Avatars_small

Brokeš Jiří

Skupina Jednotlivci A
Pohlaví muž
Věk 36 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 45 20 25 4 44.44%
2015/2016 45 20 25 11 44.44%
2014/2015 46 18 28 7 39.13%
2013/2014 44 21 23 1 47.73%
2012/2013 15 9 4 2 60.00%
Celkem: 195 88 105 25 45.13%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 5 3 2 0 60.00%
2014/2015 6 3 3 0 50.00%
2013/2014 6 3 3 0 50.00%
Celkem: 17 9 8 0 52.94%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Šindelka Jan 2:0
Červenec/Srpen Minařík František Sc:2
Červenec/Srpen Pretsch Dalibor 2:0
Červenec/Srpen Hruzík Radim 2:0
Červen Spáčil Lukáš 2:Sc
Červen Fousek Roman Sc:2
Červen Czepiec Marian Sc:2
Červen Oborný Tomáš Sc:2
Květen Procák Vladimír 1:2
Květen Krkoška Libor 2:1
Květen Pustka Jiri 2:Sc
Květen Priesol Daniel 0:2
Duben Janoš Petr 0:2
Duben Hlavatý Jiří 1:2
Duben Vlosinský Jiří 2:1
Duben Pelikán Aleš 1:2
Březen Třos Milan 1:2
Březen Stachovič Martin 2:Sc
Březen Hrabec Radomír 1:2
Březen Pustka Jiri 0:2
Únor Hruška Roman 1:2
Únor Horkel Petr 2:1
Únor Bonobo Milan 1:2
Únor Pelikán Aleš 0:2
Leden Oswald Petr 2:1
Leden Třos Milan 0:2
Leden Janoš Petr 2:Sc
Leden Litschmann Aleš 2:0
Prosinec Pelikán Aleš 1:2
Prosinec Vojtěšek Petr 0:2
Prosinec Procák Vladimír 2:Sc
Prosinec Koval Slávek 0:2
Listopad Lanča Jaroslav 2:Sc
Listopad Solanský Petr 1:2
Listopad Mlýnek Roman 0:2
Listopad Kožela Lukáš 2:0
Říjen Litschmann Aleš 2:1
Říjen Maceček Jan 2:1
Říjen Ščigel Jiří 2:Sc
Říjen Špála Tomáš 1:2
Říjen Hruška Roman 0:2
Září Chylík Lukáš 2:0
Září Spáčil Lukáš 0:2
Září Bakeš Radim 1:2
Září Kňazovčík Jan 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Karas Tomáš 2:1
Červenec / Srpen Cvitanovič Alena 2:0
Červenec / Srpen Voborník Radim 2:Sc
Červenec / Srpen Litschmann Aleš 2:1
Červen Máj Tomáš Sc:2
Červen Spáčil Lukáš 1:2
Červen Kňazovčík Jan 2:0
Červen Porubský Martin 2:1
Květen Plaček Honza 2:Sc
Květen Litschmann Aleš 1:2
Květen Oborný Tomáš 0:2
Květen Pustka Jiri 2:0
Duben Hanzl Jan 0:2
Duben Porubský Martin 2:0
Duben Klečková Stanislava 2:1
Duben Bakeš Radim 2:0
Březen Szarowski Zbyněk 2:0
Březen Voborník Radim 1:2
Březen Krkoška Libor 2:Sc
Březen Minkovič David 2:Sc
Březen Krejčí Martin 0:2
Únor Skácel Petr 0:2
Únor Kňazovčík Jan 1:2
Únor Kříž Petr 2:0
Únor Benda Michal 0:2
Leden Smékal Petr Sc:2
Leden Litschmann Aleš Sc:2
Leden Vašíček Karel Sc:2
Leden Hajný Jan Sc:2
Prosinec Kozelský Martin Sc:2
Prosinec Vašíček Jiří Sc:2
Prosinec Kňazovčík Jan Sc:2
Prosinec Bakeš Radim Sc:2
Listopad Kostka Zdeněk 2:0
Listopad Plachý Martin 2:1
Listopad Minkovič David 2:Sc
Listopad Porubský Martin 2:0
Říjen Kňazovčík Jan 2:0
Říjen Vlček Vojtěch 1:2
Říjen Krkoška Libor 0:2
Říjen Ptáček Libor 0:2
Září Procák Vladimír Sc:2
Září Oswald Petr 1:2
Září Broulík Aleš 1:2
Září Minkovič David Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Rubeš Pavel 2:Sc
Červenec / Srpen Kyselý Petr Sc:2
Červenec / Srpen Vašíček Jiří Sc:2
Červenec / Srpen Trnka René 2:Sc
Červen Marušák Tomáš Sc:2
Červen Cunda David Sc:2
Červen Holain Jiří Sc:2
Červen Ščigel Jiří Sc:2
Květen Broulík Aleš 2:0
Květen Stachovič Martin 2:Sc
Květen Vašíček Jiří 2:1
Květen Václavík Marek 2:0
Duben Litschmann Aleš 2:0
Duben Minkovič David 0:2
Duben Procák Vladimír 2:0
Duben Trnka René 1:2
Březen Fojtášková Blanka 0:2
Březen Kozelský Martin 1:2
Březen Broulík Aleš 0:2
Březen Vlnieška Milan 0:2
Únor Vašíček Jiří 2:0
Únor Kyselý Petr 0:2
Únor Grohman Stanislav 2:Sc
Únor Cunda David 0:2
Leden Trnka René 2:Sc
Leden Chovanec Martin 1:2
Leden Kozelský Martin 2:0
Leden Procák Vladimír 0:2
Prosinec Naar Lukáš 2:1
Prosinec Broulík Aleš 2:0
Prosinec Bakeš Radim 2:0
Prosinec Halfar Pavel Sc:2 1
Listopad Klimeš Marcel 0:2
Listopad Krkoška Libor 0:2
Listopad Chovanec Martin 1:2
Listopad Židek Václav 0:2
Listopad Kyselý Petr 0:2
Říjen Klimeš Marcel 0:2
Říjen Kahún Patrik 1:2
Říjen Bakeš Radim 2:0
Říjen Procák Vladimír 2:1
Říjen Šťastný Jiří 0:2
Září Gelnar Marek 0:2
Září Oswald Petr 1:2
Září Stachovič Martin 2:0
Září Chovanec Martin 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Ščigel Jiří 0:2
Červen Vaníček Dalibor 2:1
Červen Slíva Radim 0:2
Červen Rubeš Pavel 2:Sc 1
Červen Kožela Lukáš 1:2
Květen Franek Pavel 2:Sc
Květen Oswald Petr 1:2
Květen Riedl Pavel 1:2
Květen Farago Vojtěch 2:0
Duben Chovanec Martin 1:2
Duben Fojtášek Radim 1:2
Duben Rubeš Pavel 0:2
Duben Ščigel Jiří 2:1
Duben Procák Vladimír 0:2
Březen Oswald Petr 2:1
Březen Tauber Lukáš 2:Sc
Březen Franek Pavel 2:1
Březen Slíva Radim 1:2
Březen Petruška Kamil 2:0
Únor Chreno Petr 1:2
Únor Chovanec Martin 0:2
Únor Vaníček Dalibor 2:1
Únor Kozelský Martin 1:2
Únor Chrenová Karina 2:0
Leden Vlček Jaroslav 2:0
Leden Minkovič David 2:Sc
Leden Priesol Daniel 2:1
Leden Stachovič Martin 0:2
Prosinec Václavík Marek 0:2
Prosinec Řehánek Ladislav 1:2
Prosinec Bakeš Radim 1:2
Prosinec Chrenová Karina Sc:2
Listopad Barabáš Ladislav 0:2
Listopad Suchomel Václav 1:2
Listopad Bajgar Lukáš 2:0
Listopad Setlová Petra 2:0
Říjen Jakel Radim 0:2
Říjen Kyselý Petr 0:2
Říjen Orság Dalibor 2:0
Říjen Holub Radek 2:0
Září Němcová Klára 2:0
Září Vaníček Dalibor 0:2
Září Litschmann Aleš 2:1
Září Fuks Petr 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Májová Renáta 2:1
Červen Židek Jan 2:Sc
Červen Doležal Ondřej Sc:Sc
Červen Herejk Zdeněk Sc:Sc
Květen Fuks Petr 2:0
Květen Procák Vladimír 2:0
Květen Vlnieška Milan 0:2
Květen Chudobová Tereza 2:0
Duben Budiš Pavel 1:2
Duben Plachký Jakub 0:2
Duben Máj Tomáš 2:Sc
Duben Zdvihal Tomáš 2:1
Březen Herejk Zdeněk 2:0
Březen Litschmann Aleš 2:0
Březen Rubeš Pavel 0:2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Harazim David 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Krejčí Martin 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Ondrušek Bronislav 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Stoczek David 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Vašek Martin 1:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Hála Martin 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Švábek Michal 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Harazim David 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Koval Slávek 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Seidler Přemysl 1:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Kaloč Marek 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Branc Petr 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Zůbek Jiří 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Buron Jiří 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Hon Luděk 0:2