Avatars_small

Rohovský Petr

Skupina Přeborníci 4A
Pohlaví muž
Věk 43 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 45 28 17 0 62.22%
2017/2018 47 30 17 0 63.83%
2016/2017 41 21 20 0 51.22%
Celkem: 133 79 54 0 59.40%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Hruška Jakub 2:0
Červenec/Srpen Vychodil Tomáš 2:0
Červenec/Srpen Sukeník Vladimír 2:1
Červenec/Srpen Stočes Jan 2:0
Červen Bárová Petra 2:0
Červen Koběluš Jaromír 2:0
Červen Sukeník Vladimír 2:0
Červen Botor Milan 2:Sc
Květen Filipčík Pavel 0:2
Květen Stočes Jan 1:2
Květen Černoch Petr 1:2
Květen Sabolčák Peter 2:Sc
Duben Kalvar Matěj 2:0
Duben Václavík Marek 2:0
Duben Vychodil Tomáš 2:1
Duben Kubíček Michal 2:0
Březen Holík Pavel 2:1
Březen Vencl Radek 2:0
Březen Adamec Lukáš 2:1
Březen Hric Jan 0:2
Únor Pretsch Dalibor 0:2
Únor Šimko Jáchym 0:2
Únor Botor Milan 2:1
Únor Franek Pavel 0:2
Leden Franek Pavel 2:Sc
Leden Krejčí Martin 0:2
Leden Třos Milan 0:2
Leden Fójcik Tadeusz 0:2
Prosinec Soban David 2:1
Prosinec Travinský Víťa 2:0
Prosinec Li Fusheng 2:1
Prosinec Adamec Lukáš 1:2
Listopad Pácal Miloslav 2:0
Listopad Mlčák Stanislav 2:0
Listopad Lyko Pavel 2:Sc
Listopad Bolom Fabio 2:Sc
Listopad Komár Marcel 2:1
Říjen Lyko Pavel 2:Sc
Říjen Rucký Daniel 0:2
Říjen Bakeš Radim 1:2
Říjen Adamec Lukáš 0:2
Září Bakeš Radim 1:2
Září Fójcik Tadeusz 2:1
Září Fajmon Jan 0:2
Září Waliszewski Petr 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Hruška Jakub 2:Sc
Červenec / Srpen Bakeš Radim 2:0
Červenec / Srpen Peterek Jakub 2:Sc
Červenec / Srpen Moják Petr 2:0
Červen Kosňovský Radim 2:1
Červen Kubáček Vojtěch 2:Sc
Červen Hrabec Radomír 2:Sc
Červen Procházková Iveta 2:0
Květen Bakeš Radim 2:1
Květen Špaňhel Viktor 1:2
Květen Hruzík Lukáš 1:2
Květen Cinkraut Jakub 0:2
Duben Kňazovčík Jan 0:2
Duben Kubíček Michal 2:0
Duben Novosad Martin 2:1
Duben Stočes Jan 2:1
Březen Hošek Pavel 1:2
Březen Vavruša Martin 2:0
Březen Minařík František 1:2
Březen Oborný Tomáš 0:2
Únor Kubáček Vojtěch 2:0
Únor Hájek Jiří 2:Sc
Únor Filipčík Pavel 2:0
Únor Horáková Tereza 2:0
Leden Stočes Jan 2:0
Leden Peterek Jakub 1:2
Leden Kret Martin 2:0
Leden Klečková Stanislava 1:2
Prosinec Novosad Martin 2:0
Prosinec Adamec Lukáš 2:1
Prosinec Velčovský Adrian 2:0
Prosinec Ščigel Jiří 0:2
Prosinec Moják Petr 2:0
Listopad Peterek Jakub 2:0
Listopad Kutěj Honza 2:0 1
Listopad Kozelský Martin 0:2
Listopad Hruška Jakub 2:0
Říjen Krkoška Libor 1:2
Říjen Peterek Jakub 2:1
Říjen Kňazovčík Jan 1:2
Říjen Kotásek Mirek 2:0
Říjen Travinský Víťa 2:1
Září Kňazovčík Jan 1:2
Září Karkoška David 1:2
Září Bakeš Radim 2:0
Září Klečková Stanislava 0:2
Září Szarowski Zbyněk 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Kozelský Martin 0:2
Červenec/Srpen Lalík David 2:Sc
Červenec/Srpen Kolondra Vítězslav 2:1
Červenec/Srpen Pustka Jiri 0:2
Červen Vavruša Martin 2:0
Červen Procházková Iveta 2:0
Červen Kvíčala Petr 0:2
Červen Litschmann Aleš 0:2
Květen Miler Ctirad 1:2
Květen Kozelský Martin 2:Sc
Květen Karas Tomáš 1:2
Květen Fousek Roman 0:2
Duben Franek Pavel 2:Sc
Duben Klečková Stanislava 1:2
Duben Vavruša Martin 2:1
Duben Krejčí Martin 0:2
Březen Kotásek Mirek 2:0
Březen Panak Petr 1:2
Březen Šindelka Jan 2:0
Březen Vokál Daniel 2:0
Únor Holman Vít 2:0
Únor Kříž Petr 2:1
Únor Czepiec Marian 0:2
Únor Blažej Štěpán 1:2
Leden Szarowski Zbyněk 1:2
Leden Lalík David 2:Sc
Leden Fajmon Jan 1:2
Leden Klečková Stanislava 2:0
Prosinec Fajmon Jan 0:2
Prosinec Žeravík David 2:0
Prosinec Bakeš Radim 0:2
Prosinec Miler Ctirad 2:0
Listopad Pretsch Dalibor 1:2
Listopad Karkoška David 2:0
Listopad Vlček Jaroslav 2:1
Listopad Szarowski Zbyněk 2:1
Říjen Komár Marcel 2:1
Říjen Li Fusheng 0:2
Říjen Bonobo Milan 0:2
Říjen Bakeš Radim 2:0
Říjen Pustka Jiri 0:2