4c6fe5d36e5363a1f65633150178acaafbac1da7_small

Augustin Michal

Skupina Nadšenci 2B
Pohlaví muž
Věk 56 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2022/2023 21 6 15 0 28.57%
2021/2022 49 17 32 0 34.69%
2020/2021 8 1 3 4 12.50%
2019/2020 35 12 22 1 34.29%
Celkem: 113 36 72 5 31.86%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Únor Schreier Petr
Únor Strzelec Jan
Únor Mlčák Stanislav
Únor Lacko Patrik
Leden Michel Lukáš 0:2
Leden Novák Luboš 0:2
Leden Tourek Jaroslav 0:2
Leden Němček David 0:2
Prosinec Strzelec Jan 2:Sc
Prosinec Kowalczyk Jan 0:2
Prosinec Kollárová Stanka 2:0
Prosinec Smutek Jan 0:2
Prosinec Renz Marek 2:Sc
Listopad Matějka Pavel 0:2
Listopad Pustka Martin 0:2
Listopad Grulich Ladislav 0:2
Listopad Kakáč Vladimír 1:2
Říjen Mlčák Stanislav 0:2
Říjen Vašíček Josef 0:2
Říjen Němček David 0:2
Říjen Grulich Ladislav 0:2
Září Kučerová Iveta 0:2
Září Plíhal Filip 2:Sc
Září Jankulár Martin 2:Sc
Září Hýl Martin 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Chalupa Vítězslav 0:2
Červenec - srpen Koběluš Jaromír 0:2
Červenec - srpen Mlčák Stanislav 0:2
Červenec - srpen Pustka Martin 0:2
Červen Hlisnikovský Petr 2:Sc
Červen Kotásek Mirek 0:2
Červen Smutek Jan 2:Sc
Červen Maniur Tomas 0:2
Červen Teplan Peter 2:Sc
Květen Němček David 0:2
Květen Bourek Luboš 2:Sc
Květen Plíhal Filip 0:2
Květen Bedrlík David 2:Sc
Květen Bočková Karin 2:Sc
Duben Kozubek Petr 0:2
Duben Kakáč Vladimír 0:2
Duben Smutek Jan 0:2
Duben Verner Adam 0:2
Březen Smutek Jan 0:2
Březen Rozprým Martin 2:Sc
Březen Nytrová Martina 2:Sc
Březen Urban František 2:Sc
Únor Macečková Gabriela 2:0
Únor Kalvar Tomáš 0:2
Únor Neubauer Jaroslav 0:2
Únor Kozubek Petr 0:2
Leden Nytrová Martina 0:2
Leden Macečková Gabriela 2:0
Leden Šigutová Monika 2:Sc
Leden Bedrlík David 2:Sc
Leden Pařízek Jan 0:2
Prosinec Grulich Ladislav 0:2
Prosinec Hrabec Tomáš 0:2
Prosinec Kalvar Tomáš 0:2
Prosinec Bolom Fabio 0:2
Listopad Jamka Roman 0:2
Listopad Otisk Tomáš 2:Sc
Listopad Bourek Luboš 0:2
Listopad Macečková Gabriela 2:0
Listopad Veverka Tomáš 2:Sc
Říjen Pavlíček David 0:2
Říjen Vencl Radek 0:2
Říjen Janus Jakub 0:2
Říjen Kotásek Mirek 0:2
Říjen Kučerová Iveta 0:2
Září Nytrová Martina 0:2
Září Králová Anna 0:2
Září Blažej Štěpán 0:2
Září Šrámek Jiří 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen - Červen Kosňovský Radim Sc:Sc
Říjen - Červen Homola Pavel Sc:Sc
Říjen - Červen Nytrová Martina Sc:Sc
Říjen - Červen Serbus Michal Sc:Sc
Září Bourek Luboš 0:2
Září Kučerová Iveta 0:2
Září Procáková Eva 2:1
Září Novák Luboš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Schwarz Stanislav 0:2
Červenec-Srpen Sládek Pavel 2:Sc
Červenec-Srpen Banach Petr 2:Sc
Červenec-Srpen Fromelius Martin 2:Sc
Březen-Červen Fleischer Dominik 2:Sc
Březen-Červen Filipi Marek 2:0
Březen-Červen Fromelius Martin 0:2
Březen-Červen Moravec Petr 0:2
Březen-Červen Petrů Anna 2:Sc
Únor Bedrlík David 0:2
Únor Urban František 0:2
Únor Maršíková Lenka 0:2
Únor Kakáč Vladimír 0:2
Leden Lembard Tomáš 2:Sc
Leden Kalvar Tomáš 0:2
Leden Hemzal Marek 2:Sc
Leden Konkolský Roman 0:2
Prosinec Hanusek Jaroslav 0:2
Prosinec Wojkowský Radim 0:2
Prosinec Tota Martin 0:2
Prosinec Pácal Miloslav 0:2
Listopad Macečková Gabriela 2:0
Listopad Václavík Petr 0:2
Listopad Petrů Anna 2:0
Listopad Pavlačik Ondrej 0:2 7
Říjen Kubínek Jiří 0:2
Říjen Cunda David 0:2
Říjen Kakáč Vladimír 0:2
Říjen Macečková Gabriela 2:0
Říjen Bedrlík David 0:2
Září Langová Lucie 2:Sc
Září Kubínek Jiří Sc:Sc 6
Září Sukeník Vladimír 0:2
Září Kofránek Radim 0:2
Září Habrnál Libor 0:2