Avatars_small

Kičmer Jan

Skupina Nadšenci 1B
Pohlaví muž
Věk 37 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 40 20 20 1 50.00%
2022/2023 42 18 23 1 42.86%
2019/2020 21 7 12 2 33.33%
Celkem: 103 45 55 4 43.69%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 6 0 6 0 0.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Hruboň Tomáš
Červenec - srpen Kubíček Michal
Červenec - srpen Novák Luboš
Červenec - srpen Mervart Pavel
Červen Procák Vladimír 1:2
Červen Duda Jiří 1:2
Červen Schreier Petr 2:1
Červen Ston Kamil 1:2
Květen Michel Lukáš 1:2
Květen Hruboň Tomáš 1:2
Květen Vališ David 2:1
Květen Štarha Roman 2:1
Duben Filipčík Pavel 0:2
Duben Litschmann Aleš 0:2
Duben Pískala Jan 1:2
Duben Hruboň Tomáš 2:1
Březen Michel Lukáš 2:0
Březen Noga David 2:0
Březen Pitron Martin 2:1
Březen Pavelka Robin 2:Sc
Únor Holek Radim 2:0
Únor Pitron Martin 2:0
Únor Schreier Petr 2:1
Únor Augustin Michal 2:0
Leden Krkoška Libor 2:Sc
Leden Filipčík Pavel 0:2
Leden Maniur Tomas 1:2
Leden Štarha Roman Sc:2
Prosinec Wojkowský Radim 2:0
Prosinec Tomai Martin 2:0
Prosinec Vašíček Josef 0:2
Prosinec Urban František 2:1
Listopad Bolom Fabio 0:2
Listopad Maceček Filip 2:0
Listopad Pískala Jan 2:0
Listopad Štarha Roman 2:0
Říjen Krkoška Libor 0:2
Říjen Neubauer Jaroslav 0:2
Říjen Majkus Filip 0:2
Říjen Pískala Jan 0:2
Září Waliszewski Petr 0:2
Září Majkus Filip 1:2
Září Plichta Tomas 0:2
Září Pískala Jan 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Plichta Tomas 0:2
Červenec - srpen Oborný Tomáš 2:0
Červenec - srpen Gombos Dušan 0:2
Červenec - srpen Gulas Jan 0:2
Červenec - srpen Moravec Petr 0:2
Červen Hric Jan 0:2
Červen Plichta Tomas 0:2
Červen Kiszka Bogdan 0:2
Červen Faruzel Petr 0:2
Květen Hruboň Tomáš 2:0
Květen Grulich Ladislav 2:1
Květen Konkolský Roman 1:2
Květen Maniur Tomas 2:0
Duben Bakeš Radim Sc:Sc
Duben Broda Kamil 2:Sc
Duben Plíhal Filip 2:0
Duben Králová Anna 2:0
Březen Lafek Jiří 0:2
Březen Kowalczyk Jan 0:2
Březen Majkus Filip 0:2
Březen Kotásek Mirek 2:0
Únor Matějka Pavel 2:0
Únor Gargoš Martin 2:Sc
Únor Koběluš Jaromír 2:1
Únor Hruboň Tomáš 1:2
Leden Bakeš Radim 0:2
Leden Lafek Jiří 0:2
Leden Kučerová Iveta 1:2
Leden Kleibertová Věra 2:0
Leden Pustka Martin 0:2
Prosinec Michel Lukáš 1:2
Prosinec Němček David 0:2
Prosinec Matějka Pavel 2:1
Prosinec Schreier Petr 2:0
Listopad Růžička Lukáš 0:2
Listopad Michel Lukáš 2:0
Listopad Bolom Fabio 1:2
Listopad Kleibertová Věra 2:Sc
Říjen Tomai Martin 1:2
Říjen Schreier Petr 2:0
Říjen Šrajer Jan 0:2
Říjen Jankulár Martin 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Čech Lumír 2:Sc
Červenec-Srpen Maršíková Lenka 0:2
Červenec-Srpen Moravec Petr 0:2
Červenec-Srpen Konkolský Roman 1:2
Březen-Červen Hanusek Jaroslav 2:1
Březen-Červen Kakáč Vladimír Sc:Sc
Březen-Červen Grulich Ladislav 2:Sc
Březen-Červen Macečková Gabriela Sc:Sc
Březen-Červen Sládek Pavel 0:2
Únor Teplan Peter 0:2
Únor Václavík Petr 1:2
Únor Detáry Jakub 0:2
Únor Chalupa Vítězslav 0:2
Leden Hanusek Jaroslav 2:Sc
Leden Petrů Anna 2:0
Leden Kolmáš petr 0:2
Leden Popek Roman 0:2
Prosinec Bárová Petra 0:2
Prosinec Drtil Tomáš 0:2
Prosinec Bedrlík David 2:0
Prosinec Banach Petr 2:1

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 3. SINGLY 2019/20 Grussmannová Jana 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY 2019/20 Jedlička Petr 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY 2019/20 Vychodil Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY 2019/20 Teplan Peter 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY 2019/20 Šotola Roman 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY 2019/20 Padrta Karel 0:2