Avatars_small

Fojtášková Blanka

Skupina Přeborníci 2B
Pohlaví žena
Věk 50 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 46 30 14 11 65.22%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 12 7 4 0 58.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Fojtášek Radim Sc:2
Červenec / Srpen Oborný Tomáš Sc:Sc
Červenec / Srpen Kozelský Martin Sc:Sc
Červenec / Srpen Hajný Jan Sc:2
Červen Broulík Aleš Sc:2
Červen Oswald Petr Sc:2
Červen Minkovič David 2:Sc
Červen Rubeš Pavel Sc:2
Květen Klimeš Marcel Sc:2
Květen Halfar Pavel Sc:2
Květen Ptáček Josef Sc:2
Květen Marušák Tomáš Sc:2
Duben Oswald Petr 2:0
Duben Stachovič Martin 2:0
Duben Chovanec Martin 2:0
Duben Rubeš Pavel 2:0
Březen Brokeš Jiří 2:0
Březen Vlnieška Milan 1:2
Březen Kozelský Martin 2:0
Březen Broulík Aleš 2:1
Únor Minkovič David 1:2
Únor Oswald Petr 2:0
Únor Holain Jan 2:Sc
Únor Trnka René 2:0
Leden Kolbábek Jakub 2:0
Leden Bakeš Radim 2:1
Leden Židek Václav 2:0
Leden Zůbek Jiří 2:0
Leden Plachký Jakub 2:0
Prosinec Kňazovčík Jan 2:0
Prosinec Zeman Marek 0:2
Prosinec Plachý Martin 2:Sc
Prosinec Stachovič Martin 0:2
Prosinec Litschmann Aleš 2:0
Listopad Suchomel Václav 2:0
Listopad Guznar Jan 2:0
Listopad Holain Jan 2:0
Listopad Hrnčárková Zuzana 2:0
Říjen Kostka Zdeněk 2:0
Říjen Mikeska Jan 2:Sc
Říjen Májová Renáta 2:0
Říjen Bolom Fabio 2:0
Září Vašíček Jiří 1:2
Září Papcunová Eva 2:0
Září Oborný Tomáš 2:0
Září Beránek Vít 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Kremzer Filip 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Řeháček Tomáš 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Václavík Marek 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Vlnieška Milan 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Fojtášek Radim 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Plecák Martin 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Kahún Patrik 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Marsín Petr 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Warmuž Jiří 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Plaček Honza 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Badal Aleš 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Lach Tomáš 0:2