7eeac8d935760df138898328cb382559386c5ffc_small

Vašíček Jiří

Skupina Přeborníci 1A
Pohlaví muž
Věk 33 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 9 2 7 3 22.22%
2015/2016 45 22 19 4 48.89%
2014/2015 46 37 9 0 80.43%
Letní badmintonování 2014 8 7 1 0 87.50%
Celkem: 108 68 36 7 62.96%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Gulas Jan 1:2
Říjen Benda Michal Sc:2
Říjen Gottwald Tomáš 0:2
Říjen Horkel Zdeněk Sc:2
Říjen Kučera Martin Sc:2
Září Kornel Martin 1:2
Září Procák Vladimír 1:2
Září Mlýnek Roman 2:1
Září Ščigel Jiří 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Li Fusheng Sc:Sc
Červenec / Srpen Pustka Jiri Sc:Sc
Červenec / Srpen Stachovič Martin Sc:Sc
Červenec / Srpen Hanzl Jan Sc:Sc
Červen Holain Jiří 1:2
Červen Ptáček Josef 0:2
Červen Zeman Marek 2:1
Červen Chrobák David 0:2
Květen Pelikán Aleš 0:2
Květen Janoš Petr 2:0
Květen Priesol Daniel 2:0
Květen Koval Slávek 2:1
Duben Broulík Aleš 2:1
Duben Oswald Petr 0:2
Duben Li Fusheng 2:0
Duben Kozelský Martin 2:1
Březen Fojtášek Radim 2:0
Březen Bonobo Milan 2:0
Březen Pustka Jiri 2:Sc
Březen Litschmann Aleš 2:0
Březen Skácel Petr 2:1 3
Únor Horkel Zdeněk 2:0
Únor Oswald Petr 0:2
Únor Spáčil Lukáš 1:2
Únor Hajný Jan 1:2
Leden Ptáček Josef 0:2
Leden Gelnar Marek 1:2
Leden Plaček Honza 0:2
Leden Ptáček Libor 2:1
Prosinec Bakeš Radim 2:0
Prosinec Brokeš Jiří 2:Sc
Prosinec Kozelský Martin 0:2
Prosinec Kňazovčík Jan 2:1
Listopad Ptáček Josef 0:2
Listopad Ptáček Libor 1:2
Listopad Spáčil Lukáš 2:Sc
Listopad Gelnar Marek 0:2
Říjen Oswald Petr 2:1
Říjen Šťastný Jiří 2:Sc
Říjen Stachovič Martin 0:2
Říjen Gelnar Marek 1:2
Září Krkoška Libor 2:1
Září Ptáček Josef 1:2
Září Vlček Vojtěch 0:2
Září Priesol Daniel 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kyselý Petr 2:0
Červenec / Srpen Trnka René 2:Sc
Červenec / Srpen Rubeš Pavel 2:Sc
Červenec / Srpen Brokeš Jiří 2:Sc
Červen Zeman Marek 0:2
Červen Procák Vladimír 2:1
Červen Fojtášek Radim 2:Sc
Červen Václavík Marek 2:1
Květen Stachovič Martin 2:Sc
Květen Václavík Marek 1:2
Květen Brokeš Jiří 1:2
Květen Broulík Aleš 2:1
Duben Kříž Dušan 2:0
Duben Kozelský Martin 2:1
Duben Priesol Daniel 2:1
Duben Fojtášek Radim 2:0
Březen Minkovič David 2:1
Březen Chovanec Martin 0:2
Březen Václavík Marek 2:1
Březen Špála Tomáš 0:2
Únor Brokeš Jiří 0:2
Únor Grohman Stanislav 2:1
Únor Cunda David 1:2
Únor Kyselý Petr 2:1
Leden Priesol Daniel 1:2 3
Leden Stachovič Martin 2:0
Leden Špála Tomáš 2:0
Leden Petruška Kamil 2:0
Leden Šťastný Jiří 0:2
Prosinec Chreno Petr 2:0
Prosinec Holain Jan 2:0
Prosinec Plachký Jakub 2:0
Prosinec Cunda David 2:0
Prosinec Kahún Patrik 2:Sc
Listopad Spáčil Lukáš 2:0
Listopad Mlčák Stanislav 2:0
Listopad Zeman Marek 2:0
Listopad Chrenová Karina 2:0
Říjen Bajger Jindřich 2:0
Říjen Tračík Štěpán 2:0
Říjen Cvitanovič Alena 2:0
Říjen Porubský Martin 2:0
Září Beránek Vít 2:0
Září Fojtášková Blanka 2:1
Září Oborný Tomáš 2:1
Září Papcunová Eva 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Procák Vladimír 2:1
Srpen Lach Tomáš 0:2
Srpen Buglová Tereza 2:0
Srpen Kahún Patrik 2:1
Červenec Máj Tomáš 2:0
Červenec Chrenová Karina 2:0
Červenec Mlčák Stanislav 2:0
Červenec Nociar Lukáš 2:0