Avatars_small

Broulík Aleš

Skupina Přeborníci 1A
Pohlaví muž
Věk 41 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 13 2 11 6 15.38%
2017/2018 45 20 25 9 44.44%
2016/2017 46 20 26 9 43.48%
2015/2016 46 24 22 3 52.17%
2014/2015 45 26 19 0 57.78%
2013/2014 28 19 9 0 67.86%
Celkem: 223 111 112 27 49.78%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Pustka Jiri 1:2
Listopad Hanzl Jan 0:2
Listopad Pelikán Aleš 2:Sc
Listopad Hošek Pavel 2:1
Listopad Fajmon Jan 1:2
Říjen Třos Milan Sc:2
Říjen Bonobo Milan Sc:2
Říjen Pindur Petr Sc:2
Říjen Trojek Igor Sc:2
Září Zeman Marek Sc:2
Září Bonobo Milan 0:2
Září Benda Michal 0:2
Září Gottwald Tomáš Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Horkel Zdeněk Sc:2
Červenec / Srpen Hopp Petr Sc:2
Červenec / Srpen Blažej Štěpán Sc:2
Červenec / Srpen Gulas Jan Sc:2
Červen Pelikán Aleš Sc:2
Červen Karas Tomáš Sc:2
Červen Třos Milan Sc:2
Červen Lach Tomáš Sc:2
Květen Vašek Martin 0:2
Květen Třos Milan 0:2
Květen Pindur Petr Sc:2
Květen Benda Michal 0:2
Duben Lach Tomáš 2:0
Duben Hlavatý Jiří 2:0
Duben Ptáček Josef 2:1
Duben Pindur Petr 2:1
Březen Baldrman Ondřej 1:2
Březen Vašek Martin 0:2
Březen Durlák Ivo 0:2
Březen Ptáček Josef 2:0
Únor Hlavatý Jiří 2:1
Únor Pindur Petr 2:0
Únor Bajger Marcel 2:Sc
Únor Horkel Zdeněk 2:0
Leden Bonobo Milan 2:0
Leden Šmajstrla Miroslav 2:1
Leden Czepiec Marian 2:1
Leden Zeman Marek 0:2
Prosinec Ptáček Josef 0:2
Prosinec Šmajstrla Miroslav 1:2
Prosinec Gamrot Daniel 0:2
Prosinec Gottwald Tomáš 1:2
Listopad Spáčil Lukáš 2:0
Listopad Zeman Marek 2:1
Listopad Riedl Michal 2:0
Listopad Koval Slávek 2:0
Říjen Gottwald Tomáš 0:2
Říjen Holain Jiří 1:2
Říjen Hanzl Jan 0:2
Říjen Vašek Martin 0:2
Září Hanzl Jan 1:2
Září Pustka Jiri 2:Sc
Září Tourek Jaroslav 2:Sc
Září Horkel Zdeněk 2:1
Září Zeman Marek 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Bajger Marcel Sc:2
Červenec/Srpen Hlavatý Jiří 2:Sc
Červenec/Srpen Horkel Zdeněk Sc:2
Červenec/Srpen Li Fusheng Sc:2
Červenec/Srpen Chylík Lukáš Sc:2
Červen Janoš Petr Sc:2
Červen Špála Tomáš Sc:2
Červen Mlýnek Roman Sc:2
Červen Kusin Patrik Sc:2
Květen Kožela Lukáš 2:0
Květen Šmajstrla Miroslav Sc:2
Květen Lach Tomáš 0:2
Květen Benda Michal 0:2
Duben Bonobo Milan 2:0
Duben Hrabec Radomír 2:0
Duben Tourek Jaroslav 2:1
Duben Horkel Petr 2:0
Březen Hruška Roman 2:1
Březen Koval Slávek 2:0
Březen Zeman Marek 1:2
Březen Kratochvíl Jan 0:2
Únor Hanzl Jan 1:2
Únor Holain Jiří 0:2
Únor Gamrot Daniel 2:0
Únor Šmajstrla Miroslav 1:2
Leden Bembenek Pavel 2:Sc
Leden Zeman Marek 0:2
Leden Pelikán Aleš 2:1
Leden Vašek Martin 1:2
Prosinec Tourek Jaroslav 2:0
Prosinec Horkel Zdeněk 2:0
Prosinec Oswald Petr 2:0
Prosinec Horkel Petr 1:2
Listopad Procák Vladimír 2:1
Listopad Pindur Petr 0:2
Listopad Gottwald Tomáš 0:2
Listopad Zeman Marek 2:0
Říjen Vojtěšek Petr 2:1
Říjen Stachovič Martin 2:Sc
Říjen Koval Slávek 2:1
Říjen Padrta Karel 2:0
Říjen Pelikán Aleš 1:2
Září Zeman Marek 0:2
Září Gottwald Tomáš 0:2
Září Vašek Martin 0:2
Září Tourek Jaroslav 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Skácel Petr 2:Sc
Červenec / Srpen Kňazovčík Jan 2:1
Červenec / Srpen Kříž Petr 2:0
Červenec / Srpen Vlosinský Jiří 2:0
Červen Vojtěšek Petr 1:2
Červen Stachovič Martin Sc:2
Červen Li Fusheng Sc:2
Červen Oswald Petr 0:2
Červen Kozelský Martin 2:Sc
Květen Vlček Vojtěch 0:2
Květen Ptáček Libor 0:2
Květen Benda Michal 1:2
Květen Chrobák David 0:2
Duben Vašíček Jiří 1:2
Duben Li Fusheng 2:0
Duben Kozelský Martin 2:0
Duben Oswald Petr 2:1
Březen Vlček Vojtěch 1:2
Březen Pelikán Aleš 2:1
Březen Hajný Jan 2:Sc
Březen Koval Slávek 1:2
Únor Gelnar Marek 0:2
Únor Zeman Marek 1:2
Únor Stachovič Martin 2:0
Únor Chrobák David 0:2
Leden Pelikán Aleš 2:1
Leden Vlček Vojtěch 1:2
Leden Spáčil Lukáš 2:0
Leden Zůbek Jiří 2:Sc
Prosinec Holain Jiří 0:2
Prosinec Ptáček Libor 0:2
Prosinec Priesol Daniel 0:2
Prosinec Ptáček Josef 2:1
Listopad Plaček Honza 2:0
Listopad Bakeš Radim 2:0
Listopad Zeman Marek 2:0
Listopad Oborný Tomáš 2:1
Říjen Ptáček Josef 0:2
Říjen Chrobák David 0:2
Říjen Procák Vladimír 2:0
Říjen Holain Jiří Sc:2
Říjen Zeman Marek 1:2
Září Oswald Petr 2:1
Září Minkovič David 2:1
Září Brokeš Jiří 2:1
Září Procák Vladimír 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Ptáček Josef 0:2
Červenec / Srpen Cunda David 0:2
Červenec / Srpen Zeman Marek 0:2
Červenec / Srpen Vlnieška Milan 2:Sc
Červen Rubeš Pavel 2:Sc
Červen Fojtášková Blanka 2:Sc
Červen Minkovič David 2:1
Červen Oswald Petr 2:1
Květen Brokeš Jiří 0:2
Květen Václavík Marek 2:0
Květen Stachovič Martin 2:Sc
Květen Vašíček Jiří 1:2
Duben Vaníček Dalibor 1:2
Duben Riedl Pavel 2:0
Duben Špála Tomáš 2:0
Duben Ptáček Josef 0:2
Březen Kozelský Martin 2:0
Březen Vlnieška Milan 0:2
Březen Brokeš Jiří 2:0
Březen Fojtášková Blanka 1:2
Únor Václavík Marek 0:2
Únor Procák Vladimír 2:0
Únor Šťastný Jiří 0:2
Únor Krkoška Libor 2:Sc
Leden Zeman Marek 2:Sc
Leden Cunda David 0:2
Leden Černý Martin 2:Sc
Leden Vaníček Dalibor 2:0
Prosinec Brokeš Jiří 0:2
Prosinec Halfar Pavel 0:2
Prosinec Bakeš Radim 2:0
Prosinec Naar Lukáš 2:1
Listopad Šťastný Jiří 0:2
Listopad Holain Jiří 0:2
Listopad Oswald Petr 1:2
Listopad Franek Pavel 2:1
Listopad Černý Martin 0:2
Říjen Plachký Jakub 2:0
Říjen Chovanec Martin 0:2
Říjen Kozelský Martin 2:Sc
Říjen Vaníček Dalibor 2:0
Září Suchomel Václav 2:0
Září Vlček Jaroslav 2:0
Září Budiš Pavel 2:0
Září Nociar Lukáš 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Vybíral Aleš 2:Sc
Červen Oswald Petr 1:2
Červen Spáčil Lukáš 2:Sc
Červen Priesol Daniel 2:Sc
Květen Kahún Patrik 1:2
Květen Litschmann Aleš 2:1
Květen Kňazovčík Jan 2:0
Květen Vlček Jaroslav 2:0
Duben Riedl Pavel 0:2
Duben Petruška Kamil 2:0
Duben Holain Jiří 0:2
Duben Václavík Marek 0:2
Březen Chrenová Karina 2:0
Březen Bakeš Radim 2:0
Březen Minkovič David 1:2
Březen Barabáš Ladislav 2:Sc
Únor Budiš Pavel 2:0
Únor Gembík Michal 2:0
Únor Vlček Jaroslav 2:0
Únor Holain Jiří 0:2
Leden Branc Petr 0:2
Leden Horčičák Tomáš 2:0
Leden Blažej Štěpán 2:1
Leden Klimscha Dominik 2:1
Prosinec Kleibertová Věra 2:0
Prosinec Slíva Radim 0:2
Prosinec Harok Tomáš 2:0
Prosinec Bolom Fabio 2:1