Avatars_small

Kostka Zdeněk

Skupina Přeborníci 3A
Pohlaví muž
Věk 36 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 46 23 22 4 50.00%
2015/2016 45 21 24 7 46.67%
2014/2015 44 26 18 3 59.09%
Letní badmintonování 2013 9 4 4 2 44.44%
2013/2014 8 8 0 0 100.00%
Celkem: 152 82 68 16 53.95%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 22 9 11 0 40.91%
2015/2016 18 7 11 0 38.89%
2014/2015 6 2 3 0 33.33%
Celkem: 46 18 25 0 39.13%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Klečková Stanislava Sc:2
Červenec/Srpen Fousek Roman Sc:2
Červenec/Srpen Krkoška Libor 0:2
Červenec/Srpen Oborný Tomáš Sc:2
Červen Bajger Marcel 1:2
Červen Riedl Michal 0:2
Červen Soban David 2:0
Červen Padrta Karel Sc:Sc 3
Červen Třos Milan 2:0
Květen Li Fusheng 2:0
Květen Krejčí Martin 2:0
Květen Panak Petr 1:2
Květen Stachovič Martin 2:Sc
Duben Oborný Tomáš 2:0
Duben Priesol Daniel 1:2
Duben Travinský Víťa 2:0
Duben Lanča Jaroslav 0:2
Březen Padrta Karel 0:2
Březen Spáčil Lukáš 2:1
Březen Janoš Petr 0:2
Březen Kusin Patrik 0:2
Únor Hrabec Radomír 0:2
Únor Grohman Stanislav 2:Sc
Únor Kožela Lukáš 2:0 2
Únor Gulas Jan 0:2
Leden Vlosinský Jiří 0:2
Leden Procák Vladimír 2:0
Leden Bonobo Milan 0:2
Leden Kuťák Radek 2:1
Prosinec Lanča Jaroslav 2:Sc
Prosinec Priesol Daniel 2:0
Prosinec Padrta Karel 0:2
Prosinec Špála Tomáš 1:2
Listopad Kornel Martin 2:Sc
Listopad Hanzl Jan 0:2
Listopad Hruška Roman 2:1
Listopad Oswald Petr 0:2
Říjen Priesol Daniel 2:0
Říjen Spáčil Lukáš 2:0
Říjen Moravec René 2:Sc
Říjen Franek Pavel 2:Sc
Říjen Mlýnek Roman 0:2
Září Hajný Jan 2:Sc
Září Oborný Tomáš 2:0
Září Maceček Jan 0:2
Září Janíček Tomáš 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Oborný Tomáš 0:2
Červenec / Srpen Porubský Martin 2:0
Červenec / Srpen Kozelský Martin 1:2
Červenec / Srpen Janoš Petr 2:0
Červen Hajný Jan 2:1
Červen Koval Slávek 0:2
Červen Voborník Radim 2:Sc
Červen Pustka Jiri 1:2
Květen Kříž Petr 2:0
Květen Krejčí Martin 0:2
Květen Kozelský Martin 0:2
Květen Skácel Petr 0:2
Duben Hajný Jan 2:1
Duben Plaček Honza 2:Sc
Duben Janoš Petr 0:2
Duben Maceček Jan 1:2
Březen Plachý Martin 2:0
Březen Klečková Stanislava 2:Sc
Březen Hála Martin 0:2
Březen Cvitanovič Alena 2:0
Únor Krkoška Libor 2:Sc
Únor Janoš Petr 0:2
Únor Spáčil Antonín 2:Sc
Únor Záveský Petr 2:Sc
Leden Pustka Jiri 1:2
Leden Porubský Martin Sc:2
Leden Fojtášek Radim Sc:2
Leden Koval Slávek Sc:2
Prosinec Hála Martin Sc:2
Prosinec Oborný Tomáš 0:2
Prosinec Procák Vladimír Sc:2
Prosinec Pelikán Aleš Sc:2
Prosinec Horkel Zdeněk Sc:2
Listopad Brokeš Jiří 0:2
Listopad Porubský Martin 2:1
Listopad Plachý Martin 1:2
Listopad Minkovič David 2:Sc
Říjen Májová Renáta 2:0
Říjen Blažej Štěpán 2:1
Říjen Klečková Stanislava 2:0
Říjen Kolondra Vítězslav 2:0
Září Svrček Jan 0:2
Září Kolondra Vítězslav 2:0
Září Vlček Jaroslav 2:1
Září Plaček Honza 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Vašíček Karel 0:2
Červenec / Srpen Vlček Jaroslav 0:2
Červenec / Srpen Májová Renáta 2:Sc
Červenec / Srpen Lalík David Sc:2
Červen Cvitanovič Alena Sc:2
Červen Holain Jan 2:0
Červen Oborný Tomáš Sc:2
Červen Kahún Patrik 2:1
Květen Hajný Jan 2:0
Květen Maceček Jan 2:1
Květen Kolondra Vítězslav 0:2
Květen Zůbek Jiří 2:Sc
Duben Kahún Patrik 0:2 2
Duben Závada Tomáš 2:0
Duben Holain Jan 0:2
Duben Máj Tomáš 2:0
Březen Májová Renáta 2:0
Březen Zeman Marek 1:2
Březen Bakeš Radim 2:1
Březen Spáčil Lukáš 0:2
Únor Smékal Petr 2:1
Únor Máj Tomáš 1:2
Únor Franek Pavel 2:Sc
Únor Porubský Martin 1:2
Leden Spáčil Lukáš 2:0
Leden Chreno Petr 0:2
Leden Klečková Stanislava 1:2
Leden Plachý Martin 2:0
Prosinec Martinik Adam 2:0
Prosinec Mlčák Stanislav 2:0
Prosinec Májová Renáta 2:0
Prosinec Ludvik Lukáš 2:Sc
Listopad Kolbábek Jakub 1:2
Listopad Lalík David 2:0
Listopad Klečková Stanislava 2:0
Listopad Fuks Petr 2:0
Říjen Fojtášková Blanka 0:2
Říjen Bolom Fabio 2:0
Říjen Mikeska Jan 2:Sc
Říjen Májová Renáta 0:2
Září Kučerová Martina 2:0
Září Kleibertová Věra 2:0
Září Králová Anna 2:Sc
Září Plachý Martin 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Ščigel Jiří 0:2
Srpen Mikulecký Oldřich Sc:2
Srpen Křižanová Božena Sc:Sc
Srpen Židek Václav 0:2
Červenec Procáková Eva 2:0
Červenec Kleibertová Věra 2:0
Červenec Mikulecký Oldřich 2:1
Červenec Tračík Štěpán 2:0
Červenec Ščigel Jiří 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hájek Jiří 2:0
Červen Plachký Jakub 2:Sc
Červen Harok Tomáš 2:0
Červen Martinik Adam 2:0
Květen Procáková Eva 2:0
Květen Holub Radek 2:1
Květen Moják Adam 2:Sc
Květen Buglová Tereza 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Stoczek Radek 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Ondrušek Bronislav 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Vitásek Tomáš 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Kořená Michaela 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Vašíček Karel 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Ptáček Josef 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kořená Michaela 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Krul Tomáš 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Gulas Jan 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Stoczek Radek 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Grapa Matěj 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Chrobák David 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kublák Filip 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Gulas Jan 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Vlček Vojtěch 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Bartl Roman 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Šmajstrla Miroslav 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Pulcer Pavel 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Ondrušek Bronislav 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Gulas Jan 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Chrobák David 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kořený Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Vitásek Tomáš 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Botor Milan 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Turský Ondřej 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Harazim David 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Bartl Roman 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Janeček Roman 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Vašíček Karel 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Hála Martin 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Baldrman Ondřej 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Hon Luděk 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Skácel Petr 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kubiczek Petr 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Adamec Lukáš 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek Radek 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Vadas Jaroslav 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Václavík Marek 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Procák Vladimír 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Hála Martin 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Ptáček Josef 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Chrobák David 0:2