611960f35ca68de2989e3643843f778478bdf1a1_small

Minkovič David

Skupina Nadšenci 1D
Pohlaví muž
Věk 42 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 37 4 31 30 10.81%
2014/2015 45 20 23 7 44.44%
2013/2014 42 28 14 11 66.67%
Celkem: 124 52 68 48 41.94%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Garba Dušan Sc:2
Květen Otisk Tomáš Sc:2
Květen Kolondra Vítězslav Sc:2
Květen Chrenová Karina Sc:2
Duben Smékal Petr Sc:Sc
Duben Fójcik Tadeusz Sc:2
Duben Huňka Jindřich Sc:2
Duben Máj Tomáš Sc:2
Březen Voborník Radim Sc:2
Březen Krkoška Libor Sc:Sc
Březen Krejčí Martin Sc:2
Březen Brokeš Jiří Sc:2
Březen Szarowski Zbyněk Sc:2
Únor Klečková Stanislava Sc:2
Únor Smékal Petr Sc:2
Únor Fojtášek Radim Sc:2
Únor Li Fusheng Sc:2
Leden Plachý Martin Sc:2
Leden Horkel Zdeněk 0:2
Leden Svrček Jan Sc:2
Leden Kňazovčík Jan Sc:2
Prosinec Hajný Jan 1:2
Prosinec Horčičák Tomáš 2:0
Prosinec Májová Renáta 2:Sc
Prosinec Fojtášek Radim 2:0
Listopad Plachý Martin Sc:2
Listopad Porubský Martin Sc:2
Listopad Brokeš Jiří Sc:2
Listopad Kostka Zdeněk Sc:2
Říjen Litschmann Aleš Sc:2
Říjen Spáčil Lukáš Sc:2
Říjen Kozelský Martin Sc:2
Říjen Bakeš Radim Sc:2
Září Procák Vladimír Sc:2
Září Broulík Aleš 1:2
Září Oswald Petr Sc:2
Září Brokeš Jiří 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Cvitanovič Alena Sc:2
Červenec / Srpen Václavík Marek Sc:2
Červenec / Srpen Priesol Daniel Sc:Sc
Červenec / Srpen Mlynář David Sc:Sc
Červen Oswald Petr Sc:2
Červen Rubeš Pavel Sc:2
Červen Broulík Aleš 1:2
Červen Fojtášková Blanka Sc:2
Květen Vaníček Dalibor 2:Sc
Květen Holain Jiří 1:2
Květen Fojtášek Radim 2:0
Květen Chovanec Martin 2:Sc
Duben Brokeš Jiří 2:0
Duben Trnka René 2:0
Duben Procák Vladimír 1:2 4
Duben Litschmann Aleš 2:0
Březen Vašíček Jiří 1:2
Březen Václavík Marek 2:1
Březen Špála Tomáš 0:2
Březen Chovanec Martin 2:1
Únor Fojtášková Blanka 2:1
Únor Holain Jan 2:0
Únor Trnka René 2:0
Únor Oswald Petr 0:2
Leden Oswald Petr 2:0
Leden Halfar Pavel 0:2
Leden Fojtášek Radim 1:2
Leden Grohman Stanislav 1:2
Prosinec Plecák Martin 1:2
Prosinec Klimeš Marcel 1:2
Prosinec Procák Vladimír 1:2 8
Prosinec Holain Jiří 0:2
Listopad Marušák Tomáš 0:2
Listopad Gelnar Marek 0:2
Listopad Plecák Martin 2:1
Listopad Vlnieška Milan 0:2
Listopad Lach Tomáš 0:2
Říjen Černý Martin 1:2
Říjen Rubeš Pavel 2:0
Říjen Gelnar Marek 2:1
Říjen Krkoška Libor 2:0
Září Kahún Patrik 2:0
Září Židek Václav 2:0
Září Chreno Petr 2:0
Září Vaníček Dalibor 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Chovanec Martin 2:0
Červen Riedl Pavel 2:Sc
Červen Kozelský Martin 2:1
Červen Krkoška Libor 2:1
Červen Židek Václav 2:1
Květen Bakeš Radim 2:1
Květen Vaníček Dalibor 1:2
Květen Židek Václav 2:0
Květen Fojtášek Radim 2:0
Duben Priesol Daniel 0:2
Duben Kahún Patrik 2:0
Duben Kyselý Petr 1:2
Duben Chreno Petr 2:1
Březen Bakeš Radim 2:0
Březen Barabáš Ladislav 2:Sc
Březen Broulík Aleš 2:1
Březen Chrenová Karina 2:0
Únor Farago Vojtěch 2:0
Únor Jakel Radim 2:1
Únor Litschmann Aleš 2:0
Únor Spáčil Lukáš 2:1
Leden Brokeš Jiří Sc:2
Leden Stachovič Martin Sc:2
Leden Priesol Daniel Sc:2
Leden Vlček Jaroslav Sc:2
Prosinec Kyselý Petr 2:Sc
Prosinec Franek Pavel Sc:2
Prosinec Chreno Petr Sc:2
Prosinec Barabáš Ladislav Sc:2
Listopad Vlnieška Milan Sc:2
Listopad Kahún Patrik Sc:2
Listopad Rubeš Pavel Sc:2
Listopad Chrenová Karina Sc:2
Říjen Chreno Petr 2:0
Říjen Franek Pavel 2:0
Říjen Bajgar Lukáš 2:0
Říjen Židek Václav 2:0
Říjen Vaníček Dalibor 2:0
Září Horčičák Tomáš 2:0
Září Jakel Radim 2:0
Září Králová Lucie 2:Sc
Září Chreno Petr 2:0