Avatars_small

Lach Tomáš

Skupina Nadšenci 1D
Pohlaví muž
Věk 42 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 5 5 0 0 100.00%
2019/2020 13 2 7 5 15.38%
2018/2019 12 1 11 4 8.33%
2017/2018 45 23 22 3 51.11%
2016/2017 42 24 18 1 57.14%
2014/2015 18 12 6 2 66.67%
Letní badmintonování 2014 8 8 0 0 100.00%
Letní badmintonování 2013 8 5 3 0 62.50%
2013/2014 50 33 17 0 66.00%
2012/2013 12 12 0 0 100.00%
Celkem: 213 125 84 15 58.69%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 6 3 3 0 50.00%
2017/2018 12 3 8 0 25.00%
2016/2017 24 12 12 0 50.00%
2015/2016 29 14 15 0 48.28%
2014/2015 48 28 19 0 58.33%
2013/2014 55 34 17 0 61.82%
Celkem: 174 94 74 0 54.02%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Kolmáš petr
Říjen Tota Martin
Říjen Popek Roman 2:0
Říjen Bolom Fabio
Září Kosňovský Radim 2:0
Září Palenčík Matúš 2:0
Září Kolmáš petr 2:0
Září Kalvar Matěj 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Karas Tomáš 1:2
Červenec-Srpen Panak Petr Sc:Sc
Červenec-Srpen Hanzl Jan Sc:Sc
Červenec-Srpen Padrta Karel Sc:Sc
Březen-Červen Hošek Pavel 0:2
Březen-Červen Zeman Marek Sc:Sc
Březen-Červen Mikuláš David Sc:2
Březen-Červen Padrta Karel 1:2
Únor Rutar Filip 0:2
Únor Panak Petr 2:1
Únor Holain Jiří 0:2
Únor Durlák Ivo 0:2
Únor Hošek Pavel 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Chylík Lukáš 0:2
Listopad Bembenek Pavel 0:2
Listopad Trnka Tomáš Sc:2
Listopad Třos Milan Sc:2
Říjen Oswald Petr 0:2
Říjen Chylík Lukáš 0:2
Říjen Gulas Jan 2:0
Říjen Hlavatý Jiří 0:2
Září Gulas Jan 1:2
Září Šmajstrla Miroslav 0:2
Září Durlák Ivo Sc:2
Září Baldrman Ondřej Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Chrobák David Sc:2
Červenec / Srpen Šmajstrla Miroslav 0:2
Červenec / Srpen Goldbricht Ivo 2:0
Červenec / Srpen Benda Michal 0:2
Červen Třos Milan 1:2
Červen Pelikán Aleš 0:2
Červen Broulík Aleš 2:Sc
Červen Karas Tomáš 2:0
Květen Kusin Patrik 2:0
Květen Bonobo Milan 0:2
Květen Chylík Lukáš 2:1
Květen Hanzl Jan 0:2
Duben Broulík Aleš 0:2
Duben Ptáček Josef 2:Sc
Duben Pindur Petr 2:1
Duben Hlavatý Jiří 1:2
Březen Krkoška Libor 2:0
Březen Chylík Lukáš 2:1
Březen Horkel Zdeněk 2:0
Březen Spáčil Lukáš 2:1
Únor Gulas Jan 0:2
Únor Durlák Ivo Sc:2
Únor Gamrot Daniel 2:Sc
Únor Hopp Petr 0:2
Leden Karas Tomáš 2:0
Leden Chovanec Martin 2:0
Leden Pindur Petr 2:1
Leden Pelikán Aleš 2:0
Prosinec Bonobo Milan Sc:2
Prosinec Bajger Marcel 0:2
Prosinec Vašek Martin 0:2
Prosinec Horkel Zdeněk 1:2
Listopad Holain Jiří 1:2
Listopad Gamrot Daniel 0:2
Listopad Durlák Ivo 1:2
Listopad Kubín Vašek 2:Sc
Říjen Benda Michal 2:Sc
Říjen Durlák Ivo 2:1
Říjen Gelnar Marek 1:2
Říjen Horkel Zdeněk 2:0
Říjen Kublák Filip 2:0
Září Oswald Petr 0:2
Září Holain Jiří 0:2
Září Kožela Lukáš 2:0
Září Koval Slávek 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Kubín Vašek 0:2
Červenec/Srpen Šmajstrla Miroslav 2:1
Červenec/Srpen Mlýnek Roman 2:1
Červenec/Srpen Tourek Jaroslav 0:2
Červen Zeman Marek 0:2
Červen Bonobo Milan 2:1
Červen Hlavatý Jiří 2:0
Červen Baldrman Ondřej 2:0
Květen Benda Michal 0:2
Květen Kožela Lukáš 1:2
Květen Broulík Aleš 2:0
Květen Šmajstrla Miroslav Sc:2
Duben Baldrman Ondřej 2:1
Duben Pindur Petr 1:2
Duben Třos Milan 2:0
Duben Koval Slávek 2:1
Březen Horkel Petr 2:0
Březen Procák Vladimír 2:1
Březen Oswald Petr 2:1
Březen Kuťák Radek 2:Sc
Únor Bembenek Pavel 0:2
Únor Koval Slávek 2:1
Únor Třos Milan 2:0 1
Únor Vlosinský Jiří 2:1
Únor Špála Tomáš 0:2 1
Prosinec Bembenek Pavel 0:2
Prosinec Hanzl Jan 0:2
Prosinec Pindur Petr 0:2
Prosinec Mlýnek Roman 1:2
Listopad Gelnar Marek 1:2
Listopad Durlák Ivo 1:2
Listopad Holain Jiří 2:1
Listopad Kubín Vašek 0:2
Říjen Bembenek Pavel 0:2
Říjen Procák Vladimír 2:1
Říjen Solanský Petr 2:0
Říjen Oswald Petr 2:0
Říjen Lanča Jaroslav 2:Sc
Září Kožela Lukáš 1:2
Září Moravec René 2:Sc
Září Hruška Roman 2:0
Září Stachovič Martin 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Ščigel Jiří Sc:2
Prosinec Vlnieška Milan 1:2 1
Prosinec Marušák Tomáš 2:0
Prosinec Gelnar Marek Sc:2
Prosinec Rubeš Pavel 2:0
Listopad Plecák Martin 2:0
Listopad Vlnieška Milan 2:0
Listopad Gelnar Marek 2:0
Listopad Marušák Tomáš 1:2 1
Listopad Minkovič David 2:0
Říjen Ščigel Jiří 2:0
Říjen Marušák Tomáš 0:2
Říjen Vlnieška Milan 2:0
Říjen Riedl Pavel 2:0
Září Marušák Tomáš 1:2
Září Vlnieška Milan 2:0
Září Krkoška Libor 2:0
Září Černý Martin 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Kahún Patrik 2:0
Srpen Vašíček Jiří 2:0
Srpen Procák Vladimír 2:0
Srpen Buglová Tereza 2:0
Červenec Procák Vladimír 2:0
Červenec Kahún Patrik 2:0
Červenec Chreno Petr 2:0
Červenec Bakeš Radim 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Tourek Jaroslav 0:2
Srpen Fojtík Radim 2:1
Srpen Gottwald Tomáš 0:2
Srpen Řehánek Ladislav 2:Sc
Červenec Tourek Jaroslav 2:0
Červenec Suchanek Bohdan 2:0
Červenec Černý Martin 2:0
Červenec Gottwald Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Holain Jiří 2:1
Červen Gelnar Marek 2:1
Červen Šťastný Jiří 2:0
Červen Vlnieška Milan 2:0
Červen Kyselý Petr 2:Sc
Květen Fojtík Radim 2:0
Květen Marušák Tomáš 0:2
Květen Tourek Jaroslav 2:1
Květen Kolesár David 0:2
Květen Vlnieška Milan 0:2
Duben Marušák Tomáš 2:0
Duben Tourek Jaroslav 0:2
Duben Kolesár David 1:2
Duben Žák Patrik 2:1
Duben Kožela Lukáš 2:0
Březen Kožela Lukáš 1:2
Březen Černý Martin 2:0
Březen Vybíral Aleš 2:0
Březen Marušák Tomáš 0:2
Březen Tourek Jaroslav 1:2
Únor Mlýnek Roman 1:2
Únor Kožela Lukáš 2:1
Únor Černý Martin 2:0
Únor Marušák Tomáš 1:2
Únor Krkoška Libor 2:0
Leden Tourek Jaroslav 0:2
Leden Marušák Tomáš 2:0
Leden Vybíral Aleš 2:0
Leden Kožela Lukáš 2:1
Leden Mlýnek Roman 1:2
Prosinec Tourek Jaroslav 1:2
Prosinec Marušák Tomáš 1:2
Prosinec Fojtík Radim 2:0
Prosinec Mlýnek Roman 2:0
Prosinec Lyko Pavel 1:2
Listopad Tourek Jaroslav 2:1
Listopad Marušák Tomáš 2:0
Listopad Vybíral Aleš 2:1
Listopad Kožela Lukáš 2:0
Listopad Mlýnek Roman 2:0
Říjen Vybíral Aleš 2:0
Říjen Marušák Tomáš 0:2 1
Říjen Kožela Lukáš 2:1
Říjen Krkoška Libor 2:0
Říjen Černý Martin 2:0
Září Kožela Lukáš 2:0
Září Plecák Martin 2:1
Září Marušák Tomáš 0:2
Září Krkoška Libor 2:0
Září Mlýnek Roman 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Rožnai Ladislav 2:0
Červen Jakel Radim 2:0
Červen Psotka Petr 2:Sc
Červen Brezina Kamil 2:0
Květen Staš Jiří 2:0
Květen Dolenský Petr 2:Sc
Květen Křižanová Božena 2:0
Květen Hynčicová Dagmar 2:0
Duben Bělíčková Veronika 2:0
Duben Rais Pavel 2:0
Duben Brezina Kamil 2:0
Duben Litschmann Aleš 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 3. SINGLY 2019/20 Marsín Petr 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY 2019/20 Harazim David 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY 2019/20 Teplan Peter 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY 2019/20 Padrta Karel 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY 2019/20 Fojtík Radim 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY 2019/20 Vašek Martin 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Czepiec Marian 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Lošťák Jan 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Kublák Filip 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Marušák Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Plecák Martin 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Šmajstrla Miroslav 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Marušák Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Baldrman Ondřej 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Bartl Roman 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Kremzer Filip 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Šmajstrla Miroslav 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Seidler Přemysl 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Bajger Marcel 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Kublák Filip 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Šmajstrla Miroslav 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Marušák Tomáš 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Bartl Roman 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Chrobák David 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Stoczek Radek 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kublák Filip 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Krul Tomáš 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Vlček Vojtěch 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Ondrušek Bronislav 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Marušák Tomáš 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Plecák Martin 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Gulas Jan 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Vašek Martin 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Seidler Přemysl 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Marušák Tomáš 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kořený Tomáš 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Vašíček Karel 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Poláček Jan 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Kublák Filip 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Adamec Lukáš 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Vlček Vojtěch 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Vašek Martin 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Kostka Zdeněk 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Hála Martin 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Harasim Tomáš 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Vašíček Karel 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Baldrman Ondřej 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Bosak Rostislav 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Stoczek Radek 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Poláček Jan 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Bartl Roman 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Chrobák David 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Havránek Aleš 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Kožela Lukáš 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Ondrušek Bronislav 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Solanský Petr 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Spáčil Antonín 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Ptáček Libor 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Tourek Jaroslav 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Marušák Tomáš 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Ptáček Josef 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Šmajstrla Miroslav 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Poláček Jan 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Libor 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Gelnar Marek 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Josef 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Sedláček Petr 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Gelnar Marek 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Grapa Matěj 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Vašek Martin 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Josef 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Vašek Martin 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Josef 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Harasim Tomáš 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Vašek Martin 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Gelnar Marek 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Gelnar Marek 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Plecák Martin 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Bulejko Tomáš 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Grohman Stanislav 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Grygar Petr 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Kolesár Radek 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Bulejko Tomáš 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Gelnar Marek 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Vlček Vojtěch 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Grygar Petr 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Klimek Vojtěch 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Teuchner Dan 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Gelnar Marek 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Gottwald Tomáš 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Pindur Petr 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Hruška Roman 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Tourek Jaroslav 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Celárek Ondřej 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Padrta Karel 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jiří 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Zůbek Jiří 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Křižanová Božena 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Gelnar Marek 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Moravec René 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Černý Martin 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Farago Vojtěch 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Pindur Petr 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Durlák Ivo 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Bodrog Miroslav 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Řeháček Tomáš 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Pindur Petr 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Grygar Petr 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Durlák Ivo 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Mlýnek Roman 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Hruška Roman 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Pindur Petr 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Celárek Ondřej 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Šmajstrla Miroslav 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Badal Aleš 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Weber Jiří 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Herejk Zdeněk 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Gottwald Tomáš 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Mlýnek Roman 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Plecák Martin 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Tourek Jaroslav 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Gulas Jan 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Černý Martin 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Pindur Petr 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Šmajstrla Miroslav 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Solanský Petr 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Marsín Petr 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Fojtík Radim 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Pindur Petr 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Klimek Vojtěch 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Fojtášková Blanka 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Kolbábek Jakub 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Badal Aleš 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Plaček Honza 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Jakel Radim 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Buron Jiří 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Kornel Martin 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Pindur Petr 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Lanča Jaroslav 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Kremzer Filip 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Durlák Ivo 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Herman Michal 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Černý Martin 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Fajkoš Roman 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Plaček Honza 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Lanča Jaroslav 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 0:2