Avatars_small

Hajný Jan

Skupina Přeborníci 3B
Pohlaví muž
Věk 31 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 4 0 4 4 0.00%
2015/2016 44 25 18 4 56.82%
2014/2015 27 25 2 0 92.59%
Celkem: 75 50 24 8 66.67%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 12 6 5 0 50.00%
2014/2015 18 6 11 0 33.33%
Celkem: 30 12 16 0 40.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Září Kostka Zdeněk Sc:2
Září Maceček Jan Sc:2
Září Janíček Tomáš Sc:2
Září Oborný Tomáš Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Maceček Jan Sc:Sc
Červenec / Srpen Kučera Martin Sc:2
Červenec / Srpen Krejčí Martin Sc:2
Červenec / Srpen Adamec Lukáš 0:2
Červen Kostka Zdeněk 1:2
Červen Voborník Radim 2:Sc
Červen Pustka Jiri 0:2
Červen Koval Slávek 0:2
Květen Spáčil Lukáš 2:Sc
Květen Hanzl Jan 1:2
Květen Kňazovčík Jan 2:0
Květen Blažej Štěpán 2:Sc
Duben Kostka Zdeněk 1:2
Duben Maceček Jan 2:1
Duben Plaček Honza 2:Sc
Duben Janoš Petr 0:2
Březen Pelikán Aleš 0:2
Březen Koval Slávek 0:2
Březen Vlček Vojtěch 0:2
Březen Broulík Aleš Sc:2
Únor Spáčil Lukáš 2:0
Únor Oswald Petr 1:2
Únor Horkel Zdeněk 0:2
Únor Vašíček Jiří 2:1
Leden Vašíček Karel 1:2
Leden Litschmann Aleš 2:1
Leden Smékal Petr 2:0
Leden Brokeš Jiří 2:Sc
Prosinec Minkovič David 2:1
Prosinec Fojtášek Radim 2:0
Prosinec Horčičák Tomáš 2:0
Prosinec Májová Renáta 2:0
Listopad Vlček Jaroslav 2:0
Listopad Kolondra Vítězslav 2:0
Listopad Mlčák Stanislav 2:0
Listopad Kříž Petr 2:0
Říjen Kučerová Iveta 2:0
Říjen Kolbábek Jakub 1:2
Říjen Lalík David 2:Sc
Říjen Maceček Jan 2:1
Září Pelikán Aleš 2:1
Září Vašíček Karel 0:2
Září Maceček Jan 2:1
Září Horčičák Tomáš 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Fojtášek Radim 2:Sc
Červenec / Srpen Kozelský Martin 2:Sc
Červenec / Srpen Oborný Tomáš 2:0
Červenec / Srpen Fojtášková Blanka 2:Sc
Červen Vašíček Karel 2:0
Červen Mlynář David 0:2
Červen Spáčil Lukáš 2:1
Červen Klečková Stanislava 2:0
Květen Kostka Zdeněk 0:2
Květen Zůbek Jiří 2:Sc
Květen Maceček Jan 2:1
Květen Kolondra Vítězslav 2:0
Duben Horčičák Tomáš 2:0
Duben Bakeš Radim 2:0
Duben Kubulus Tomáš 2:0
Duben Blažej Štěpán 2:0
Březen Záveský Petr 2:0
Březen Chrenová Karina 2:0
Březen Němec Petr 2:0
Březen Ludvik Lukáš 2:Sc
Únor Šrámek Viktor 2:0
Únor Hájek Jiří 2:0
Únor Papcunová Eva 2:0
Únor Horák Martin 2:0
Leden Třečák Jiří 2:Sc
Leden Karchňáková Hana 2:0
Leden Filipčík Pavel 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Botor Milan 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Štolba Miroslav 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Procák Vladimír 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Poštulková Markéta 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Skácel Petr 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Gulas Jan 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Pretsch Dalibor 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Pelikán Aleš 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Vašek Martin 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Ptáček Josef 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Sieklik Jan 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Vašek Martin 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Švábek Michal 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Špála Tomáš 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Bulejko Tomáš 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jiří 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Porubský Martin 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Čigáš Kamil 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Budiš Pavel 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Mlynář David 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Vašek Martin 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Herejk Zdeněk 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Josef 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Gelnar Marek 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Bulejko Tomáš 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Grohman Stanislav 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 0:2