235ada383ed27898ebddbdec9b03d2ed5d199912_small

Žywczok Petr

Skupina Nadšenci 3A
Pohlaví muž
Věk 31 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 20 10 10 5 50.00%
2016/2017 32 23 9 0 71.88%
Celkem: 52 33 19 5 63.46%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 13 6 6 0 46.15%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Holásek Ladislav Sc:2
Leden Benada Radek Sc:2
Leden Šulc Zbyněk Sc:2
Leden Kalvar Matěj Sc:2
Prosinec Šulc Zbyněk Sc:2
Prosinec Hruška Jakub 0:2
Prosinec Švec Rostislav 2:1
Prosinec Hruzík Lukáš 0:2
Listopad Urban František 2:1
Listopad Karkoška David 1:2
Listopad Hruzík Lukáš 2:0
Listopad Fousek Roman 1:2
Říjen Šmíd Petr 2:0
Říjen Lalík David 2:Sc
Říjen Soban David 2:1
Říjen Hruzík Lukáš 2:0
Září Moják Petr 1:2
Září Kret Martin 2:1
Září Maťovka Marek 2:0
Září Sepeši Marian 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Kutěj Honza 2:Sc 1
Červenec/Srpen Smékalová Monika 2:0
Červenec/Srpen Chrenová Karina 2:0
Červenec/Srpen Petřík Tomáš 2:Sc
Červen Minařík František 0:2
Červen Travinský Víťa 0:2
Červen Lalík David 1:2
Červen Miler Ctirad 0:2
Květen Křístek Vladimír 2:Sc
Květen Montag Marek 2:0
Květen Šmíd Petr 2:0
Květen Kubáček Vojtěch 2:0
Duben Sladovník Richard 2:0
Duben Hruzík Radim 0:2
Duben Mlčák Stanislav 2:1
Duben Schwarz Stanislav 2:0
Březen Smékalová Monika 2:0
Březen Hruška Jakub 0:2
Březen Chrenová Karina 0:2
Březen Lalík David 0:2
Únor Sladovník Richard 2:0
Únor Marec Ján 2:0
Únor Montag Marek 2:0
Únor Kahún Patrik 2:Sc
Leden Kalvar Tomáš 2:0
Leden Riegel Jiří 2:0
Leden Volná Monika 2:Sc
Leden Petřík Tomáš 2:0
Prosinec Ausficírová Veronika 2:0
Prosinec Goldbricht Ivo 0:2
Prosinec Maťovka Marek 2:0
Prosinec Pácl Petr 2:1

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Holman Vít 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Šodek Ondřej 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Borski Michal 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Machová Magdaléna 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Řeháček Tomáš 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Adamec Lukáš 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Celárek Ondřej 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Geleta Jan 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Botor Milan 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Sochorek Dalibor 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Peterek Jakub 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Huňka Jindřich 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Kořená Michaela 0:2