3b9fb2ca3f05d0cba88e830697864c4eae998b46_small

Lalík David

Skupina Nadšenci 2D
Pohlaví muž
Věk 41 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 9 0 9 9 0.00%
2016/2017 45 23 22 13 51.11%
2015/2016 44 19 24 20 43.18%
2014/2015 44 27 17 2 61.36%
Celkem: 142 69 72 44 48.59%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 6 3 3 0 50.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Žywczok Petr Sc:2
Říjen Hruzík Lukáš Sc:2
Říjen Soban David Sc:2
Říjen Šmíd Petr Sc:2
Září Pecuch Jiří Sc:2
Září Šindelka Jan Sc:2
Září Václavek Martin Sc:2
Září Soban David Sc:2
Září Hruzík Lukáš Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Kolondra Vítězslav Sc:2
Červenec/Srpen Rohovský Petr Sc:2
Červenec/Srpen Kozelský Martin Sc:2
Červenec/Srpen Pustka Jiri Sc:2
Červen Miler Ctirad 2:0
Červen Minařík František 0:2
Červen Žywczok Petr 2:1
Červen Travinský Víťa 2:Sc
Květen Krul Tomáš 2:1
Květen Hruzík Radim 1:2
Květen Hájek Jiří 2:0
Květen Chrenová Karina 2:0
Duben Kubíček Michal 2:Sc
Duben Chmiel Adam 0:2
Duben Pulcer Pavel 0:2
Duben Žeravík David Sc:2
Duben Pecuch Jiří 2:1
Březen Chrenová Karina 2:0
Březen Hruška Jakub 2:1
Březen Smékalová Monika 2:0
Březen Žywczok Petr 2:0
Únor Peterek Jakub Sc:2
Únor Pretsch Dalibor Sc:2
Únor Botor Milan Sc:2
Únor Krul Tomáš Sc:2
Leden Fajmon Jan 0:2
Leden Rohovský Petr Sc:2
Leden Klečková Stanislava 0:2
Leden Szarowski Zbyněk Sc:2
Prosinec Bolom Fabio 2:0
Prosinec Komár Marcel 2:Sc
Prosinec Kahún Patrik 2:Sc
Prosinec Kňazovčík Jan 2:0
Listopad Czepiec Marian 0:2
Listopad Petřík Tomáš 2:0
Listopad Holeš Jiří 2:0
Listopad Kubáček Vojtěch 2:0
Říjen Klečková Stanislava 0:2
Říjen Pulcer Pavel 2:0
Říjen Václavek Martin 1:2
Říjen Holeš Jiří 2:0
Září Kučerová Iveta Sc:2
Září Hrabec Tomáš Sc:2
Září Holman Vít 2:0
Září Kubáček Vojtěch 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Garba Dušan Sc:2
Červenec / Srpen Bakeš Radim Sc:2
Červenec / Srpen Vlček Jaroslav Sc:2
Červenec / Srpen Vokál Daniel Sc:2
Červen Cvitanovič Alena Sc:2
Červen Pešl Vít Sc:2
Červen Kučera Martin Sc:2
Červen Blažej Štěpán Sc:2
Květen Adamec Lukáš 2:1
Květen Pretsch Dalibor 2:Sc
Květen Záveský Petr 2:0
Květen Klečková Stanislava 2:1
Duben Kotásek Mirek 1:2
Duben Spáčil Antonín 2:Sc
Duben Mlčák Stanislav 2:0
Duben Holman Vít 2:0
Březen Hrabec Tomáš 2:0
Březen Slíva Radim 2:0
Březen Budiš Pavel Sc:Sc
Březen Vlček Jaroslav 2:0
Únor Riegel Jiří 2:0
Únor Otisk Tomáš 2:0
Únor Holman Vít 2:0
Únor Procáková Eva Sc:2
Leden Máj Tomáš Sc:2
Leden Mrajca Jiří 2:1
Leden Vlosinský Jiří 1:2
Leden Václavek Martin Sc:2
Prosinec Pešl Vít 2:1
Prosinec Hrnčárková Zuzana 2:Sc
Prosinec Adamec Lukáš 1:2
Prosinec Spáčil Antonín 0:2
Listopad Bolom Fabio 2:1
Listopad Slíva Radim 0:2
Listopad Fójcik Tadeusz 2:0
Listopad Holman Vít 2:0
Říjen Kolbábek Jakub Sc:2
Říjen Maceček Jan Sc:2
Říjen Hajný Jan Sc:2
Říjen Kučerová Iveta Sc:2
Září Hrnčárková Zuzana Sc:2
Září Porubský Martin Sc:2
Září Chrenová Karina Sc:2
Září Blažej Štěpán Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Vašíček Karel 0:2
Červenec / Srpen Májová Renáta Sc:2
Červenec / Srpen Vlček Jaroslav Sc:2
Červenec / Srpen Kostka Zdeněk 2:Sc
Červen Horčičák Tomáš 2:Sc
Červen Herejk Zdeněk 2:0
Červen Blažej Štěpán 2:1
Červen Záveský Petr 2:1
Květen Vlček Jaroslav 0:2
Květen Hrnčárková Zuzana 2:0
Květen Drbal Martin 2:Sc
Květen Bakeš Radim 1:2
Duben Pala Přemysl 2:1
Duben Kubáček Vojtěch 2:0
Duben Vojíř Josef 2:0
Duben Nociar Lukáš 2:1
Březen Procáková Eva 2:0
Březen Herejk Zdeněk 2:1
Březen Drastich Lukáš 2:0
Březen Němec Pavel 2:Sc
Únor Suchomel Václav 0:2
Únor Maceček Jan 0:2
Únor Kučerová Martina 2:0
Únor Záveský Petr 2:0
Leden Mlčák Stanislav 1:2
Leden Kubulus Tomáš 1:2
Leden Porubský Martin 1:2
Leden Cvitanovič Alena 2:1
Prosinec Pavlík Libor 2:0
Prosinec Marec Ján 2:1
Prosinec Vojíř Josef 2:0
Prosinec Beránek Vít 2:0
Listopad Klečková Stanislava 1:2
Listopad Kostka Zdeněk 0:2
Listopad Kolbábek Jakub 0:2
Listopad Fuks Petr 1:2
Říjen Merta Marek 0:2
Říjen Kučerová Iveta 2:1
Říjen Králová Anna 2:0
Říjen Martinik Adam 2:0
Září Růžička Tomáš 2:Sc
Září Kolondra Vítězslav 2:0
Září Ludvik Lukáš 0:2
Září Cvitanovič Alena 0:2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kočí Zdeněk 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kučerová Iveta 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Hála Martin 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Priesol Daniel 0:2