2af7e78565bf939b7aa8534549ad77da1b3fa3a0_small

Adamec Lukáš

Skupina Jednotlivci A
Pohlaví muž
Věk 34 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 21 7 14 7 33.33%
2018/2019 45 16 29 13 35.56%
2017/2018 48 21 27 6 43.75%
2016/2017 45 24 21 4 53.33%
2015/2016 45 30 15 1 66.67%
Celkem: 204 98 106 31 48.04%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 6 2 3 0 33.33%
2017/2018 30 13 17 0 43.33%
2016/2017 42 20 22 0 47.62%
2015/2016 30 10 18 0 33.33%
Celkem: 108 45 60 0 41.67%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Čech Lumír Sc:2
Leden Štefek Martin Sc:2
Leden Kubínek Jiří Sc:2
Leden Zinglar David Sc:2
Prosinec Soban David 2:Sc
Prosinec Frydrychova Jana Sc:2
Prosinec Cunda David 0:2
Prosinec Koběluš Jaromír Sc:2
Listopad Soban David 2:Sc
Listopad Smékal Petr 1:2
Listopad Faruzel Petr 0:2
Listopad Travinský Víťa 2:1
Říjen Fajmon Jan 2:1
Říjen Travinský Víťa Sc:2
Říjen Holásek Ladislav 1:2
Říjen Telecký Tomáš 0:2
Říjen Hlavatý Jiří 1:2
Září Šefčík Petr 1:2
Září Holásek Ladislav 2:1
Září Botor Milan 2:1
Září Soban David 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Lembard Tomáš Sc:2
Červenec/Srpen Kuboňová Lenka Sc:2
Červenec/Srpen Sechra David Sc:2
Červenec/Srpen Drtil Tomáš 2:Sc
Červenec/Srpen Brožek Václav Sc:2
Červen Kalvar Matěj Sc:2
Červen Kaloč Libor Sc:2
Červen Vašíček Josef Sc:2
Červen Vlček Lukáš 2:Sc
Květen Urban František Sc:2
Květen Vašíček Josef Sc:2
Květen Cvitanovič Alena Sc:2
Květen Kubáček Vojtěch Sc:2
Duben Holík Pavel 1:2
Duben Tota Martin 2:0
Duben Mlčák Stanislav 2:1
Duben Holman Vít 1:2
Březen Hric Jan 1:2
Březen Holík Pavel 1:2
Březen Rohovský Petr 1:2
Březen Vencl Radek 2:0
Únor Holman Vít 0:2
Únor Koběluš Jaromír 2:0
Únor Cvitanovič Alena 1:2
Únor Frydrychova Jana 2:0
Leden Gelnar Roman 2:0
Leden Špaňhel Viktor 1:2
Leden Vojtovič Daniel 2:1
Leden Komár Marcel 0:2
Prosinec Soban David 1:2
Prosinec Li Fusheng 1:2
Prosinec Travinský Víťa 2:0
Prosinec Rohovský Petr 2:1
Listopad Li Fusheng 1:2
Listopad Krkoška Libor 0:2
Listopad Blažej Štěpán Sc:2
Listopad Pretsch Dalibor Sc:2
Říjen Lyko Pavel 2:Sc
Říjen Bakeš Radim 2:0
Říjen Rucký Daniel 0:2
Říjen Rohovský Petr 2:0
Září Bečák Patrik 2:0
Září Kubíček Michal 0:2
Září Kret Martin 1:2
Září Hruška Jakub 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Krejčí Martin Sc:2
Červenec / Srpen Panak Petr Sc:2
Červenec / Srpen Kozelský Martin Sc:2
Červenec / Srpen Travinský Víťa Sc:2
Červen Hruzík Lukáš 2:0
Červen Chovanec Martin 2:Sc
Červen Hrabuška Tomáš 2:Sc
Červen Kozelský Martin 0:2
Květen Stočes Jan 2:0
Květen Vokál Daniel 2:0
Květen Filipčík Pavel 1:2
Květen Botor Milan 1:2
Duben Vokál Daniel 1:2
Duben Koval Jiří 2:0
Duben Urban František 0:2
Duben Rucký Daniel 1:2 1
Březen Horáková Tereza 2:0
Březen Kučerová Iveta 2:0
Březen Botor Milan 1:2
Březen Hrabuška Tomáš 2:0
Únor Peterek Jakub 0:2
Únor Moják Petr Sc:2
Únor Hruzík Lukáš 2:0 1
Únor Kubíček Michal Sc:2
Leden Soban David 2:0
Leden Fójcik Tadeusz 2:1
Leden Hruzík Lukáš 0:2
Leden Pretsch Dalibor 1:2
Prosinec Moják Petr 2:0
Prosinec Rohovský Petr 1:2
Prosinec Novosad Martin 2:1
Prosinec Velčovský Adrian 2:0
Prosinec Ščigel Jiří 0:2
Listopad Maceček Jan 2:Sc
Listopad Krejčí Martin 0:2
Listopad Goldbricht Ivo 0:2
Listopad Žeravík David 1:2
Listopad Novosad Martin 2:1
Říjen Žeravík David 1:2
Říjen Blažej Štěpán 1:2
Říjen Kvíčala Petr 0:2
Říjen Fajmon Jan 1:2
Říjen Verner Adam 2:0
Září Miler Ctirad 2:1
Září Kubíček Michal 2:0
Září Kutěj Honza 1:2 1
Září Juračka Robert 1:2
Září Filipčík Pavel 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Juračka Robert Sc:2
Červenec/Srpen Goldbricht Ivo 0:2
Červenec/Srpen Miler Ctirad Sc:2
Červenec/Srpen Grohman Stanislav Sc:2
Červen Horák Martin 2:0
Červen Stachovič Martin 2:Sc
Červen Májová Renáta 1:2
Červen Kolondra Vítězslav 1:2 1
Květen Chmiel Adam 2:0
Květen Bakeš Radim 2:0
Květen Szarowski Zbyněk 0:2
Květen Oborný Tomáš 0:2
Duben Kňazovčík Jan 1:2
Duben Kolondra Vítězslav 1:2
Duben Kvíčala Petr 2:1
Duben Li Fusheng 2:1
Březen Hruzík Lukáš 2:0
Březen Janíček Tomáš 2:0
Březen Máj Tomáš 2:0
Březen Minařík František 1:2
Únor Macura Jiří 2:Sc
Únor Pecuch Jiří 1:2
Únor Miler Ctirad 1:2
Únor Hruška Jakub 2:0
Leden Špaňhel Viktor 2:0
Leden Vavruša Martin 1:2
Leden Kolondra Vítězslav 1:2
Leden Májová Renáta 0:2
Prosinec Travinský Víťa 2:1
Prosinec Fójcik Tadeusz 2:0
Prosinec Křístek Vladimír 2:1
Prosinec Kutěj Honza 2:0 1
Listopad Huňka Jindřich Sc:2
Listopad Janíček Tomáš 2:0
Listopad Li Fusheng 0:2
Listopad Horák Martin 2:1
Říjen Hlavatý Jiří 1:2
Říjen Macura Jiří 2:0
Říjen Travinský Víťa 2:1
Říjen Vokál Daniel 2:1
Říjen Filipčík Pavel 2:0
Září Mlčák Stanislav 2:1
Září Bonobo Milan 0:2
Září Pretsch Dalibor 1:2
Září Fójcik Tadeusz 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Maceček Jan 0:2
Červenec / Srpen Krejčí Martin 2:1
Červenec / Srpen Kučera Martin 0:2
Červenec / Srpen Hajný Jan 2:0
Červen Klečková Stanislava 2:1
Červen Huňka Jindřich 2:0
Červen Bakeš Radim 1:2
Červen Karas Tomáš 2:1
Květen Lalík David 1:2
Květen Záveský Petr 2:0
Květen Klečková Stanislava 1:2
Květen Pretsch Dalibor 2:Sc
Duben Hopp Petr 0:2
Duben Kahún Patrik 1:2
Duben Kubíček Michal 1:2
Duben Vlček Jaroslav 2:0
Březen Spáčil Antonín 2:Sc
Březen Kolondra Vítězslav 2:Sc
Březen Pešl Vít 1:2
Březen Porubský Martin 2:1
Únor Václavek Martin 2:0
Únor Vlček Jaroslav 2:0
Únor Horák Martin 2:0
Únor Drbal Martin 2:0
Leden Bolom Fabio 2:0
Leden Vojíř Josef 2:0
Leden Holman Vít 2:1
Leden Vítek Martin 2:0
Prosinec Spáčil Antonín 0:2
Prosinec Pešl Vít 1:2 1
Prosinec Lalík David 2:1
Prosinec Hrnčárková Zuzana 2:0
Listopad Benda Michal Sc:2
Listopad Hrabec Tomáš 2:1
Listopad Mrajca Jiří 2:0
Listopad Křižanová Božena 2:0
Listopad Szarowski Zbyněk 0:2
Říjen Procáková Eva 2:0
Říjen Drbal Martin 0:2
Říjen Koval Slávek 0:2
Říjen Vojíř Josef 2:1
Září Mrajca Jiří 2:0
Září Riegel Jiří 2:0
Září Benda Michal 2:Sc
Září Ausficírová Veronika 2:Sc

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 1. SINGLY 2020/21 Mironidis Radek 2:0
Ostravský kanár - 1. SINGLY 2020/21 koňař michal 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY 2020/21 Botor Milan 2:0
Ostravský kanár - 1. SINGLY 2020/21 Novák Luboš 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY 2020/21 Březina Josef 0:2
Ostravský kanár - 1. SINGLY 2020/21 Hopp Petr 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Hrabuška Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Poštulka Štěpán 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Vrbka Martin 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Losovský Martin 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Botor Milan 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Karas Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Skoupil René 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Losovský Martin 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Marsín Petr 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Franek Pavel 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Poštulka Štěpán 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Goldbricht Ivo 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Losíková Simona 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Drong Roman 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Klečková Stanislava 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Chylík Lukáš 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Kvíčala Petr 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Karas Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Bečák Patrik 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Vitásek Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Kolek Martin 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Broda Ondřej 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Goldbricht Ivo 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Juračka Robert 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Wanke Kateřina 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Botor Milan 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Popek Roman 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Trojek Igor 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Juračka Robert 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Kvíčala Petr 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Kiszka Bogdan 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Bystroň Jan 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Goldbricht Ivo 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Czepiec Marian 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Vitásek Tomáš 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Peterek Jakub 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Petřík Tomáš 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Botor Milan 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Žywczok Petr 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Vitásek Tomáš 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Celárek Ondřej 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Holain Jiří 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Sochorek Dalibor 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Novák Luboš 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Trojek Igor 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Botor Milan 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Harazim David 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Chylík Lukáš 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Bystroň Jan 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Kiszka Bogdan 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Vitásek Tomáš 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Pilch Tomáš 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Balwar David 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Czepiec Marian 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Štolba Miroslav 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Šodek Ondřej 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Stoczek Radek 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Otisk Tomáš 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Chylík Lukáš 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Seidler Přemysl 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Vitásek Tomáš 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Demel Ondřej 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Balwar David 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Stoczek Radek 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Krejčí Martin 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Vašek Martin 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Kvíčala Petr 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Vašíček Karel 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Huňka Jindřich 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Sepeši Marian 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Vitásek Tomáš 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Lach Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Vitásek Tomáš 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Botor Milan 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Spáčil Antonín 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Huňka Jindřich 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Ondrušek Bronislav 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Botor Milan 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Panak Petr 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Franek Pavel 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kostka Zdeněk 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Hála Martin 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Huňka Jindřich 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Sobek Jan 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Turský Robert 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Kubáček Vojtěch 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Skácel Petr 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Chrobák David 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Panak Petr 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Kučerová Iveta 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Vašíček Karel 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Turský Ondřej 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B koňař michal 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Botor Milan 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Buglová Tereza 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Štolba Miroslav 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Rucký Daniel 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Vašek Martin 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Mičánek David 0:2