Avatars_small

Sepeši Marian

Skupina Přeborníci 4B
Pohlaví muž
Věk 42 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 6 3 3 0 50.00%
2018/2019 45 26 19 0 57.78%
2017/2018 43 22 21 8 51.16%
2016/2017 25 18 7 0 72.00%
Celkem: 119 69 50 8 57.98%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 5 2 3 0 40.00%
2017/2018 6 1 5 0 16.67%
2016/2017 30 6 23 0 20.00%
Celkem: 41 9 31 0 21.95%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Hruška Jakub
Říjen Vychodil Tomáš
Říjen Pretsch Dalibor
Říjen Kutěj Honza 0:2 1
Říjen Frydrychova Jana 1:2
Září Mlčák Stanislav 0:2
Září Cvitanovič Alena 2:1
Září Kalvar Matěj 2:1
Září Čech Lumír 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Wojkowský Radim 2:1
Červenec/Srpen Kalvar Matěj 2:0
Červenec/Srpen Holík Pavel 2:Sc
Červenec/Srpen Doleček Jiří 2:0
Červen Mlčák Stanislav 2:1
Červen Máj Tomáš 2:Sc
Červen Veselý Roman 1:2
Červen Kubáček Vojtěch 0:2
Květen Veselý Roman 2:0
Květen Drtil Tomáš 2:Sc
Květen Benada Radek 2:0
Květen Kovář Pavel 2:Sc
Duben Bárová Petra 2:0
Duben Novák Luboš 2:1
Duben Urban František 1:2
Duben Bourek Luboš 0:2
Březen Grochal Lumír 2:0
Březen Kutěj Honza 0:2 2
Březen Serbus Michal 0:2
Březen Václavík Marek 0:2
Únor Serbus Michal 1:2
Únor Bourek Luboš 2:0
Únor Drtil Tomáš 2:0
Únor Kovář Pavel 2:0
Leden Pernica Josef 0:2
Leden Urban František 0:2
Leden Holman Vít 2:1
Leden Frydrychova Jana 0:2
Prosinec Maniur Tomas 2:1
Prosinec Kovář Pavel 2:0
Prosinec Čech Lumír 0:2
Prosinec Guniš Ondřej 2:1
Listopad Maniur Tomas 2:0
Listopad Gelnar Roman 1:2
Listopad Mikuláš David 0:2
Listopad Koběluš Jaromír 1:2
Říjen Maniur Tomas 2:0
Říjen Pácal Miloslav 0:2
Říjen Holásek Ladislav 0:2
Říjen Mlčák Stanislav 0:2
Říjen Hruška Jakub 0:2
Září Křižanová Božena 2:Sc
Září Kalvar Tomáš 2:0
Září Hrabcová Jana 2:0
Září Chalupa Vítězslav 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Chalupa Vítězslav 2:0
Červenec / Srpen Minarčík Tomáš 0:2
Červenec / Srpen Bolom Fabio 0:2
Červenec / Srpen Kubíček Michal 0:2
Červen Riegel Jiří 2:Sc
Červen Novák Luboš 2:1
Červen Holásek Ladislav 2:1
Červen Prchal Dušan 0:2
Květen Maniur Tomas 2:0
Květen Vildomcová Lucie 2:0
Květen Schwarz Stanislav 2:0
Duben Šindelka Jan 1:2
Duben Švec Rostislav 2:Sc
Duben Holásek Ladislav 1:2
Duben Kučerová Iveta 1:2
Březen Kotassek Martin 2:0
Březen Pernica Josef 2:0
Březen Riegel Jiří 2:Sc
Březen Vítek Martin 2:0
Únor Mlčák Stanislav Sc:2
Únor Hrabuška Tomáš 0:2
Únor Vančura Martin Sc:2
Únor Dolkoš Dominik 0:2
Leden Vencl Radek 2:1
Leden Kovář Pavel 2:0
Leden Maniur Tomas 2:0
Leden Schwarz Stanislav 2:0
Prosinec Schwarz Stanislav Sc:2
Prosinec Vokál Daniel Sc:2
Prosinec Benada Radek Sc:2
Prosinec Novák Luboš Sc:2
Listopad Tota Martin 2:0
Listopad Ščigel Jiří 0:2
Listopad Švec Rostislav 2:1
Listopad Pácal Miloslav 1:2
Říjen Goldstein Igor 2:0
Říjen Kalvarová Ivana 2:0
Říjen Pácal Miloslav 2:0
Říjen Vašenka Michal 2:1
Září Moják Petr 1:2
Září Maťovka Marek Sc:2
Září Kret Martin 0:2
Září Žywczok Petr Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Ausficírová Veronika 2:0
Červenec/Srpen Šulc Zbyněk 1:2
Červenec/Srpen Janoško Martin 2:Sc
Červenec/Srpen Hruška Jakub 1:2
Červen Pernica Josef 2:1
Červen Tota Martin 2:0
Červen Maťovka Marek 2:0
Červen Stanieková Magda 2:Sc
Květen Pácl Petr 0:2
Květen Kalvar Tomáš 2:0
Květen Grošaft Jiří 1:2 1
Květen Václavek Martin 2:1
Duben Chrenová Karina 2:1
Duben Koval Jiří 0:2
Duben Kalvar Tomáš 2:0
Duben Smékalová Monika 1:2
Březen Kleibertová Věra 2:0
Březen Schwarz Stanislav 2:0
Březen Procáková Eva 2:0
Březen Klimešová Petra 2:0
Únor Hrubý František 2:Sc
Únor Borski Michal 2:1
Únor Novák Luboš 2:1
Únor Stanieková Magda 2:0
Únor Hruzík Radim 0:2 2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Novák Luboš 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Drtil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Bečák Patrik 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Hric Jan 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Šimko Jáchym 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Hruška Jakub 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Meluzínová Monika 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Botor Milan 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Kolek Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Vašíček Karel 0:2
Ostravský kanár - 1. SINGLY A 2017/18 Marušák Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Šodek Ondřej 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Otisková Hana 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Kiszka Bogdan 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Juračka Robert 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Bystroň Jan 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Wanke Kateřina 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Kolek Tomáš 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Bajger Marcel 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Šmajstrla Miroslav 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Vašek Martin 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Bartl Roman 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Vlček Vojtěch 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Novák Luboš 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Šodek Ondřej 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Peterek Jakub 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Duchek Miroslav 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Chylík Lukáš 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Czepiec Marian 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Sochorek Dalibor 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Demel Ondřej 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Machová Magdaléna 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Botor Milan 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Stoczek Radek 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Seidler Přemysl 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Kvíčala Petr 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Huňka Jindřich 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Botor Milan 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Stoczek David 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Adamec Lukáš 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Vlček Vojtěch 0:2