47497e67a44a93202f546e02a4a342959a734f21_small

Soban David

Skupina Přeborníci 4A
Pohlaví muž
Věk 35 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 0 0 0 0 0.00%
2019/2020 32 12 19 19 37.50%
2018/2019 42 26 16 0 61.90%
2017/2018 47 27 20 0 57.45%
2016/2017 9 2 6 2 22.22%
Celkem: 130 67 61 21 51.54%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 6 2 4 0 33.33%
2017/2018 6 2 4 0 33.33%
Celkem: 12 4 8 0 33.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Pácal Miloslav
Říjen Sukeník Vladimír
Říjen Hlavatý Jiří
Říjen Dolkoš Dominik
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Holásek Ladislav Sc:2
Červenec-Srpen Litschmann Aleš Sc:Sc
Červenec-Srpen Volný Martin Sc:2
Červenec-Srpen Frydrychova Jana Sc:2
Březen-Červen Fójcik Tadeusz Sc:2
Březen-Červen Drtil Tomáš Sc:2
Březen-Červen Pretsch Dalibor Sc:2
Březen-Červen Krkoška Libor 1:2
Únor Štefek Martin 2:0
Únor Čech Lumír 2:0
Únor Cinkraut Jakub 2:0
Únor Frydrychova Jana 2:1
Leden Detáry Jakub 2:0
Leden Maretka Adam 2:0
Leden Holásek Ladislav 2:1
Leden Bolom Fabio 2:0
Prosinec Koběluš Jaromír Sc:2
Prosinec Adamec Lukáš Sc:2
Prosinec Cunda David Sc:2
Prosinec Frydrychova Jana Sc:2
Listopad Travinský Víťa Sc:2
Listopad Adamec Lukáš Sc:2
Listopad Faruzel Petr Sc:2
Listopad Smékal Petr Sc:2
Říjen Koběluš Jaromír 2:1 1
Říjen Cvitanovič Alena 2:0
Říjen Bolom Fabio 2:0
Říjen Kučerová Iveta 2:Sc
Září Botor Milan Sc:2
Září Holásek Ladislav Sc:2
Září Šefčík Petr Sc:2
Září Adamec Lukáš Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Chalupa Vítězslav 2:0
Červenec/Srpen Telecký Tomáš 0:2
Červenec/Srpen Juračka Robert 2:Sc
Červenec/Srpen Pretsch Dalibor 1:2
Červen Černoch Petr 2:1
Červen Bakeš Radim 2:1
Červen Kubíček Michal 2:0
Červen Hruzík Lukáš 2:0
Květen Vojtovič Daniel 2:1
Květen Pavlačik Ondrej 2:Sc
Květen Hlavatý Jiří 0:2
Květen Krkoška Libor 1:2
Duben Travinský Víťa 2:0
Duben Hruška Jakub 2:0
Duben Kutěj Honza 2:1
Duben Papachristodoulou Nikos 2:0
Březen Kiszka Bogdan 0:2
Březen Pretsch Dalibor 1:2
Březen Cvitanovič Alena 2:0
Březen Sabolčák Peter 0:2
Březen Žeravík David 1:2
Leden Rucký Daniel 0:2
Leden Pretsch Dalibor 0:2
Leden Li Fusheng 0:2
Leden Telecký Tomáš 1:2
Prosinec Rohovský Petr 1:2
Prosinec Adamec Lukáš 2:1
Prosinec Travinský Víťa 2:1
Prosinec Li Fusheng 2:1
Listopad Hrabec Tomáš 2:1
Listopad Kutěj Honza 2:1 2
Listopad Hric Jan 2:0
Listopad Tota Martin 2:0
Říjen Černoch Petr 1:2
Říjen Klečková Stanislava 2:Sc
Říjen Hrabec Tomáš 2:0
Říjen Pretsch Dalibor 0:2
Říjen Koval Slávek 0:2
Září Urban František 2:0
Září Vencl Radek 2:0
Září Krul Tomáš 2:0
Září Bolom Fabio 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Procházková Iveta 2:0
Červenec / Srpen Miler Ctirad 2:0
Červenec / Srpen Filipčík Pavel 0:2
Červenec / Srpen Stočes Jan 0:2
Červen Novosad Martin 2:Sc 1
Červen Huňka Jindřich 2:0
Červen Kňazovčík Jan 1:2
Červen Peterek Jakub 1:2
Červen Miler Ctirad 0:2
Květen Urban František 2:0
Květen Neubauer Jaroslav 2:0
Květen Procházková Iveta 2:0
Květen Vencl Radek 2:1
Květen Kříž Petr 2:Sc
Duben Pácal Miloslav 2:1
Duben Kubáček Vojtěch 1:2
Duben Holman Vít 1:2
Duben Kotásek Mirek 2:0
Březen Kubíček Michal 1:2
Březen Stočes Jan 0:2
Březen Peterek Jakub 0:2
Březen Kubáček Vojtěch 2:1
Únor Pácal Miloslav 2:0
Únor Kalvar Matěj 2:0
Únor Verner Adam 2:0
Únor Pecuch Jiří 2:1
Leden Pretsch Dalibor 0:2
Leden Adamec Lukáš 0:2
Leden Hruzík Lukáš 1:2
Leden Fójcik Tadeusz 1:2
Prosinec Neumann Karel 2:0
Prosinec Procházková Iveta 1:2
Prosinec Kotásek Mirek 2:1
Prosinec Kutěj Honza 1:2 2
Listopad Minarčík Tomáš 2:0
Listopad Chrenová Karina 2:0
Listopad Kaloč Libor 2:0
Listopad Procházková Iveta 2:0
Říjen Hruzík Lukáš 1:2
Říjen Šmíd Petr 2:Sc
Říjen Žywczok Petr 1:2
Říjen Lalík David 2:Sc
Září Hruzík Lukáš 1:2
Září Pecuch Jiří 2:1
Září Šindelka Jan 1:2
Září Lalík David 2:Sc
Září Václavek Martin 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Žeravík David Sc:2
Červenec/Srpen Kvíčala Petr 2:1
Červenec/Srpen Karas Tomáš 0:2
Červenec/Srpen Krejčí Martin 0:2
Červen Třos Milan 2:0
Červen Bajger Marcel 0:2
Červen Kostka Zdeněk 0:2
Červen Riedl Michal 0:2
Červen Padrta Karel Sc:Sc

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Bulejko Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Zbranek Antonín 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Vychodil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 ong Roman 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Franek Pavel 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Blažej Štěpán 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Drtil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Wanke Kateřina 0:2
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 ong Roman 1:1
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Novák Luboš 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Balwar David 0:2
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Karas Tomáš 0:2