Aaadc50eebdd94e032e291f4be5731032ffcc9bc_small

Kret Martin


Ať vyhraje ten lepší ;), ne šťastnější 😀

Skupina Nadšenci 1D
Pohlaví muž
Věk 41 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 10-15 let
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 8 2 6 4 25.00%
2017/2018 44 26 18 0 59.09%
2016/2017 25 21 4 0 84.00%
Celkem: 77 49 28 4 63.64%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Vencl Radek Sc:2
Říjen Vašíček Josef Sc:2
Říjen Bolom Fabio Sc:2
Říjen Novák Luboš Sc:2
Září Hruška Jakub 0:2
Září Bečák Patrik 0:2
Září Adamec Lukáš 2:1
Září Kubíček Michal 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Hrabuška Tomáš 2:Sc
Červenec / Srpen Kotásek Mirek 2:0
Červenec / Srpen Cinkraut Jakub 2:1
Červenec / Srpen Li Fusheng 0:2 2
Červen Horák Martin 2:Sc
Červen Travinský Víťa 0:2
Červen Fajmon Jan 0:2
Červen Horkel Petr 0:2
Květen Horkel Petr 0:2
Květen Hrabec Radomír 2:Sc
Květen Verner Adam 2:0
Květen Holman Vít 2:0
Duben Cinkraut Jakub 1:2
Duben Minařík František 0:2 2
Duben Klečková Stanislava 2:1 2
Duben Peterek Jakub 1:2
Březen Bakeš Radim 2:Sc
Březen Novosad Martin 2:0
Březen Li Fusheng 2:Sc
Březen Horák Martin 2:1
Únor Bečák Patrik 2:1
Únor Benada Radek 2:0
Únor Horák Martin 1:2
Únor Bolom Fabio 2:Sc
Leden Peterek Jakub 1:2
Leden Klečková Stanislava 1:2 2
Leden Rohovský Petr 0:2
Leden Stočes Jan 2:0
Prosinec Nociar Lukáš 2:0
Prosinec Kučerová Iveta 2:0
Prosinec Pecuch Jiří 2:1
Prosinec Peterek Jakub 0:2
Listopad Nociar Lukáš 1:2
Listopad Mlčák Stanislav 2:0
Listopad Šmíd Petr 2:1
Listopad Bolom Fabio 2:0
Říjen Procházková Iveta 0:2
Říjen Kozelský Martin 0:2 2
Říjen Pácl Petr 2:0
Říjen Fójcik Tadeusz 0:2
Září Maťovka Marek 2:0
Září Žywczok Petr 1:2
Září Sepeši Marian 2:0
Září Moják Petr 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Švec Rostislav 2:1
Červenec/Srpen Filipčík Pavel 2:1
Červenec/Srpen Vlček Jaroslav 2:Sc
Červenec/Srpen Procházková Iveta 2:1
Červen Peterek Jakub 1:2
Červen Janíček Tomáš 2:0
Červen Benada Radek 2:0
Červen Vašenka Michal 2:0
Květen Šulc Zbyněk 2:1
Květen Švec Rostislav 2:1
Květen Šablatura Lumír 2:Sc
Květen Smutek Jan 2:Sc
Duben Hrčka Libor 2:Sc
Duben Goldbricht Ivo 0:2
Duben Budiš Pavel 2:Sc
Duben Bolom Fabio 0:2
Březen Kakáč Vladimír 2:0
Březen Richtar Jan 0:2
Březen Guniš Ondřej 2:0
Březen Riegel Jiří 2:0
Únor Balusova Petra 2:0
Únor Ausficírová Veronika 2:0
Únor Maťovka Marek 2:0
Únor Vyplelová Agáta 2:Sc
Únor Hust Tomas 2:Sc