Avatars_small

Minařík František


SK ČERNÉ PLÍCE

Skupina Přeborníci 2B
Pohlaví muž
Věk 30 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 8 2 6 4 25.00%
2017/2018 46 29 17 0 63.04%
2016/2017 26 16 10 1 61.54%
Celkem: 80 47 33 5 58.75%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Bembenek Pavel Sc:2 1
Říjen Pelikán Aleš Sc:2 1
Říjen Pustka Jiri Sc:2 1
Říjen Blažej Štěpán Sc:2 1
Září Krejčí Martin 2:0
Září Žeravík David 2:0
Září Panak Petr 1:2
Září Juračka Robert 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Pretsch Dalibor 1:2
Červenec / Srpen Oswald Petr 0:2
Červenec / Srpen Krkoška Libor 2:0
Červenec / Srpen Procák Vladimír 2:Sc
Červen Litschmann Aleš 2:0
Červen Krejčí Martin 2:1
Červen Horkel Zdeněk 1:2
Červen Panak Petr 2:Sc
Červen Blažej Štěpán 0:2
Květen Chovanec Martin 2:Sc
Květen Panak Petr 0:2
Květen Travinský Víťa 2:0
Květen Maceček Jan 2:0
Duben Klečková Stanislava 1:2
Duben Kret Martin 2:0 2
Duben Cinkraut Jakub 2:0
Duben Peterek Jakub 2:0
Březen Vavruša Martin 2:0
Březen Oborný Tomáš 0:2
Březen Rohovský Petr 2:1
Březen Hošek Pavel 0:2
Únor Kvíčala Petr 0:2
Únor Ščigel Jiří 0:2
Únor Litschmann Aleš 2:0
Únor Maceček Jan 0:2
Leden Bakeš Radim 2:0
Leden Kozelský Martin 0:2
Leden Hrabec Radomír 0:2
Leden Vavruša Martin 2:0
Prosinec Juračka Robert 2:1
Prosinec Faruzel Petr 2:0
Prosinec Klečková Stanislava 2:1
Prosinec Fousek Roman 0:2
Listopad Kubáček Vojtěch 2:1
Listopad Filipčík Pavel 2:0
Listopad Miler Ctirad 2:Sc
Listopad Kotásek Mirek 2:0
Říjen Franek Pavel 2:1
Říjen Holman Vít 2:0
Říjen Kubíček Michal 0:2
Říjen Hájek Jiří 2:0
Říjen Kříž Petr 2:1
Září Nociar Lukáš 2:0
Září Tota Martin 2:0
Září Fousek Roman 1:2
Září Bajger Marcel 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Pretsch Dalibor Sc:2
Červenec/Srpen Brokeš Jiří 2:Sc
Červenec/Srpen Hruzík Radim 2:Sc
Červenec/Srpen Šindelka Jan 2:0
Červen Žywczok Petr 2:0
Červen Lalík David 2:0
Červen Miler Ctirad 2:0
Červen Travinský Víťa 2:Sc
Květen Kutěj Honza 2:Sc 2
Květen Kvíčala Petr 1:2
Květen Grohman Stanislav 2:0
Květen Májová Renáta 0:2
Květen Juračka Robert 1:2
Duben Riedl Michal 0:2
Duben Karas Tomáš 1:2
Duben Vlček Jaroslav 2:0
Duben Kříž Petr 2:Sc
Březen Máj Tomáš 2:0
Březen Hruzík Lukáš 2:0
Březen Adamec Lukáš 2:1
Březen Janíček Tomáš 2:0
Únor Vavruša Martin 0:2
Únor Kučera Martin 2:Sc
Únor Kutěj Honza 1:2 2
Únor Křístek Vladimír 0:2
Únor Li Fusheng 0:2 2