Avatars_small

Šmíd Petr

Skupina Nadšenci 4C
Pohlaví muž
Věk 56 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 28 9 19 7 32.14%
2016/2017 44 23 21 2 52.27%
2015/2016 45 20 24 10 44.44%
Celkem: 117 52 64 19 44.44%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen Prchal Dušan Sc:2
Březen Vančura Martin Sc:2
Březen Vašíček Josef Sc:2
Březen Ausficírová Veronika 2:0
Únor Krul Tomáš 0:2
Únor Holásek Ladislav 1:2
Únor Vokál Daniel 1:2
Únor Novák Luboš 2:Sc
Leden Moják Petr 1:2
Leden Holman Vít 1:2
Leden Minarčík Tomáš 2:0
Leden Hájek Jiří Sc:2
Prosinec Kalvar Matěj 2:1
Prosinec Holman Vít 1:2
Prosinec Vančura Martin 2:1
Prosinec Vašíček Josef 2:0
Listopad Mlčák Stanislav 2:1
Listopad Bolom Fabio 2:Sc
Listopad Nociar Lukáš Sc:2
Listopad Kret Martin 1:2
Říjen Žywczok Petr 0:2
Říjen Soban David Sc:2
Říjen Hruzík Lukáš Sc:2
Říjen Lalík David 2:Sc
Září Koval Jiří 1:2
Září Stočes Jan 0:2
Září Botor Milan 0:2
Září Bolom Fabio 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Bolom Fabio 0:2
Červenec/Srpen Holman Vít 1:2
Červenec/Srpen Vlosinská Andrea 2:0
Červenec/Srpen Montag Marek 2:1
Červen Kutěj Honza 2:Sc 1
Červen Koval Jiří 0:2
Červen Goldbricht Ivo 0:2
Červen Kozelský Martin 0:2
Květen Montag Marek 2:0
Květen Kubáček Vojtěch 2:0
Květen Žywczok Petr 0:2
Květen Křístek Vladimír 2:Sc
Duben Richtar Jan 2:Sc
Duben Montag Marek 2:0
Duben Čermák Jakub 2:0
Duben Petřík Tomáš 2:0
Březen Kučerová Iveta 1:2
Březen Bolom Fabio 2:1
Březen Čermák Jakub 2:Sc
Březen Urban František 0:2
Únor Hrčka Libor 2:0
Únor Vlosinská Andrea 2:0
Únor Benada Radek 2:0
Únor Kakáč Vladimír 2:0
Leden Krkoška Libor 0:2
Leden Koval Jiří Sc:2
Leden Velek Martin 2:Sc
Leden Komár Marcel Sc:2
Prosinec Meier Vladimir 0:2
Prosinec Kvíčala Petr 0:2
Prosinec Holman Vít 1:2
Prosinec Benada Radek 2:0
Listopad Hopp Petr 0:2
Listopad Pulcer Pavel 2:1
Listopad Bolom Fabio 1:2
Listopad Filipčík Pavel 1:2
Říjen Blažej Štěpán 0:2
Říjen Cvitanovič Alena 2:Sc
Říjen Hrabec Tomáš 2:Sc
Říjen Szarowski Zbyněk 0:2
Září Hopp Petr 2:Sc
Září Vokál Daniel 1:2
Září Bolom Fabio 1:2
Září Kučera Martin 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Hájek Jiří 2:Sc
Červenec / Srpen Hruška Jakub 0:2
Červenec / Srpen Marec Ján 2:1
Červenec / Srpen Budiš Pavel Sc:Sc
Červen Bolom Fabio 2:0
Červen Václavek Martin 0:2
Červen Kotásek Mirek 1:2
Červen Májová Renáta 0:2
Květen Vokál Daniel Sc:2
Květen Botor Milan Sc:2
Květen Mlčák Stanislav Sc:2
Květen Kahún Patrik Sc:2
Duben Kučera Martin 0:2
Duben Kubáček Vojtěch 1:2
Duben Filipčík Pavel 1:2
Duben Májová Renáta 2:Sc
Březen Křižanová Božena 2:0
Březen Garba Dušan 0:2
Březen Kučerová Iveta 2:1
Březen Hopp Petr 0:2
Únor Huňka Jindřich 2:1
Únor Holeš Jiří 2:0
Únor Fójcik Tadeusz 0:2
Únor Bolom Fabio 2:1
Leden Krejčí Martin 0:2
Leden Chrenová Karina 0:2
Leden Hrčka Libor 2:0
Leden Pešl Vít 1:2
Prosinec Vontor René 2:0
Prosinec Budiš Pavel 2:Sc
Prosinec Procáková Eva 2:0
Prosinec Mrajca Jiří 2:0
Listopad Riegel Jiří 2:0
Listopad Guniš Ondřej 2:0
Listopad Horák Martin 2:0
Listopad Lembard Ondřej 2:Sc
Říjen Borová Petra Sc:2
Říjen Benda Michal Sc:2
Říjen Holman Vít Sc:2
Říjen Pavlík Libor Sc:2
Září Javůrková Petra 2:Sc
Září Szarowski Zbyněk 0:2
Září Vokál Daniel Sc:2
Září Holman Vít 2:0
Září Li Fusheng 0:2