B5d67501ed90a09a6728f60aa286cc8bc15a92ef_small

Ausficírová Veronika

Skupina Nadšenci 4C
Pohlaví žena
Věk 37 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 37 12 25 5 32.43%
2016/2017 32 12 20 1 37.50%
2015/2016 4 0 4 4 0.00%
Celkem: 73 24 49 10 32.88%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Procáková Eva Sc:2
Květen Bourek Luboš Sc:2
Květen Švec Rostislav 2:Sc
Květen Václavek Martin Sc:2
Duben Marec Ján 2:1
Duben Kakáč Vladimír 2:0
Duben Maniur Tomas 0:2
Duben Papachristodoulou Nikos 2:Sc
Březen Prchal Dušan 0:2
Březen Vašíček Josef 0:2
Březen Vančura Martin 0:2
Březen Šmíd Petr 0:2
Únor Velička Petr 2:0
Únor Cinkraut Jakub 1:2
Únor Marec Ján 2:1
Únor Telecký Matyáš 0:2
Leden Schreier Petr Sc:2
Leden Rucký Daniel 0:2
Leden Hrabuška Tomáš 0:2
Leden Čvandová Ivana 2:1
Prosinec Mlčák Stanislav 0:2
Prosinec Procáková Eva 2:1
Prosinec Chrenová Karina 0:2
Prosinec Kaloč Libor 2:0
Listopad Jamarik David 2:0
Listopad Kromer Pavel 0:2
Listopad Hlavatý Jiří 0:2
Listopad Bednárková Monika 2:0
Listopad Goldstein Igor 2:0
Říjen Tota Martin 1:2
Říjen Schreier Petr 0:2
Říjen Kotassek Martin 0:2
Říjen Maťovka Marek 0:2
Září Kozelský Martin 0:2
Září Švec Rostislav 0:2
Září Vašenka Michal 0:2
Září Kakáč Vladimír Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Sepeši Marian 0:2
Červenec/Srpen Janoško Martin 2:Sc
Červenec/Srpen Hruška Jakub 2:Sc
Červenec/Srpen Šulc Zbyněk Sc:2
Červen Kleibertová Věra 2:0
Červen Vančura Martin 0:2
Červen Sladovník Richard 2:Sc
Červen Křižanová Božena 0:2
Květen Riegel Jiří 0:2
Květen Richtar Jan 2:Sc 1
Květen Schwarz Stanislav 0:2
Květen Maťovka Marek 0:2
Květen Vítek Martin 0:2
Duben Novák Luboš 2:Sc
Duben Kakáč Vladimír 1:2
Duben Řezáč Radek 2:Sc
Březen Balusova Petra 2:0
Březen Nociar Lukáš 0:2
Březen Švec Rostislav 0:2
Únor Vyplelová Agáta 2:Sc
Únor Kret Martin 0:2
Únor Balusova Petra 2:0
Únor Hust Tomas 1:2
Únor Maťovka Marek 0:2
Leden Stolárová Zuzana 2:Sc
Leden Vlk Lukáš 1:2
Leden Maťovka Marek 1:2
Leden Šablatura Lumír 0:2
Prosinec Žywczok Petr 0:2
Prosinec Maťovka Marek 2:0
Prosinec Pácl Petr 1:2 2
Prosinec Goldbricht Ivo 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Září Benda Michal Sc:2
Září Riegel Jiří Sc:2
Září Mrajca Jiří Sc:2
Září Adamec Lukáš Sc:2