Avatars_small

Holásek Ladislav


preferuji Rideru

Skupina Přeborníci 2A
Pohlaví muž
Věk 40 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 5 5 0 0 100.00%
2019/2020 34 15 19 2 44.12%
2018/2019 47 29 18 0 61.70%
2017/2018 45 25 20 0 55.56%
2016/2017 9 7 2 0 77.78%
Celkem: 140 81 59 2 57.86%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 5 1 4 0 20.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Procák Vladimír
Říjen Drtil Tomáš 2:Sc
Říjen Herudek Erik
Říjen Vychodil Tomáš
Září Frydrychova Jana 2:1
Září Sukeník Vladimír 2:0
Září Kubáček Vojtěch 2:Sc
Září Habrnál Libor 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Soban David 2:Sc
Červenec-Srpen Volný Martin 2:1
Červenec-Srpen Frydrychova Jana 2:0
Červenec-Srpen Litschmann Aleš 2:Sc
Březen-Červen Oswald Petr Sc:2
Březen-Červen Serbus Michal Sc:2
Březen-Červen Szarowski Zbyněk 0:2
Březen-Červen Cunda David 0:2
Únor Habrnál Libor 2:0
Únor Hruzík Lukáš 0:2
Únor Vildomcová Lucie 2:0
Únor Sukeník Vladimír 2:1
Leden Bolom Fabio 2:1
Leden Detáry Jakub 2:0
Leden Soban David 1:2
Leden Maretka Adam 2:0
Prosinec Cinkraut Jakub 0:2
Prosinec Čech Lumír 0:2
Prosinec Habrnál Libor 2:0
Prosinec Sukeník Vladimír 0:2
Prosinec Vychodil Tomáš 0:2
Listopad Šefčík Petr 0:2
Listopad Maceček Jan 0:2
Listopad Cinkraut Jakub 0:2
Listopad Černoch Petr 0:2
Říjen Hlavatý Jiří 0:2
Říjen Telecký Tomáš 0:2
Říjen Adamec Lukáš 2:1
Říjen Fajmon Jan 0:2
Říjen Travinský Víťa 2:1
Září Soban David 2:Sc
Září Adamec Lukáš 1:2
Září Šefčík Petr 0:2
Září Botor Milan 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Kubáček Vojtěch 2:0
Červenec/Srpen Vojtovič Daniel 2:Sc
Červenec/Srpen Kubíček Michal 0:2
Červenec/Srpen Kučerová Iveta 2:0
Červen Demel Ondřej 2:Sc
Červen Litschmann Aleš 1:2
Červen Kňazovčík Jan 0:2
Červen Telecký Tomáš 0:2
Květen Máj Tomáš 2:0
Květen Václavík Marek 2:0
Květen Prchal Dušan 1:2
Květen Špaňhel Viktor 2:0
Duben Neubauer Jaroslav 2:0
Duben Kučerová Iveta 2:0
Duben Vašíček Josef 2:0
Duben Serbus Michal 2:0
Duben Drtil Tomáš 2:0
Březen Frydrychova Jana 2:0
Březen Hruška Jakub 0:2
Březen Botor Milan 0:2
Březen Travinský Víťa 1:2
Únor Komár Marcel 1:2
Únor Stočes Jan 0:2
Únor Kaloč Marek 1:2
Únor Šefčík Petr 0:2
Leden Botor Milan 2:0
Leden Kalvar Matěj 2:0
Leden Holík Pavel 2:0
Leden Travinský Víťa 2:1
Prosinec Serbus Michal 2:0
Prosinec Šefčík Petr 0:2
Prosinec Doleček Jiří 2:0
Prosinec Mlčák Stanislav 2:0
Listopad Vojtovič Daniel 2:1
Listopad Telecký Tomáš 0:2
Listopad Botor Milan 2:1
Listopad Minarčík Tomáš 0:2
Listopad Serbus Michal 2:0
Říjen Hruška Jakub 0:2
Říjen Mlčák Stanislav 2:1
Říjen Sepeši Marian 2:0
Říjen Maniur Tomas 2:0
Říjen Pácal Miloslav 2:0
Září Václavek Martin 2:0
Září Pácal Miloslav 1:2
Září Rucký Daniel 0:2
Září Špaňhel Viktor 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Vencl Radek 0:2
Červenec / Srpen Volný Martin 2:Sc
Červenec / Srpen Benada Radek 2:0
Červenec / Srpen Kalvar Matěj 1:2
Červen Novák Luboš 2:0
Červen Prchal Dušan 1:2
Červen Riegel Jiří 2:Sc
Červen Sepeši Marian 1:2
Květen Šindelka Jan 0:2
Květen Hruška Jakub 0:2
Květen Vašíček Josef 1:2
Květen Koval Jiří 0:2
Duben Švec Rostislav 2:Sc
Duben Kučerová Iveta 2:0
Duben Šindelka Jan 0:2
Duben Sepeši Marian 2:1
Březen Moják Petr 2:1
Březen Krul Tomáš 0:2
Březen Karkoška David 2:0
Březen Hájek Jiří 0:2
Únor Šmíd Petr 2:1
Únor Novák Luboš 2:Sc
Únor Vokál Daniel 2:1
Únor Krul Tomáš 0:2
Leden Žywczok Petr 2:Sc
Leden Šulc Zbyněk 2:0
Leden Kalvar Matěj 0:2
Leden Benada Radek 0:2
Prosinec Čuraj Karel 2:Sc
Prosinec Kromer Pavel 2:0
Prosinec Čvandová Ivana 2:0
Prosinec Kuboňová Lenka 2:0
Listopad Křižanová Božena 2:1
Listopad Vašenka Michal 0:2
Listopad Guniš Ondřej 0:2
Listopad Marec Ján 2:Sc
Říjen Guniš Ondřej 0:2
Říjen Velčovský Adrian 0:2
Říjen Hošek Pavel 0:2
Říjen Procáková Eva 2:0
Září Kalvarová Ivana 2:0
Září Košťálová Zuzana 2:0
Září Hošek Pavel 0:2
Září Horáčková Vladimíra 2:0
Září Meluzínová Monika 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Klimešová Petra 2:Sc
Červenec/Srpen Šugar Petr 2:Sc
Červenec/Srpen Borová Petra 2:Sc
Červenec/Srpen Kučerová Iveta 0:2
Červen Horáková Tereza 0:2
Červen Horáčková Vladimíra 2:0
Červen Hermann Patrik 2:Sc
Červen Kaloč Libor 2:0
Červen Balusova Petra 2:Sc

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Vrbka Martin 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Novák Luboš 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Běčák Jan 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Meluzínová Monika 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Klečková Stanislava 0:2