Avatars_small

Hruzík Lukáš


Preferuji Sc Fajne a Rideru

Skupina Přeborníci 4A
Pohlaví muž
Věk 20 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 4 1 3 0 25.00%
2018/2019 44 23 21 0 52.27%
2017/2018 45 31 14 0 68.89%
2016/2017 41 27 14 0 65.85%
Celkem: 134 82 52 0 61.19%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 6 3 3 0 50.00%
2017/2018 12 5 6 0 41.67%
2016/2017 18 7 10 0 38.89%
Celkem: 36 15 19 0 41.67%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Bakeš Radim
Říjen Litschmann Aleš
Říjen Sukeník Vladimír
Říjen Kříž Dušan
Říjen Kňazovčík Jan
Září Franek Pavel 0:2
Září Pretsch Dalibor 2:Sc
Září Rucký Daniel 0:2
Září Filipčík Pavel 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Kňazovčík Jan 2:1
Červenec/Srpen Litschmann Aleš 2:0
Červenec/Srpen Černoch Petr 1:2
Červenec/Srpen Hlavatý Jiří 0:2
Červen Černoch Petr 0:2
Červen Kubíček Michal 2:1
Červen Bakeš Radim 2:0
Červen Soban David 0:2
Květen Kaloč Marek 0:2
Květen Pretsch Dalibor 0:2
Květen Franek Pavel 0:2
Květen Demel Ondřej 2:1
Duben Maceček Jan 0:2
Duben Hlavatý Jiří 2:Sc
Duben Mikuláš David 1:2
Duben Sabolčák Peter 2:Sc
Březen Zeman Marek 2:Sc
Březen Riedl Michal 1:2
Březen Chylík Lukáš 1:2
Březen Krejčí Martin 0:2
Únor Sabolčák Peter 2:Sc
Únor Trnka Tomáš 0:2
Únor Kňazovčík Jan 2:0
Únor Litschmann Aleš 2:0
Leden Hruška Jakub 2:0
Leden Kubíček Michal 2:0
Leden Litschmann Aleš 2:1
Leden Filipčík Pavel 0:2
Prosinec Gelnar Roman 2:0
Prosinec Stočes Jan 2:Sc
Prosinec Urban František 2:1
Prosinec Prchal Dušan 2:1
Listopad Černoch Petr 0:2
Listopad Hruška Jakub 2:0
Listopad Kiszka Bogdan 1:2
Listopad Žeravík David 2:1
Říjen Ščigel Jiří 2:Sc
Říjen Žeravík David 0:2
Říjen Litschmann Aleš 0:2
Říjen Krejčí Martin 0:2 4
Září Stočes Jan 1:2
Září Černoch Petr 0:2
Září Filipčík Pavel 2:0
Září Botor Milan 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Chovanec Martin 2:Sc
Červenec / Srpen Pecuch Jiří 2:Sc 1
Červenec / Srpen Botor Milan 2:Sc 1
Červenec / Srpen Vychodil Tomáš 2:0
Červen Adamec Lukáš 0:2
Červen Kozelský Martin 0:2
Červen Chovanec Martin 2:Sc
Červen Hrabuška Tomáš 2:Sc
Květen Cinkraut Jakub 2:0
Květen Bakeš Radim 2:0
Květen Rohovský Petr 2:1
Květen Špaňhel Viktor 2:1
Duben Miler Ctirad 2:1
Duben Vavruša Martin 2:1
Duben Hruška Jakub 0:2
Duben Bečák Patrik 0:2
Březen Szarowski Zbyněk 2:0
Březen Hruška Jakub 2:Sc
Březen Žeravík David 0:2
Březen Litschmann Aleš 0:2
Únor Moják Petr 2:0
Únor Kubíček Michal 2:0
Únor Adamec Lukáš 0:2 1
Únor Peterek Jakub 2:0
Leden Fójcik Tadeusz 2:1
Leden Pretsch Dalibor 0:2
Leden Soban David 2:1
Leden Adamec Lukáš 2:0
Prosinec Švec Rostislav 2:0
Prosinec Šulc Zbyněk 2:0
Prosinec Žywczok Petr 2:0
Prosinec Hruška Jakub 2:1
Listopad Karkoška David 0:2
Listopad Fousek Roman 0:2
Listopad Žywczok Petr 0:2
Listopad Urban František 2:1
Říjen Soban David 2:1
Říjen Lalík David 2:Sc
Říjen Šmíd Petr 2:Sc
Říjen Žywczok Petr 0:2
Září Soban David 2:1
Září Václavek Martin 2:Sc
Září Pecuch Jiří 0:2
Září Šindelka Jan 0:2
Září Lalík David 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Stočes Jan 1:2
Červenec/Srpen Fójcik Tadeusz 1:2
Červenec/Srpen Janíček Tomáš 0:2
Červenec/Srpen Nociar Lukáš 2:0
Červen Szarowski Zbyněk 0:2
Červen Krejčí Martin 0:2
Červen Kubíček Michal 2:1
Červen Žeravík David 0:2
Květen Horák Martin 1:2
Květen Vavruša Martin 0:2
Květen Otisk Tomáš 2:0
Květen Kříž Petr 2:Sc
Duben Šablatura Lumír 2:Sc
Duben Václavek Martin 2:0
Duben Janíček Tomáš 2:1
Duben Stočes Jan 2:0
Březen Adamec Lukáš 0:2
Březen Minařík František 0:2
Březen Janíček Tomáš 2:1
Březen Máj Tomáš 2:1 2
Únor Filipčík Pavel 2:0
Únor Kučerová Iveta 2:0
Únor Kubáček Vojtěch 2:0
Únor Huňka Jindřich 2:Sc 1
Leden Vitasek Petr 2:Sc 1
Leden Stočes Jan 1:2
Leden Meier Vladimir 2:Sc
Leden Čermák Jakub 2:0
Prosinec Smutek Jan 0:2
Prosinec Montag Marek 2:0
Prosinec Kučerová Martina 2:Sc
Prosinec Chrenová Karina 1:2
Listopad Hruška Jakub 2:1
Listopad Kleibertová Věra 2:0
Listopad Peterek Jakub 0:2
Listopad Marec Ján 2:1
Říjen Vančura Martin 2:0
Říjen Vencl Radek 2:0 3
Říjen Tota Martin 2:0
Říjen Pernica Josef 2:1
Říjen Sladovník Richard 2:1

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 ong Roman 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Duchek Miroslav 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Drtil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Riemel Daniel 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Blažej Štěpán 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Bystroň Jan 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Hrabuška Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Hruška Jakub 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Janča Martin 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Novák Luboš 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Meluzínová Monika 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Goldbricht Ivo 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Hruška Jakub 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Wanke Kateřina 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Botor Milan 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Vyvial Lukáš 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Fousek Roman 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Slíva Adam 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Konderla Dariusz 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Wanke Kateřina 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Blažej Štěpán 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Kolbábek Jakub 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Balwar David 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Vitásek Tomáš 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Vyplelová Agáta 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Chalupa Vítězslav 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Ptáček Jan 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Vitásek Tomáš 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Chylík Lukáš 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Koval Slávek 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Bystroň Jan 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Ptáček Jan 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Kiszka Bogdan 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Pulcer Pavel 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Kvíčala Petr 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Chylík Lukáš 0:2