Avatars_small

Travinský Víťa

Skupina Přeborníci 1A
Pohlaví muž
Věk 52 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 35 18 17 1 51.43%
2018/2019 46 22 24 4 47.83%
2017/2018 45 23 20 2 51.11%
2016/2017 45 23 22 4 51.11%
Celkem: 171 86 83 11 50.29%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Oborný Tomáš 0:2
Červenec-Srpen Mikuláš David 0:2
Červenec-Srpen Kaloč Marek 0:2
Červenec-Srpen Fajmon Jan Sc:2
Březen-Červen Oborný Tomáš 1:2
Březen-Červen Koval Slávek 2:Sc
Březen-Červen Kusin Patrik 2:Sc
Březen-Červen Czepiec Marian 0:2
Únor Drtil Tomáš 2:0
Únor Szarowski Zbyněk 2:1
Únor Faruzel Petr 1:2
Únor Serbus Michal 2:0
Únor Maceček Jan 2:1
Leden Stočes Jan 2:1
Leden Cunda David 0:2
Leden Kofránek Radim 2:1
Leden Hruška Jakub 2:1
Prosinec Faruzel Petr 2:1
Prosinec Fójcik Tadeusz 0:2
Prosinec Telecký Tomáš 1:2
Prosinec Litschmann Aleš 0:2
Listopad Soban David 2:Sc
Listopad Faruzel Petr 2:1
Listopad Smékal Petr 2:1
Listopad Adamec Lukáš 1:2
Říjen Telecký Tomáš 1:2
Říjen Adamec Lukáš 2:Sc
Říjen Fajmon Jan 1:2
Říjen Hlavatý Jiří 0:2
Říjen Holásek Ladislav 1:2
Září Stočes Jan 2:Sc
Září Bakeš Radim 2:0
Září Smékal Petr 2:0
Září Hruška Jakub 1:2
Září Černoch Petr 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Urban František 2:0
Červenec/Srpen Mlčák Stanislav 2:0
Červenec/Srpen Serbus Michal 2:1
Červenec/Srpen Bakeš Radim 2:0
Červen Čech Lumír 2:0
Červen Holík Pavel 2:1
Červen Frydrychova Jana 2:1
Červen Tota Martin 2:0
Květen Bakeš Radim Sc:2
Květen Kňazovčík Jan 2:1
Květen Vencl Radek Sc:2
Květen Holman Vít Sc:2
Duben Soban David 0:2
Duben Papachristodoulou Nikos 2:1
Duben Hruška Jakub 1:2
Duben Kutěj Honza 2:1 1
Březen Botor Milan Sc:2
Březen Hruška Jakub 2:0
Březen Frydrychova Jana 2:1
Březen Holásek Ladislav 2:1
Únor Kubáček Vojtěch 2:0
Únor Kalvar Tomáš 2:0
Únor Křižanová Božena 2:0
Únor Gelnar Roman 2:0
Leden Holík Pavel 1:2
Leden Kalvar Matěj 0:2
Leden Botor Milan 1:2
Leden Holásek Ladislav 1:2
Prosinec Li Fusheng 0:2
Prosinec Rohovský Petr 0:2
Prosinec Soban David 1:2
Prosinec Adamec Lukáš 0:2
Listopad Procák Vladimír 0:2
Listopad Koval Slávek 1:2
Listopad Bakeš Radim 2:1
Listopad Rucký Daniel 0:2
Listopad Bečák Patrik 1:2
Říjen Waliszewski Petr 0:2
Říjen Fajmon Jan 0:2
Říjen Krkoška Libor 2:1
Říjen Li Fusheng 0:2
Říjen Hošek Pavel 0:2
Září Oborný Tomáš 0:2
Září Ščigel Jiří 2:Sc
Září Litschmann Aleš 2:1
Září Szarowski Zbyněk 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kozelský Martin 1:2
Červenec / Srpen Krejčí Martin 2:0
Červenec / Srpen Adamec Lukáš 2:Sc
Červenec / Srpen Panak Petr 2:1
Červen Kret Martin 2:0
Červen Horkel Petr 0:2
Červen Fajmon Jan 2:0
Červen Horák Martin 2:Sc
Květen Panak Petr 1:2
Květen Maceček Jan 1:2
Květen Minařík František 0:2
Květen Chovanec Martin 2:Sc
Duben Pretsch Dalibor 2:0
Duben Oswald Petr 1:2
Duben Hošek Pavel 2:1
Duben Ščigel Jiří 0:2
Březen Riedl Michal 0:2
Březen Procák Vladimír 1:2
Březen Kvíčala Petr 1:2
Březen Panak Petr 2:0
Únor Žeravík David 2:1
Únor Oborný Tomáš 2:0
Únor Goldbricht Ivo 1:2
Únor Panak Petr 0:2
Leden Krejčí Martin 2:0
Leden Maceček Jan 0:2 2
Leden Kubíček Michal 2:1
Leden Karkoška David 2:Sc
Prosinec Kříž Petr 2:1
Prosinec Botor Milan 2:0
Prosinec Hošek Pavel 2:1
Prosinec Janíček Tomáš 2:0
Listopad Pecuch Jiří 1:2
Listopad Fójcik Tadeusz 2:0
Listopad Kubíček Michal 1:2
Listopad Pretsch Dalibor 2:1
Říjen Peterek Jakub 2:0
Říjen Kňazovčík Jan 0:2
Říjen Kotásek Mirek 2:0
Říjen Krkoška Libor 1:2
Říjen Rohovský Petr 1:2
Září Krkoška Libor Sc:Sc
Září Vavruša Martin 0:2
Září Pretsch Dalibor Sc:Sc
Září Czepiec Marian 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Krul Tomáš 2:Sc
Červenec/Srpen Kotásek Mirek 2:0
Červenec/Srpen Marec Ján 2:Sc
Červenec/Srpen Kalvar Matěj 2:0
Červen Miler Ctirad 0:2
Červen Žywczok Petr 2:0
Červen Minařík František Sc:2
Červen Lalík David Sc:2
Květen Klečková Stanislava 2:0
Květen Pretsch Dalibor Sc:2
Květen Urban František 2:0
Květen Žeravík David 2:1
Duben Lanča Jaroslav 0:2
Duben Oborný Tomáš 2:0
Duben Kostka Zdeněk 0:2
Duben Priesol Daniel 1:2
Březen Ščigel Jiří 2:Sc
Březen Maceček Jan 1:2
Březen Hopp Petr 0:2
Březen Krejčí Martin 2:1
Únor Kvíčala Petr 2:0
Únor Bakeš Radim 0:2
Únor Májová Renáta 2:0
Únor Máj Tomáš 2:Sc
Leden Žeravík David 0:2
Leden Macura Jiří 1:2
Leden Czepiec Marian 2:0
Leden Pretsch Dalibor 2:Sc
Prosinec Kutěj Honza 1:2 1
Prosinec Adamec Lukáš 1:2
Prosinec Křístek Vladimír 2:1
Prosinec Fójcik Tadeusz 2:0
Listopad Skácel Petr 2:Sc
Listopad Fajmon Jan 2:0
Listopad Macura Jiří 0:2
Listopad Mlčák Stanislav 2:0
Říjen Vokál Daniel 2:0
Říjen Filipčík Pavel Sc:2
Říjen Adamec Lukáš 1:2
Říjen Macura Jiří 0:2
Říjen Hlavatý Jiří 0:2
Září Macura Jiří 1:2
Září Janoš Petr 0:2
Září Záveský Petr 2:Sc
Září Kahún Patrik 1:2