Bfe53c53509bf2ee486affab82e8fb6c834f42a7_small

Moják Petr


Jsem zvědav

Skupina Nadšenci 1B
Pohlaví muž
Věk 36 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 45 23 22 0 51.11%
2016/2017 28 18 10 0 64.29%
Celkem: 73 41 32 0 56.16%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 14 6 7 0 42.86%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Peterek Jakub 2:Sc
Červenec / Srpen Bakeš Radim 1:2
Červenec / Srpen Hruška Jakub 2:Sc
Červenec / Srpen Rohovský Petr 0:2
Červen Vavruša Martin 1:2
Červen Hruška Jakub 0:2
Červen Holman Vít 2:0
Červen Krul Tomáš 2:1
Květen Bečák Patrik 0:2
Květen Rucký Daniel 0:2
Květen Žeravík David 0:2
Květen Kňazovčík Jan 0:2
Duben Kříž Petr 2:Sc
Duben Hrabuška Tomáš 1:2
Duben Fajmon Jan 0:2
Duben Krul Tomáš 2:0
Březen Holásek Ladislav 1:2
Březen Karkoška David 1:2
Březen Hájek Jiří 2:1
Březen Krul Tomáš 2:0
Únor Hruzík Lukáš 0:2
Únor Adamec Lukáš 2:Sc
Únor Peterek Jakub 1:2
Únor Kubíček Michal 1:2
Leden Šmíd Petr 2:1
Leden Minarčík Tomáš 2:0
Leden Hájek Jiří 0:2
Leden Holman Vít 2:1
Prosinec Adamec Lukáš 0:2
Prosinec Velčovský Adrian 2:1
Prosinec Ščigel Jiří 0:2
Prosinec Novosad Martin 2:1
Prosinec Rohovský Petr 0:2
Listopad Hájek Jiří 1:2
Listopad Kalvar Matěj 2:1
Listopad Benada Radek 2:0
Listopad Šindelka Jan 2:1 1
Říjen Schwarz Stanislav 2:0
Říjen Kalvar Tomáš 1:2
Říjen Marec Ján 2:1
Říjen Kleibertová Věra 2:0
Září Sepeši Marian 2:1
Září Žywczok Petr 2:1
Září Maťovka Marek 2:0
Září Kret Martin 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Vavruša Martin 0:2
Červenec/Srpen Peterek Jakub 0:2
Červenec/Srpen Koval Jiří 0:2
Červenec/Srpen Vokál Daniel 1:2
Červen Pretsch Dalibor 1:2
Červen Blažej Štěpán 0:2
Červen Kňazovčík Jan 0:2
Červen Stočes Jan 2:Sc
Květen Kotásek Mirek 1:2
Květen Procházková Iveta 0:2
Květen Špaňhel Viktor 2:Sc
Květen Janíček Tomáš 2:Sc
Duben Smutek Jan 2:0
Duben Fójcik Tadeusz 2:Sc
Duben Otisk Tomáš 2:1
Duben Kotásek Mirek 2:0
Březen Vítek Martin 2:1
Březen Vencl Radek 2:0
Březen Hájek Jiří 1:2
Březen Křižanová Božena 2:1
Únor Otisk Tomáš 2:0
Únor Procáková Eva 2:Sc
Únor Vlk Lukáš 2:0
Únor Volná Monika 2:0
Leden Telecký Jiří 2:Sc
Leden Grošaft Jiří 2:0
Leden Kovařík Ivo 2:Sc
Leden Kňazovčík Marek 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Petr Jiří 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Buron Jiří 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Kršjak Roman 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Franek Pavel 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Chrobák David 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jiří 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Janák Jiří 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Křižanová Božena 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Ludvik Lukáš 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Buron Jiří 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Warmuž Jiří 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Plachký Jakub 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Stachovič Martin 0:2