Avatars_small

Botor Milan

Skupina Nadšenci 1D
Pohlaví muž
Věk 55 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 5 1 4 0 20.00%
2018/2019 45 19 22 8 42.22%
2017/2018 44 23 20 3 52.27%
2016/2017 42 25 17 2 59.52%
2015/2016 39 22 17 4 56.41%
Celkem: 175 90 80 17 51.43%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 5 1 4 0 20.00%
2018/2019 6 2 4 0 33.33%
2017/2018 42 19 22 0 45.24%
2016/2017 43 19 24 0 44.19%
2015/2016 35 7 28 0 20.00%
Celkem: 131 48 82 0 36.64%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Smékal Petr 0:2
Říjen Čech Lumír
Říjen Stočes Jan
Říjen Serbus Michal
Září Soban David 2:Sc
Září Šefčík Petr 0:2
Září Adamec Lukáš 1:2
Září Holásek Ladislav 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Kaloč Libor 0:2
Červenec/Srpen Václavík Petr Sc:Sc
Červenec/Srpen Guniš Ondřej Sc:Sc
Červenec/Srpen Prchal Dušan Sc:Sc
Červen Sukeník Vladimír Sc:2
Červen Koběluš Jaromír Sc:2
Červen Bárová Petra Sc:2
Červen Rohovský Petr Sc:2
Květen Gelnar Roman 2:1
Květen Kubíček Michal 0:2
Květen Frydrychova Jana 2:0
Květen Serbus Michal 2:0
Duben Padrta Karel 0:2
Duben Krkoška Libor 1:2
Duben Telecký Tomáš 1:2
Duben Pretsch Dalibor 0:2
Březen Travinský Víťa 2:Sc
Březen Frydrychova Jana 2:0
Březen Holásek Ladislav 2:0
Březen Hruška Jakub 2:0
Únor Šimko Jáchym 0:2
Únor Franek Pavel 0:2
Únor Rohovský Petr 1:2
Únor Pretsch Dalibor 0:2
Leden Holásek Ladislav 0:2
Leden Holík Pavel 2:0
Leden Travinský Víťa 2:1
Leden Kalvar Matěj 2:0
Prosinec Kučerová Iveta 2:1
Prosinec Grochal Lumír 2:0
Prosinec Bárová Petra 2:0
Prosinec Bolom Fabio 2:Sc
Listopad Telecký Tomáš 0:2
Listopad Minarčík Tomáš 2:1
Listopad Holásek Ladislav 1:2
Listopad Serbus Michal 2:0
Listopad Vojtovič Daniel 1:2
Říjen Maceček Jan 0:2
Říjen Pernica Josef 2:0
Říjen Franek Pavel 0:2
Říjen Holman Vít 2:0
Září Stočes Jan Sc:Sc
Září Filipčík Pavel 1:2
Září Černoch Petr 2:0
Září Hruzík Lukáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Vychodil Tomáš Sc:2
Červenec / Srpen Chovanec Martin Sc:Sc
Červenec / Srpen Hruzík Lukáš Sc:2 1
Červenec / Srpen Pecuch Jiří 2:Sc
Červen Kalvar Matěj 2:0
Červen Kotásek Mirek 2:0
Červen Benada Radek 2:0
Červen Bolom Fabio 0:2
Květen Filipčík Pavel 0:2
Květen Stočes Jan 1:2
Květen Adamec Lukáš 2:1
Květen Vokál Daniel 2:1
Duben Kosňovský Radim 2:1
Duben Pecuch Jiří 1:2
Duben Faruzel Petr 1:2
Duben Pácl Petr 2:0
Březen Kučerová Iveta 2:0
Březen Hrabuška Tomáš 0:2
Březen Adamec Lukáš 2:1
Březen Horáková Tereza 2:0
Únor Hruška Jakub 1:2
Únor Karkoška David 2:Sc
Únor Kosňovský Radim 1:2
Únor Kňazovčík Jan 0:2
Leden Kňazovčík Jan 0:2
Leden Goldbricht Ivo 0:2
Leden Ščigel Jiří 0:2
Leden Fajmon Jan 2:Sc
Prosinec Hošek Pavel 1:2
Prosinec Travinský Víťa 0:2
Prosinec Kříž Petr 2:0
Prosinec Janíček Tomáš 2:0
Listopad Horák Martin 2:1
Listopad Hošek Pavel 2:1
Listopad Krul Tomáš 1:2
Listopad Špaňhel Viktor 2:0
Říjen Horák Martin 2:0
Říjen Panak Petr 0:2
Říjen Miler Ctirad 0:2
Říjen Janíček Tomáš 2:0
Září Stočes Jan 2:1
Září Bolom Fabio 2:0
Září Šmíd Petr 2:0
Září Koval Jiří 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Špaňhel Viktor 2:1
Červenec/Srpen Pecuch Jiří 0:2
Červenec/Srpen Mlčák Stanislav 2:0
Červenec/Srpen Urban František 2:0
Červen Chalupa Vítězslav 2:0
Červen Vencl Radek 2:0
Červen Krul Tomáš 1:2
Červen Kučerová Iveta 2:0
Červen Marec Ján 2:1
Duben Hájek Jiří Sc:2
Duben Špaňhel Viktor 1:2
Duben Vokál Daniel Sc:2
Duben Šindelka Jan 2:1
Duben Holeš Jiří 2:0
Březen Procházková Iveta 2:1
Březen Filipčík Pavel 0:2
Březen Holman Vít 2:1
Březen Kvíčala Petr 0:2
Únor Krul Tomáš 1:2
Únor Peterek Jakub 2:0
Únor Lalík David 2:Sc
Únor Pretsch Dalibor 1:2
Leden Vlček Jaroslav 0:2
Leden Křístek Vladimír 1:2
Leden Mlčák Stanislav 2:0
Leden Moravec René 2:Sc
Prosinec Krul Tomáš 2:0
Prosinec Pecuch Jiří 2:0
Prosinec Pulcer Pavel 0:2
Prosinec Otisk Tomáš 2:0
Listopad Pešl Vít 2:Sc
Listopad Kusin Patrik 0:2
Listopad Hrčka Libor 2:Sc
Listopad Kutěj Honza 0:2 1
Říjen Borová Petra 2:0
Říjen Kolondra Vítězslav 0:2
Říjen Velek Martin 1:2
Říjen Vlček Jaroslav 1:2
Září Budiš Pavel 2:0
Září Komár Marcel 2:0
Září Hrčka Libor 2:0
Září Procáková Eva 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Koval Jiří 2:0
Červenec / Srpen Mlčák Stanislav 2:1
Červenec / Srpen Kotásek Mirek 2:1
Červenec / Srpen Pulcer Pavel 1:2
Červen Kubáček Vojtěch 2:1 2
Červen Velek Martin 2:1
Červen Vokál Daniel 1:2
Červen Hájek Jiří 2:0
Květen Mlčák Stanislav 0:2
Květen Šmíd Petr 2:Sc
Květen Vokál Daniel 1:2
Květen Kahún Patrik 1:2
Duben Křižanová Božena 2:0
Duben Fajmon Jan 1:2
Duben Vojíř Josef 2:Sc 1
Duben Guniš Ondřej 2:0
Březen Drbal Martin 1:2
Březen Bolom Fabio 0:2
Březen Otisk Tomáš 2:0
Březen Fójcik Tadeusz 2:1
Únor Křižanová Božena 2:0
Únor Mrajca Jiří 2:0
Únor Šulc Zbyněk 2:0
Únor Kříž Dušan 2:Sc
Leden Sobek Jan 2:0
Leden Borová Petra 2:1
Leden Kleibertová Věra 2:0
Prosinec Filipčík Pavel Sc:2
Prosinec Kubáček Vojtěch Sc:2
Prosinec Vojíř Josef Sc:2
Prosinec Holman Vít Sc:2
Listopad Máj Tomáš 0:2
Listopad Šulc Zbyněk 2:0
Listopad Vítek Martin 2:0
Listopad Pavlík Libor 2:Sc
Říjen Pretsch Dalibor 0:2
Říjen Kučera Martin 0:2
Říjen Vlosinský Jiří 1:2
Říjen Huňka Jindřich 1:2 1

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2019/20 Kříž Martin 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2019/20 Lindovská Zuzana 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2019/20 Novák Luboš 2:0
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2019/20 Schlauch Radek 0:2
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2019/20 Lusczak Pavel 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Novák Luboš 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Drtil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Riemel Daniel 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Padrta Karel 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Cinkraut Jakub 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Bajger Marcel 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Hruška Jakub 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Novák Luboš 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Marsín Petr 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Janča Martin 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Meluzínová Monika 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Hrabuška Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Losovský Martin 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Marsín Petr 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Lindovská Zuzana 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Adamec Lukáš 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Wanke Kateřina 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Kublák Filip 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Kolek Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Losovský Martin 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Novák Luboš 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Cinkraut Jakub 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Juračka Robert 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Dvořák Milan 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Novák Luboš 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Hrabuška Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Běčák Jan 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Meluzínová Monika 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Běčák Ondřej 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Goldbricht Ivo 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Demel Ondřej 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Janča Martin 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Hruška Jakub 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Hruzík Lukáš 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Bystroň Jan 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Rožek Petr 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Kolek Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Velek Martin 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Novák Luboš 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Štolba Miroslav 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Goldbricht Ivo 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Vašíček Karel 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Sepeši Marian 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Janča Martin 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Lindovská Zuzana 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Horák Martin 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Adamec Lukáš 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Riedl Michal 1:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Šodek Ondřej 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Novák Luboš 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Chylík Lukáš 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Zbranek Antonín 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Bajger Marcel 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Kolek Martin 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Novák Luboš 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Řeháček Tomáš 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Holman Vít 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Adamec Lukáš 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Balwar David 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Franek Pavel 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Solanský Petr 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Řeháček Tomáš 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Adamec Lukáš 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Chalupa Vítězslav 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Kvíčala Petr 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Bajger Marcel 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Celárek Ondřej 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Demel Ondřej 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Peterek Jakub 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Bystroň Jan 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Balwar David 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Blažej Štěpán 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Vašíček Karel 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Hrubý Tomáš 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Peterek Jakub 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Žywczok Petr 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Vitásek Tomáš 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Vašíček Karel 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Chylík Lukáš 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Sepeši Marian 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Meier Vladimir 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Mazurová Michaela 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Krejčí Martin 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Harazim David 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Czepiec Marian 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Sepeši Marian 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Kvíčala Petr 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Kublák Filip 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Huňka Jindřich 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Poláček Jan 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Stoczek David 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Týn Kajetán 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Kostka Zdeněk 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Huňka Jindřich 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Adamec Lukáš 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Koval Slávek 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Turský Robert 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Holman Vít 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Kaloč Marek 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Vitásek Tomáš 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kubiczek Petr 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Adamec Lukáš 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Panak Petr 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Blažej Štěpán 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Koval Slávek 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Otisk Tomáš 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Poštulková Markéta 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Hajný Jan 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Václavík Marek 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Ondrušek Bronislav 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Kučerová Iveta 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Otisk Tomáš 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Panak Petr 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Huňka Jindřich 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Hála Martin 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Herejk Zdeněk 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Buglová Tereza 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Adamec Lukáš 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Pretsch Dalibor 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Kaloč Marek 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Blažej Štěpán 0:2