23c80dbd635f2cbd9719cdce454e6f85002c9641_small

Šulc Zbyněk

Skupina Nadšenci 3C
Pohlaví muž
Věk 29 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 44 22 22 2 50.00%
2016/2017 45 26 19 0 57.78%
2015/2016 37 15 20 8 40.54%
Celkem: 126 63 61 10 50.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Pernica Josef Sc:2
Červenec / Srpen Kalvar Tomáš 2:0
Červenec / Srpen Serbus Michal 1:2
Červenec / Srpen Vašenka Michal 2:Sc
Červen Václavek Martin 0:2
Červen Vítek Martin 2:1
Červen Minarčík Tomáš 0:2
Červen Kotassek Martin 2:0
Květen Telecký Matyáš 2:Sc
Květen Li Fusheng 0:2
Květen Kotásek Mirek 0:2
Květen Vašenka Michal 2:Sc
Duben Vančura Martin 2:Sc
Duben Volný Martin 0:2
Duben Vychodil Tomáš 0:2
Duben Kromer Pavel 2:Sc
Březen Faruzel Petr Sc:2
Březen Verner Adam 0:2
Březen Kromer Pavel 2:1
Březen Vašenka Michal 2:1
Únor Schreier Petr 2:0
Únor Zinglar David 2:Sc
Únor Křižanová Božena 2:1
Únor Čuraj Karel 2:Sc
Leden Kalvar Matěj 0:2
Leden Holásek Ladislav 0:2
Leden Žywczok Petr 2:Sc
Leden Benada Radek 0:2
Prosinec Žywczok Petr 2:Sc
Prosinec Hruzík Lukáš 0:2
Prosinec Hruška Jakub 0:2
Prosinec Švec Rostislav 0:2
Listopad Chalupa Vítězslav 2:1
Listopad Holman Vít 2:0
Listopad Horáková Tereza 2:1
Listopad Velčovský Adrian 0:2
Říjen Benada Radek 2:Sc
Říjen Kutěj Honza 1:2 2
Říjen Vokál Daniel 1:2
Říjen Koval Jiří 0:2
Září Marec Ján 1:2
Září Pernica Josef 2:0
Září Franek Pavel 0:2
Září Riegel Jiří 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Hruška Jakub 1:2
Červenec/Srpen Sepeši Marian 2:1
Červenec/Srpen Ausficírová Veronika 2:Sc
Červenec/Srpen Janoško Martin 2:0
Červen Vlček Jaroslav 0:2
Červen Švec Rostislav 0:2
Červen Grošaft Jiří 0:2
Červen Otisk Tomáš 2:Sc
Květen Kret Martin 1:2
Květen Smutek Jan 2:Sc
Květen Švec Rostislav 2:1
Květen Šablatura Lumír 2:Sc
Duben Borová Petra 2:0
Duben Kalvar Matěj 2:1
Duben Maťovka Marek 2:0
Duben Vyplelová Agáta 2:Sc
Březen Grošaft Jiří 0:2
Březen Marec Ján 0:2
Březen Holeš Jiří 2:1
Březen Vlosinská Andrea 1:2
Březen Pácl Petr 2:Sc
Únor Vokál Daniel 0:2
Únor Procházková Iveta 0:2
Únor Vencl Radek 1:2
Únor Chmiel Adam 0:2
Leden Vítek Martin 2:0
Leden Guniš Ondřej 2:0
Leden Kubáček Vojtěch 0:2
Leden Benada Radek 2:Sc
Prosinec Holeš Jiří 0:2
Prosinec Čermák Jakub 0:2
Prosinec Smékalová Monika 2:0
Prosinec Klimešová Petra 2:0
Listopad Holman Vít 0:2
Listopad Fójcik Tadeusz 0:2
Listopad Chmiel Adam 0:2
Listopad Kučerová Martina 2:0
Říjen Křižanová Božena 2:0
Říjen Procáková Eva 2:1
Říjen Benada Radek 2:1
Říjen Hopp Petr 0:2
Září Hanzl Jiří 2:Sc
Září Hájek Jiří 2:Sc
Září Petřík Tomáš 2:1
Září Klemens Pavel 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kučerová Iveta 1:2
Červenec / Srpen Fójcik Tadeusz 2:Sc
Červenec / Srpen Meier Vladimir 0:2
Červenec / Srpen Filipčík Pavel 1:2
Červen Vontor René 2:0
Červen Borová Petra 2:1
Červen Procáková Eva 2:1
Červen Petřík Tomáš 2:1
Květen Budiš Pavel 0:2
Květen Merta Marek 2:Sc
Květen Procáková Eva 1:2
Květen Meier Vladimir 0:2
Duben Kleibertová Věra Sc:2
Duben Růžička Lukáš Sc:Sc
Duben Velek Martin Sc:2
Duben Merta Marek Sc:Sc
Duben Marec Ján Sc:2
Březen Vojíř Josef Sc:2
Březen Kučera Martin Sc:2
Březen Petruška Kamil 2:Sc
Březen Kotásek Mirek Sc:2
Únor Kříž Dušan 2:Sc
Únor Křižanová Božena 1:2
Únor Botor Milan 0:2
Únor Mrajca Jiří 1:2
Leden Horák Martin 0:2
Leden Kubíček Michal 0:2
Leden Kotásek Mirek 0:2
Leden Hrnčárková Zuzana 2:Sc
Prosinec Kučera Martin 2:Sc
Prosinec Riegel Jiří 2:0
Prosinec Vítek Martin 2:0
Prosinec Kleibertová Věra 2:0
Listopad Vítek Martin 2:0
Listopad Botor Milan 0:2
Listopad Pavlík Libor 2:Sc
Listopad Máj Tomáš 0:2