Avatars_small

Goldbricht Ivo

Skupina Mistři 1A
Pohlaví muž
Věk 34 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 45 33 12 0 73.33%
2016/2017 33 28 5 0 84.85%
Celkem: 78 61 17 0 78.21%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 57 31 24 0 54.39%
2016/2017 18 9 8 0 50.00%
Celkem: 75 40 32 0 53.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Šmajstrla Miroslav 0:2
Červenec / Srpen Benda Michal 0:2
Červenec / Srpen Lach Tomáš 0:2
Červenec / Srpen Chrobák David 0:2
Červen Spáčil Lukáš 2:1
Červen Durlák Ivo 0:2
Červen Fousek Roman 2:Sc
Červen Hopp Petr 2:0
Květen Karas Tomáš 2:0
Květen Horkel Zdeněk 2:1
Květen Hlavatý Jiří 2:0
Květen Juračka Robert 2:0
Duben Pelikán Aleš 2:0
Duben Chovanec Martin 2:Sc
Duben Krejčí Martin 2:0
Duben Procák Vladimír 2:0
Březen Ščigel Jiří 2:0
Březen Oswald Petr 2:0
Březen Trnka Tomáš 0:2
Březen Karas Tomáš 0:2
Únor Panak Petr 0:2
Únor Žeravík David 2:0
Únor Travinský Víťa 2:1
Únor Oborný Tomáš 2:0
Leden Ščigel Jiří 2:1
Leden Botor Milan 2:0
Leden Kňazovčík Jan 2:0
Leden Fajmon Jan 2:Sc
Prosinec Kňazovčík Jan 1:2
Prosinec Žeravík David 0:2
Prosinec Vlosinský Jiří 0:2
Prosinec Panak Petr 0:2
Listopad Žeravík David 2:0
Listopad Maceček Jan 2:Sc
Listopad Adamec Lukáš 2:0
Listopad Novosad Martin 2:0
Listopad Krejčí Martin 2:0
Říjen Šindelka Jan 2:0
Říjen Špaňhel Viktor 2:0
Říjen Krul Tomáš 2:0
Říjen Filipčík Pavel 2:0
Září Kalvar Tomáš 2:0
Září Kleibertová Věra 2:0
Září Křižanová Božena 2:0
Září Benada Radek 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Miler Ctirad 2:1
Červenec/Srpen Adamec Lukáš 2:0
Červenec/Srpen Juračka Robert 0:2
Červenec/Srpen Grohman Stanislav 1:2
Červen Koval Jiří 2:0
Červen Kozelský Martin 0:2
Červen Šmíd Petr 2:0
Červen Kutěj Honza 2:Sc 1
Květen Holman Vít 2:0
Květen Peterek Jakub 2:0
Květen Petřík Tomáš 2:0
Květen Pecuch Jiří 2:0
Duben Budiš Pavel 2:0
Duben Kret Martin 2:0
Duben Hrčka Libor 2:Sc
Duben Bolom Fabio 2:0
Březen Chmiel Adam 0:2
Březen Koval Jiří 2:0
Březen Hrčka Libor 2:Sc
Březen Macura Jiří 0:2
Únor Chrenová Karina 2:0
Únor Pernica Josef 2:0
Únor Schwarz Stanislav 2:0
Únor Budiš Pavel 2:0
Únor Křižanová Božena 2:0
Leden Klimešová Petra 2:0
Leden Tota Martin 2:0
Leden Kleibertová Věra 2:0
Leden Montag Marek 2:0
Prosinec Žywczok Petr 2:0
Prosinec Pácl Petr 2:0
Prosinec Maťovka Marek 2:0
Prosinec Ausficírová Veronika 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Harazim David 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Chylík Lukáš 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Dolkoš Dominik 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Hruzík Lukáš 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Kolek Martin 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Fousek Roman 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Sabolčák Peter 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Karas Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Bartl Roman 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Stojka Jiří 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Šmajstrla Miroslav 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Marušák Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Harazim David 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Wanke Kateřina 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Vrbka Martin 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Karas Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Moravec René 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Kublák Filip 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Kořená Michaela 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Hanzl Jan 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Polášek Jan 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Raszyk Pavel 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Trojek Igor 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Kublák Filip 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Merta Marek 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Adamec Lukáš 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Hrabuška Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Mikušek hynek 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Botor Milan 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Fousek Roman 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Klečková Stanislava 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Demel Ondřej 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Bystroň Jan 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Plecák Martin 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY A 2017/18 Vašíček Karel 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY A 2017/18 Bartl Roman 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY A 2017/18 Kublák Filip 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY A 2017/18 Raszyk Pavel 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY A 2017/18 Kolesár Radek 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Wanke Kateřina 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Vitásek Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Karas Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Berka Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Harazim David 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Slíva Adam 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Padých Jakub 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Adamec Lukáš 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Broda Ondřej 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Botor Milan 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Juračka Robert 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Bajger Marcel 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Lindovská Zuzana 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Wanke Kateřina 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Kučerová Iveta 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Kvíčala Petr 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Vašíček Karel 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Bajger Marcel 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Kiszka Bogdan 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Juračka Robert 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Chylík Lukáš 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Wanke Kateřina 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Adamec Lukáš 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Czepiec Marian 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Wanke Kateřina 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Kovář Ivo 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Kolbábek Jakub 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Balwar David 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Vitásek Tomáš 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Bajger Marcel 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Štolba Miroslav 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Šodek Ondřej 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Kovář Ivo 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Bajger Marcel 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Czepiec Marian 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Trojek Igor 0:2