Avatars_small

Miler Ctirad


o víkendech jen po domluvě

Skupina Nadšenci 3C
Pohlaví muž
Věk 54 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 8 1 6 7 12.50%
2017/2018 30 14 16 7 46.67%
2016/2017 45 27 18 0 60.00%
2015/2016 17 13 4 1 76.47%
2014/2015 12 6 6 1 50.00%
Celkem: 112 61 50 16 54.46%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Cvitanovič Alena Sc:2
Říjen Mikuláš David Sc:2
Říjen Holík Pavel Sc:2
Říjen Schwarz Stanislav Sc:2
Září Maniur Tomas Sc:2
Září Kleibertová Věra Sc:Sc
Září Novák Luboš Sc:2
Září Guniš Ondřej 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Filipčík Pavel Sc:2
Červenec / Srpen Soban David 0:2
Červenec / Srpen Procházková Iveta Sc:2
Červenec / Srpen Stočes Jan Sc:2
Červen Kňazovčík Jan 0:2
Červen Peterek Jakub 0:2
Červen Huňka Jindřich 2:Sc
Červen Novosad Martin 2:Sc
Červen Soban David 2:0
Květen Horáková Tereza 2:0
Květen Kubíček Michal 2:0
Květen Velčovský Adrian 2:0
Květen Kučerová Iveta 2:0
Duben Bečák Patrik 0:2
Duben Hruzík Lukáš 1:2
Duben Hruška Jakub 2:1
Duben Vavruša Martin 1:2
Listopad Filipčík Pavel Sc:2
Listopad Kotásek Mirek Sc:2
Listopad Minařík František Sc:2
Listopad Kubáček Vojtěch Sc:2
Říjen Panak Petr 1:2
Říjen Janíček Tomáš 2:0
Říjen Botor Milan 2:0
Říjen Horák Martin 2:0
Září Adamec Lukáš 1:2
Září Juračka Robert 0:2
Září Filipčík Pavel 2:0
Září Kutěj Honza 2:Sc
Září Kubíček Michal 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Goldbricht Ivo 1:2
Červenec/Srpen Grohman Stanislav 0:2
Červenec/Srpen Adamec Lukáš 2:Sc
Červenec/Srpen Juračka Robert 0:2
Červen Lalík David 0:2
Červen Travinský Víťa 2:0
Červen Minařík František 0:2
Červen Žywczok Petr 2:0
Květen Rohovský Petr 2:1
Květen Fousek Roman 0:2
Květen Kozelský Martin 1:2
Květen Karas Tomáš 0:2
Duben Urban František 2:0
Duben Peterek Jakub 2:0
Duben Kutěj Honza 2:0 2
Duben Křístek Vladimír 2:Sc
Březen Kolondra Vítězslav 0:2
Březen Kubíček Michal 2:0
Březen Riedl Michal 0:2
Březen Bakeš Radim 2:0
Březen Blažej Štěpán 0:2
Únor Pecuch Jiří 2:0
Únor Hruška Jakub 1:2
Únor Macura Jiří 2:Sc
Únor Adamec Lukáš 2:1
Leden Vokál Daniel 2:1
Leden Blažej Štěpán 1:2
Leden Bolom Fabio 2:0
Leden Kotásek Mirek 1:2
Prosinec Bakeš Radim 0:2
Prosinec Žeravík David 1:2 2
Prosinec Fajmon Jan 0:2
Prosinec Rohovský Petr 0:2
Listopad Kučerová Iveta 2:0
Listopad Otisk Tomáš 2:0
Listopad Kotásek Mirek 2:Sc
Listopad Hrabec Tomáš 2:0
Říjen Klemens Pavel 2:Sc
Říjen Guniš Ondřej 2:0
Říjen Kutěj Honza 2:1 1
Říjen Budiš Pavel 2:0
Září Smékalová Monika 2:0
Září Vítek Martin 2:0
Září Kalvar Matěj 2:0
Září Benada Radek 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Blažej Štěpán Sc:2
Prosinec Kolbábek Jakub 2:Sc
Prosinec Macura Jiří 0:2
Prosinec Pustka Jiri 0:2
Prosinec Merta Marek 2:Sc
Listopad Koval Slávek 0:2
Listopad Pala Přemysl 2:0
Listopad Kubulus Tomáš 2:0
Listopad Chrenová Karina 2:1
Říjen Marec Ján 2:0
Říjen Kleibertová Věra 2:0
Říjen Fójcik Tadeusz 2:0
Říjen Filipčík Pavel 2:0
Září Velek Martin 2:0
Září Hrabec Tomáš 2:0
Září Lembard Ondřej 2:Sc
Září Pulcer Pavel 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kubáček Vojtěch Sc:2
Červenec / Srpen Beck Jiří 2:Sc
Červenec / Srpen Bolom Fabio 2:Sc
Červenec / Srpen Sedláček Břetislav 2:Sc
Červen Májová Renáta 0:2
Červen Kubulus Tomáš 1:2
Červen Plachký Jakub 2:Sc
Červen Merta Marek 0:2
Květen Hric Roman 2:Sc
Květen Merta Marek 2:1
Květen Petruška Kamil 0:2
Květen Kočí Zdeněk 0:2