Avatars_small

Kalvar Matěj

Skupina Nadšenci 3A
Pohlaví muž
Věk 21 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 5 2 3 0 40.00%
2019/2020 20 10 9 1 50.00%
2018/2019 44 20 24 0 45.45%
2017/2018 44 20 23 1 45.45%
2016/2017 44 21 23 0 47.73%
2015/2016 26 7 15 5 26.92%
Celkem: 183 80 97 7 43.72%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 5 0 5 0 0.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Ječmínka Marek 2:0
Říjen Šrámek Jiří
Říjen Vencl Radek
Říjen Novák Jakub
Září Kolmáš petr 0:2
Září Kosňovský Radim 2:0
Září Lach Tomáš 0:2
Září Palenčík Matúš 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Dvořák Marek 0:2
Červenec-Srpen Mlčák Stanislav 0:2
Červenec-Srpen Minarčík Tomáš 2:0
Červenec-Srpen Kříž Dušan Sc:Sc
Březen-Červen Maťovka Marek 2:0
Březen-Červen Vencl Radek 2:0
Březen-Červen Hrabcová Jana 2:0
Březen-Červen Teplan Peter 1:2
Listopad Holík Pavel 0:2
Listopad Lembard Tomáš 2:0
Listopad Pácal Miloslav 2:0
Listopad Maťovka Marek 2:0
Říjen Doleček Jiří 2:0
Říjen Pácal Miloslav 2:Sc
Říjen Habrnál Libor 0:2
Říjen Holman Vít 0:2
Září Čech Lumír 1:2
Září Mlčák Stanislav 2:1
Září Sepeši Marian 1:2
Září Cvitanovič Alena 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Sepeši Marian 0:2
Červenec/Srpen Doleček Jiří 2:Sc
Červenec/Srpen Holík Pavel 0:2
Červenec/Srpen Wojkowský Radim 2:0
Červen Adamec Lukáš 2:Sc
Červen Vašíček Josef 0:2
Červen Vlček Lukáš 2:Sc
Červen Kaloč Libor 2:0
Květen Vychodil Tomáš 0:2
Květen Pernica Josef 0:2
Květen Michel Lukáš 2:0
Květen Koběluš Jaromír 0:2
Duben Kubíček Michal 0:2
Duben Rohovský Petr 0:2
Duben Vychodil Tomáš 1:2
Duben Václavík Marek 0:2
Březen Neubauer Jaroslav 2:1
Březen Krul Tomáš 2:1
Březen Špaňhel Viktor 0:2
Březen Gelnar Roman 1:2
Únor Cinkraut Jakub 0:2
Únor Tota Martin 2:0
Únor Doleček Jiří 2:0
Únor Matulová Táňa 2:0
Leden Travinský Víťa 2:0
Leden Holásek Ladislav 0:2
Leden Botor Milan 0:2
Leden Holík Pavel 0:2
Prosinec Holík Pavel 1:2
Prosinec Tota Martin 2:0
Prosinec Frydrychova Jana 2:1
Prosinec Kotassek Martin 2:0
Listopad Cinkraut Jakub 2:1
Listopad Prchal Dušan 1:2
Listopad Vencl Radek 1:2
Listopad Urban František 1:2
Říjen Benada Radek 2:Sc
Říjen Serbus Michal 2:1
Říjen Michel Lukáš 2:1
Říjen Guniš Ondřej 2:1
Září Minarčík Tomáš 0:2
Září Koval Slávek 0:2
Září Horáková Tereza 1:2
Září Franek Pavel 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Vencl Radek 0:2
Červenec / Srpen Benada Radek Sc:Sc
Červenec / Srpen Volný Martin 2:Sc
Červenec / Srpen Holásek Ladislav 2:1
Červen Botor Milan 0:2
Červen Bolom Fabio 1:2
Červen Kotásek Mirek 1:2
Červen Benada Radek 2:0
Květen Nociar Lukáš 2:1
Květen Dolkoš Dominik 2:Sc
Květen Hájek Jiří 2:Sc
Květen Vychodil Tomáš 0:2
Duben Mlčák Stanislav 0:2
Duben Pernica Josef 2:1
Duben Horáková Tereza 0:2
Duben Chalupa Vítězslav 2:0
Březen Mlčák Stanislav 0:2
Březen Urban František 0:2
Březen Hrabec Tomáš 0:2
Březen Vokál Daniel 0:2
Únor Pecuch Jiří 0:2
Únor Soban David 0:2
Únor Pácal Miloslav 2:1
Únor Verner Adam 2:Sc
Leden Šulc Zbyněk 2:0
Leden Benada Radek 1:2
Leden Holásek Ladislav 2:0
Leden Žywczok Petr 2:Sc
Prosinec Šmíd Petr 1:2
Prosinec Vašíček Josef 2:Sc
Prosinec Holman Vít 0:2
Prosinec Vančura Martin 2:0
Listopad Benada Radek 2:1
Listopad Moják Petr 1:2
Listopad Hájek Jiří 1:2
Listopad Šindelka Jan 0:2
Říjen Horáková Tereza 1:2
Říjen Riegel Jiří 2:0
Říjen Maniur Tomas 2:0
Říjen Vančura Martin 0:2
Září Vančura Martin 2:1
Září Procáková Eva 2:0
Září Špaňhel Viktor 1:2
Září Krul Tomáš 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Marec Ján 0:2
Červenec/Srpen Kotásek Mirek 0:2
Červenec/Srpen Krul Tomáš 2:Sc
Červenec/Srpen Travinský Víťa 0:2
Červen Vítek Martin 2:0
Červen Chrenová Karina 1:2
Červen Petřík Tomáš 2:0
Červen Klimešová Petra 2:0
Květen Sladovník Richard 2:Sc
Květen Guniš Ondřej 2:0
Květen Tota Martin 2:0
Květen Chalupa Vítězslav 0:2
Duben Šulc Zbyněk 1:2
Duben Vyplelová Agáta 2:Sc
Duben Maťovka Marek 2:0
Duben Borová Petra 2:1
Březen Václavek Martin 0:2
Březen Vašenka Michal 2:1
Březen Benada Radek 1:2
Březen Otisk Tomáš 0:2
Únor Smékalová Monika 0:2
Únor Komár Marcel 2:Sc
Únor Panak Petr 0:2
Únor Smutek Jan 0:2
Leden Budiš Pavel 2:1
Leden Vencl Radek 1:2
Leden Marec Ján 2:0
Leden Hájek Jiří 2:Sc
Prosinec Pernica Josef 2:0
Prosinec Vítek Martin 0:2
Prosinec Řezáč Radek 2:0
Prosinec Kleibertová Věra 2:0
Listopad Čermák Jakub 1:2
Listopad Hýža David 2:1
Listopad Vencl Radek 0:2
Listopad Pernica Josef 1:2
Říjen Hájek Jiří 0:2
Říjen Pecuch Jiří 0:2
Říjen Volná Monika 2:0
Říjen Šindelka Jan 0:2
Září Benada Radek 1:2
Září Smékalová Monika 2:1
Září Miler Ctirad 0:2
Září Vítek Martin 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Riegel Jiří 2:Sc
Červenec / Srpen Hrabec Tomáš Sc:Sc
Červenec / Srpen Procáková Eva Sc:2
Červenec / Srpen Bolom Fabio Sc:Sc
Červen Koval Jiří 0:2
Červen Horák Martin 0:2
Červen Vítek Martin 2:1
Červen Křižanová Božena 0:2
Květen Sobek Jan 2:Sc
Květen Vojtěšek Petr 0:2
Květen Zdražilová Eva Sc:Sc
Květen Klemens Pavel Sc:Sc
Duben Koval Jiří 0:2
Duben Kučerová Martina 0:2
Duben Vítek Martin 0:2
Duben Otisk Tomáš 0:2
Březen Guniš Ondřej 0:2
Březen Petřík Tomáš 2:0
Březen Kříž Dušan 2:Sc
Březen Kleibertová Věra 2:0
Březen Sobek Jan 2:Sc
Únor Hájek Jiří 0:2
Únor Havránek Aleš 1:2
Únor Vontor René 1:2
Únor Hrnčárková Zuzana 0:2
Únor Kučera Martin 0:2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Procák Vladimír 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Richtar Jan 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Cinkraut Jakub 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Waliszewski Petr 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Chylík Lukáš 0:2