Avatars_small

Fousek Roman

Skupina Přeborníci 1A
Pohlaví muž
Věk 33 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 15-20 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 30 14 16 9 46.67%
2017/2018 45 28 17 9 62.22%
2016/2017 21 15 6 0 71.43%
Celkem: 96 57 39 18 59.38%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 6 3 3 0 50.00%
2017/2018 24 18 6 0 75.00%
Celkem: 30 21 9 0 70.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen Třos Milan 1:2
Březen Kusin Patrik Sc:2
Březen Hanzl Jan 2:Sc
Březen Karas Tomáš 0:2
Únor Chylík Lukáš 2:0
Únor Oborný Tomáš 2:0
Únor Bystroň Jan Sc:2
Únor Riedl Michal 1:2
Leden Kňazovčík Jan 2:0
Leden Procák Vladimír 2:0
Leden Kiszka Bogdan 2:0
Leden Riedl Michal 1:2
Prosinec Sabolčák Peter 2:0
Prosinec Filipčík Pavel 2:0
Prosinec Franek Pavel 2:1
Prosinec Litschmann Aleš 2:0
Prosinec Procák Vladimír 2:0
Listopad Szarowski Zbyněk Sc:2
Listopad Krejčí Martin Sc:2
Listopad Waliszewski Petr Sc:2
Listopad Bystroň Jan Sc:2
Listopad Panak Petr Sc:2
Říjen Trnka Tomáš Sc:2
Říjen Oborný Tomáš Sc:2
Říjen Vlosinský Jiří 2:0
Říjen Czepiec Marian 0:2
Září Pelikán Aleš 2:1
Září Blažej Štěpán 2:0
Září Oswald Petr 0:2
Září Trojek Igor 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Třos Milan Sc:2
Červenec / Srpen Ptáček Josef Sc:2
Červenec / Srpen Hlavatý Jiří Sc:2
Červenec / Srpen Juračka Robert Sc:2
Červen Durlák Ivo Sc:2
Červen Hopp Petr Sc:2
Červen Spáčil Lukáš Sc:2
Červen Goldbricht Ivo Sc:2
Květen Gottwald Tomáš 0:2
Květen Šmajstrla Miroslav Sc:2
Květen Durlák Ivo 1:2
Květen Chrobák David 0:2
Duben Třos Milan 2:0
Duben Vlosinský Jiří 2:1
Duben Gulas Jan 0:2
Duben Spáčil Lukáš 2:1
Březen Třos Milan 0:2
Březen Kozelský Martin 2:0
Březen Blažej Štěpán 2:Sc
Březen Pustka Jiri 2:0
Únor Chovanec Martin 2:0
Únor Třos Milan 0:2
Únor Hrabec Radomír 2:Sc
Únor Kozelský Martin 2:0
Leden Oborný Tomáš 2:0
Leden Szarowski Zbyněk 2:1
Leden Juračka Robert 2:1
Leden Pustka Jiri 1:2
Leden Li Fusheng 2:1
Prosinec Klečková Stanislava 2:1
Prosinec Juračka Robert 2:0
Prosinec Minařík František 2:0
Prosinec Faruzel Petr 2:0
Listopad Urban František 2:0
Listopad Hruzík Lukáš 2:0
Listopad Karkoška David 2:1
Listopad Žywczok Petr 2:1
Říjen Kučerová Iveta 2:0
Říjen Urban František 2:0
Říjen Švec Rostislav 2:Sc
Říjen Bolom Fabio 2:0
Září Bajger Marcel 1:2
Září Nociar Lukáš 2:0
Září Minařík František 2:1
Září Tota Martin 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Krkoška Libor 2:0
Červenec/Srpen Kostka Zdeněk 2:Sc
Červenec/Srpen Klečková Stanislava 2:0
Červenec/Srpen Oborný Tomáš 2:1
Červen Czepiec Marian 1:2
Červen Brokeš Jiří 2:Sc
Červen Oborný Tomáš 2:1
Červen Spáčil Lukáš 2:Sc
Květen Karas Tomáš 2:1
Květen Miler Ctirad 2:0
Květen Rohovský Petr 2:0
Květen Kozelský Martin 2:0
Duben Blažej Štěpán 2:0
Duben Krkoška Libor 0:2
Duben Grohman Stanislav 0:2
Duben Spáčil Lukáš 0:2
Březen Litschmann Aleš 0:2
Březen Chylík Lukáš 1:2
Březen Kříž Petr 2:Sc
Březen Li Fusheng 2:0
Březen Karas Tomáš 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Panak Petr 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Karas Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Wanke Kateřina 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Franek Pavel 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Vyvial Lukas 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Lusczak Pavel 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 ong Roman 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Cinkraut Jakub 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Juračka Robert 1:1
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Panak Petr 0:2
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Broda Ondřej 1:1
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Karas Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Harazim David 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Chylík Lukáš 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Balwar David 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Kolek Martin 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Wanke Kateřina 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Goldbricht Ivo 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Drong Roman 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Meluzínová Monika 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Chylík Lukáš 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Karas Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Goldbricht Ivo 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Kolek Martin 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Bystroň Jan 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Blažej Štěpán 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Balwar David 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Hruzík Lukáš 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Juračka Robert 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Kolek Martin 0:2