F389fa6cff9ef2ed07a181aaebf50f7f84be7fe1_small

Huňka Jindřich


Preferuju zápas v SC FAJNE v čase 07:00 - 16:00 (všední dny)

Skupina Nadšenci 2B
Pohlaví muž
Věk 43 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 9 2 7 5 22.22%
2016/2017 24 9 15 12 37.50%
2015/2016 41 23 16 2 56.10%
Celkem: 74 34 38 19 45.95%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 12 6 6 0 50.00%
2015/2016 37 8 28 0 21.62%
Celkem: 49 14 34 0 28.57%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Holman Vít Sc:2
Červenec / Srpen Hrabec Tomáš Sc:2
Červenec / Srpen Prchal Dušan Sc:2
Červenec / Srpen Kubáček Vojtěch 2:Sc
Červen Peterek Jakub Sc:2
Červen Soban David 0:2
Červen Miler Ctirad Sc:2
Červen Kňazovčík Jan 0:2
Červen Novosad Martin 2:Sc 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Únor Filipčík Pavel Sc:2
Únor Kubáček Vojtěch Sc:2
Únor Kučerová Iveta Sc:2
Únor Hruzík Lukáš Sc:2 1
Leden Pulcer Pavel Sc:2
Leden Hrabec Tomáš 2:Sc
Leden Kutěj Honza Sc:2 1
Leden Kvíčala Petr Sc:2
Prosinec Kubíček Michal Sc:2
Prosinec Filipčík Pavel Sc:2
Prosinec Špaňhel Viktor Sc:2
Prosinec Karas Tomáš Sc:2
Listopad Adamec Lukáš 2:Sc
Listopad Li Fusheng 0:2
Listopad Horák Martin Sc:2 1
Listopad Janíček Tomáš 2:0
Říjen Otisk Tomáš 2:0
Říjen Skácel Petr 2:Sc
Říjen Kahún Patrik 2:0
Říjen Kučerová Iveta 2:0
Září Vlček Jaroslav 0:2
Září Szarowski Zbyněk 2:0
Září Máj Tomáš 0:2
Září Májová Renáta 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Malik Petr Sc:Sc
Červenec / Srpen Blažej Štěpán 1:2
Červenec / Srpen Kahún Patrik 0:2
Červenec / Srpen Václavek Martin 2:1 4
Červen Adamec Lukáš 0:2
Červen Karas Tomáš 0:2
Červen Bakeš Radim 0:2
Červen Klečková Stanislava 0:2
Květen Porubský Martin 0:2 1
Květen Bakeš Radim 1:2 1
Květen Kubíček Michal 0:2
Květen Macura Jiří 2:Sc
Duben Fójcik Tadeusz 2:1
Duben Máj Tomáš 2:1
Duben Smékal Petr 2:Sc
Duben Minkovič David 2:Sc
Březen Májová Renáta 2:Sc
Březen Kubíček Michal 2:Sc
Březen Blažej Štěpán 0:2
Březen Hanzl Jan 0:2
Březen Záveský Petr 2:Sc
Únor Bolom Fabio 2:1
Únor Šmíd Petr 1:2
Únor Fójcik Tadeusz 2:0
Únor Holeš Jiří 2:0
Leden Kubulus Tomáš 2:0
Leden Vokál Daniel 2:0
Leden Garba Dušan 2:0 4
Leden Filipčík Pavel Sc:Sc 3
Prosinec Szarowski Zbyněk 1:2
Prosinec Kubíček Michal 2:0
Prosinec Otisk Tomáš 2:0
Prosinec Pulcer Pavel 2:1
Listopad Kleibertová Věra 2:0 2
Listopad Pretsch Dalibor 1:2
Listopad Vokál Daniel 2:0
Listopad Kubáček Vojtěch 2:0
Říjen Vlosinský Jiří 1:2
Říjen Kučera Martin 0:2 2
Říjen Pretsch Dalibor 2:1
Říjen Botor Milan 2:1 1

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Bystroň Jan 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Krul Tomáš 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Žywczok Petr 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Vašíček Karel 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Kublák Filip 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Krejčí Martin 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Sepeši Marian 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Kvíčala Petr 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Botor Milan 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Adamec Lukáš 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Harazim David 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Ondrušek Bronislav 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Botor Milan 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Týn Kajetán 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Vitásek Tomáš 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Adamec Lukáš 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Voborník Radim 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Turský Ondřej 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Adamec Lukáš 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Panak Petr 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Lubomír 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek Radek 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Kubáček Vojtěch 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Koval Slávek 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Herejk Zdeněk 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Machura Miroslav 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Panak Petr 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Řeháček Tomáš 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Vašíček Karel 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Nesládek Matěj 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Botor Milan 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Slíva Přemysl 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Herejk Zdeněk 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Spáčil Antonín 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek David 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Kremzer Filip 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Herejk Zdeněk 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Gulas Jan 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Warmuž Jiří 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Vlček Vojtěch 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Josef 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Vašek Martin 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Vlček Vojtěch 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Grapa Matěj 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Hála Martin 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Poláček Jan 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Josef 0:2