Avatars_small

Balusova Petra

Skupina Nadšenci 5A
Pohlaví žena
Věk 41 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 37 9 28 12 24.32%
2016/2017 27 8 17 5 29.63%
Celkem: 64 17 45 17 26.56%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Kalvarová Ivana Sc:2
Květen Maťovka Marek Sc:2
Květen Doleček Jiří Sc:2
Květen Kromer Pavel Sc:2
Květen Kňazovčík Jiří Jan Sc:2
Duben Riegel Jiří Sc:2
Duben Lembard Tomáš Sc:2
Duben Telecký Matyáš Sc:2
Duben Vildomcová Lucie Sc:2
Březen Kovář Pavel Sc:2
Březen Tota Martin Sc:2
Březen Harabiš Michal 2:Sc
Březen Schwarz Stanislav 0:2
Únor Maniur Tomas 0:2
Únor Goldstein Igor 2:0
Únor Bednárková Monika 2:0
Únor Guniš Ondřej 0:2
Leden Kleibertová Věra 2:1
Leden Kaloč Libor 2:1
Leden Zinglar David 0:2
Leden Procáková Eva 0:2
Prosinec Hrabec Tomáš 0:2
Prosinec Pácal Miloslav Sc:2
Prosinec Pácl Petr 0:2
Prosinec Hrabcová Jana 0:2
Listopad Vašíček Josef 0:2
Listopad Kleibertová Věra 2:0
Listopad Schreier Petr 0:2
Listopad Sopuch Jakub 2:Sc
Říjen Mlčák Stanislav 0:2
Říjen Horáčková Vladimíra 2:0
Říjen Bednárková Monika 2:1
Říjen Minarčík Tomáš 0:2
Září Chovanec Martin 0:2
Září Pácal Miloslav 0:2
Září Minarčík Tomáš 0:2
Září Velčovský Adrian 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Kaloč Libor 0:2
Červenec/Srpen Chalupa Vítězslav 0:2
Červenec/Srpen Riegel Jiří 0:2
Červenec/Srpen Kleibertová Věra 1:2
Červenec/Srpen Horáčková Vladimíra 2:0
Červen Kaloč Libor 2:1
Červen Hermann Patrik Sc:Sc
Červen Horáková Tereza Sc:2
Červen Horáčková Vladimíra 2:1
Červen Holásek Ladislav Sc:2
Květen Volná Monika 2:Sc
Květen Hermann Patrik 2:Sc
Květen Šugar Petr 0:2
Květen Kleibertová Věra Sc:2
Květen Novák Luboš 0:2
Duben Plachký Jakub 2:Sc
Duben Hust Tomas Sc:Sc
Duben Kleibertová Věra 2:1
Duben Tota Martin 0:2
Březen Ausficírová Veronika 0:2
Březen Švec Rostislav 0:2
Březen Nociar Lukáš 0:2
Únor Kret Martin 0:2
Únor Hust Tomas 0:2
Únor Ausficírová Veronika 0:2
Únor Maťovka Marek 0:2
Únor Vyplelová Agáta 2:Sc