Avatars_small

Kovář Pavel


Preferuju centra, která akceptují mutisport. Můžu odpoledne po 15:30 a nebo ráno do 8:30. Víkendy vyjímečně.

Skupina Nadšenci 3D
Pohlaví muž
Věk 31 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 47 16 27 9 34.04%
2017/2018 43 12 31 3 27.91%
Celkem: 90 28 58 12 31.11%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Kubínek Jiří Sc:2
Červenec/Srpen Tota Martin Sc:2
Červenec/Srpen Novák Luboš Sc:2
Červenec/Srpen Máj Tomáš 2:Sc
Červen Němcová Klára Sc:Sc
Červen Ulman Vladimír 1:2
Červen Krul Tomáš 2:Sc
Červen Brožek Václav Sc:Sc
Červen Jančík Mikuláš Sc:Sc
Květen Veselý Roman 0:2
Květen Benada Radek 1:2
Květen Drtil Tomáš 2:Sc
Květen Sepeši Marian Sc:2
Duben Kotassek Martin 2:Sc
Duben Vlček Lukáš 2:0
Duben Křižanová Božena 2:0
Duben Hrabcová Jana 1:2
Březen Bárová Petra 0:2
Březen Grulich Ladislav 0:2
Březen Benada Radek 0:2
Březen Kalvarová Ivana 2:1
Únor Drtil Tomáš 0:2
Únor Serbus Michal Sc:2
Únor Sepeši Marian 0:2
Únor Bourek Luboš 1:2
Leden Detáry Jakub 1:2
Leden Kalvarová Ivana 2:1
Leden Maniur Tomas 0:2
Leden Bláha Roman 2:Sc
Prosinec Čech Lumír 0:2
Prosinec Sepeši Marian 0:2
Prosinec Maniur Tomas 0:2
Prosinec Guniš Ondřej 0:2
Listopad Kowalczyk Ryszard 0:2
Listopad Šimek Stanislav 2:Sc
Listopad Procáková Eva 2:1
Listopad Bedrlík David 2:0
Listopad Kaloč Libor 2:0
Říjen Procáková Eva 2:Sc
Říjen Gelnar Roman 0:2
Říjen Wojkowský Radim 0:2
Říjen Kleibertová Věra 2:Sc
Říjen Hrabcová Jana 1:2
Září Kovár Vojtěch Sc:Sc
Září Cinkraut Jakub 0:2
Září Kuboňová Lenka 2:0
Září Michel Lukáš 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kaloč Libor 0:2
Červenec / Srpen Kalvarová Ivana Sc:2
Červenec / Srpen Schwarz Stanislav 1:2
Červenec / Srpen Kotassek Martin 1:2
Červen Kaloč Libor 2:1
Červen Kuboňová Lenka 1:2
Červen Bystroň Jan 2:Sc
Červen Schwarz Stanislav 0:2
Červen Kalvarová Ivana 2:1
Květen Pernica Josef 0:2
Květen Chalupa Vítězslav 0:2
Květen Tota Martin 0:2
Květen Kotassek Martin 0:2
Duben Bednárková Monika 2:Sc
Duben Čvandová Ivana 2:0
Duben Procáková Eva 2:0
Duben Václavek Martin Sc:2
Březen Balusova Petra 2:Sc
Březen Harabiš Michal 0:2
Březen Schwarz Stanislav 1:2
Březen Tota Martin Sc:2
Únor Vašíček Josef 0:2
Únor Prchal Dušan 0:2
Únor Hrabcová Jana 1:2
Únor Maťovka Marek 0:2
Únor Telecký Tomáš 0:2
Leden Maniur Tomas 1:2
Leden Sepeši Marian 0:2
Leden Vencl Radek 0:2
Leden Schwarz Stanislav 1:2
Prosinec Horáčková Vladimíra 2:0
Prosinec Rucký Daniel 0:2
Prosinec Sopuch Jakub 2:Sc
Prosinec Kleibertová Věra 2:0
Listopad Košťálová Zuzana 2:Sc
Listopad Horáčková Vladimíra 2:0
Listopad Michel Lukáš 0:2
Listopad Čuraj Karel 1:2
Listopad Kuboňová Lenka 1:2
Říjen Michel Lukáš 0:2
Říjen Sopuch Jakub 0:2
Říjen Vašíček Josef 0:2
Říjen Křístek Jan 0:2