Avatars_small

Vašíček Josef

Skupina Nadšenci 1A
Pohlaví muž
Věk 38 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 7 5 2 0 71.43%
2019/2020 32 17 13 6 53.13%
2018/2019 46 26 20 3 56.52%
2017/2018 41 23 18 3 56.10%
Celkem: 126 71 53 12 56.35%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 6 3 3 0 50.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Švábek Michal
Říjen Lyko Pavel 2:Sc
Říjen Holman Vít 2:1
Říjen Moravec Petr 1:2
Září Záruba Patrik 2:1
Září Dolkoš Dominik 0:2
Září Wojkowský Radim 2:0
Září Sepeši Marian 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Kofránek Radim Sc:Sc
Červenec-Srpen Popek Roman 0:2
Červenec-Srpen Holaň Filip 2:Sc
Červenec-Srpen Vychodil Tomáš 0:2
Březen-Červen Hruška Jakub 2:Sc
Březen-Červen Volný Martin 2:1
Březen-Červen Bakeš Radim 0:2
Březen-Červen Kříž Dušan Sc:Sc
Únor Špánik Adam 2:Sc
Únor Dvořák Marek 2:0
Únor Minarčík Tomáš 0:2
Únor Tota Martin 2:1
Leden Maťovka Marek 2:0
Leden Hrabcová Jana 2:0
Leden Maršíková Lenka 2:0
Leden Tota Martin 0:2
Prosinec Vencl Radek 0:2
Prosinec Holman Vít 2:1
Prosinec Herudek Erik 0:2
Prosinec Tomíček Lukáš 2:0
Listopad Tota Martin 2:0
Listopad Grussmannová Jana 2:0
Listopad Chalupa Vítězslav 2:0
Listopad Kakáč Vladimír 2:0
Říjen Neubauer Jaroslav 1:2
Říjen Tota Martin 2:1
Říjen Holík Pavel 2:Sc
Říjen Kofránek Radim 0:2
Září Frydrychova Jana Sc:2
Září Kučerová Iveta Sc:2
Září Cinkraut Jakub Sc:2
Září Holík Pavel Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Blažej Štěpán 0:2
Červenec/Srpen Kofránek Radim 1:2
Červenec/Srpen Hrabcová Jana 2:Sc
Červenec/Srpen Sabolčák Peter 2:Sc
Červen Vlček Lukáš 2:Sc
Červen Kalvar Matěj 2:0
Červen Adamec Lukáš 2:Sc
Červen Kaloč Libor 2:0
Květen Kubáček Vojtěch 1:2
Květen Adamec Lukáš 2:Sc
Květen Urban František 2:1
Květen Cvitanovič Alena 0:2
Duben Drtil Tomáš 1:2
Duben Neubauer Jaroslav 2:0
Duben Holásek Ladislav 0:2
Duben Kučerová Iveta 2:1
Duben Serbus Michal 2:1
Březen Bakeš Radim 0:2
Březen Komár Marcel 2:Sc
Březen Cinkraut Jakub 0:2
Březen Šefčík Petr 0:2
Únor Szarowski Zbyněk 0:2
Únor Pácal Miloslav 2:1
Únor Vojtovič Daniel 2:Sc
Únor Krul Tomáš 0:2
Leden Kučera Jan 2:0
Leden Krul Tomáš 2:1
Leden Serbus Michal 2:1
Leden Koběluš Jaromír 2:1
Prosinec Hruška Jakub 0:2
Prosinec Šimko Jáchym 0:2
Prosinec Hric Jan 0:2
Prosinec Žeravík David 2:Sc
Listopad Stočes Jan Sc:2
Listopad Fójcik Tadeusz Sc:2
Listopad Kubíček Michal 0:2
Listopad Maceček Jan Sc:2
Listopad Franek Pavel 0:2
Říjen Bolom Fabio 2:1
Říjen Kret Martin 2:Sc
Říjen Vencl Radek 2:0
Říjen Novák Luboš 2:1
Září Pernica Josef 1:2
Září Procáková Eva 2:0
Září Kotassek Martin 2:0
Září Schwarz Stanislav 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Křižanová Božena 2:0
Červenec / Srpen Pácal Miloslav 0:2
Červenec / Srpen Koběluš Jaromír 2:0
Červenec / Srpen Hájek Jiří 2:Sc
Červen Koběluš Jaromír Sc:2
Červen Li Fusheng 0:2
Červen Vychodil Tomáš 0:2
Červen Horáková Tereza 1:2
Květen Hruška Jakub 0:2
Květen Koval Jiří 0:2
Květen Holásek Ladislav 2:1
Květen Šindelka Jan 2:0
Duben Bourek Luboš 2:0
Duben Kučerová Martina 2:1
Duben Vencl Radek 1:2
Duben Guniš Ondřej 2:0
Březen Vančura Martin 2:0
Březen Ausficírová Veronika 2:0
Březen Šmíd Petr 2:Sc
Březen Prchal Dušan 0:2
Únor Kovář Pavel 2:0
Únor Telecký Tomáš 0:2
Únor Maťovka Marek 2:1
Únor Prchal Dušan 0:2
Únor Hrabcová Jana 2:0
Leden Vítek Martin 1:2
Leden Marec Ján 2:Sc
Leden Vančura Martin 0:2
Leden Pácl Petr 1:2
Prosinec Vančura Martin Sc:2
Prosinec Kalvar Matěj Sc:2
Prosinec Šmíd Petr 0:2
Prosinec Holman Vít 0:2
Listopad Balusova Petra 2:0
Listopad Sopuch Jakub 2:Sc
Listopad Kleibertová Věra 2:0
Listopad Schreier Petr 2:0
Říjen Sopuch Jakub 2:0
Říjen Křístek Jan 2:0
Říjen Michel Lukáš 2:0
Říjen Kovář Pavel 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Sechra David 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Zbranek Antonín 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Riemel Daniel 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Drtil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 ong Roman 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Balwar David 0:2