0ba1958e64d5c1a800630e4068843eb34349cda4_small

Guniš Ondřej

Skupina Nadšenci 2D
Pohlaví muž
Věk 34 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 40 18 22 0 45.00%
2017/2018 45 20 24 1 44.44%
2016/2017 45 15 30 0 33.33%
2015/2016 43 16 27 0 37.21%
Celkem: 173 69 103 1 39.88%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Prchal Dušan
Červenec/Srpen Kaloč Libor
Červenec/Srpen Botor Milan
Červenec/Srpen Václavík Petr
Červen Benada Radek 2:Sc
Červen Tomíček Lukáš 1:2
Červen Vildomcová Lucie 0:2
Červen Serbus Michal 0:2
Květen Schwarz Stanislav 2:0
Květen Maniur Tomas 1:2
Květen Tota Martin 2:1
Květen Maťovka Marek 2:0
Duben Čech Lumír 0:2
Duben Krul Tomáš 2:Sc
Duben Vencl Radek 0:2
Duben Wojkowský Radim 0:2
Březen Novák Luboš 2:1
Březen Křižanová Božena 2:1
Březen Kotassek Martin 2:Sc
Březen Wojkowský Radim 0:2
Únor Neubauer Jaroslav 1:2
Únor Michel Lukáš 1:2
Únor Vencl Radek 0:2
Únor Seget Martin 2:1
Leden Wojkowský Radim 2:Sc
Leden Seget Martin 1:2
Leden Neubauer Jaroslav 2:0
Leden Kaloč Libor 2:0
Prosinec Maniur Tomas 2:0
Prosinec Čech Lumír 0:2
Prosinec Kovář Pavel 2:0
Prosinec Sepeši Marian 1:2
Listopad Krul Tomáš 1:2
Listopad Šimko Jáchym 0:2
Listopad Vildomcová Lucie 0:2
Listopad Pernica Josef 2:1
Říjen Michel Lukáš 2:0
Říjen Serbus Michal 0:2
Říjen Benada Radek 2:Sc
Říjen Kalvar Matěj 1:2
Září Novák Luboš 1:2
Září Kleibertová Věra 2:0
Září Maniur Tomas 0:2
Září Miler Ctirad 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Novák Luboš 0:2
Červenec / Srpen Kakáč Vladimír Sc:Sc
Červenec / Srpen Neubauer Jaroslav 0:2
Červenec / Srpen Maťovka Marek 1:2
Červen Kovár Vojtěch 2:Sc
Červen Vančura Martin 2:1 1
Červen Harabiš Michal 0:2
Červen Kalvar Tomáš 0:2
Květen Benada Radek 0:2
Květen Vítek Martin 0:2
Květen Harabiš Michal 0:2
Květen Koběluš Jaromír 2:1
Duben Vencl Radek 0:2
Duben Kučerová Martina 2:1
Duben Bourek Luboš 2:1
Duben Vašíček Josef 0:2
Březen Telecký Tomáš 0:2
Březen Maniur Tomas 2:1
Březen Bourek Luboš 2:1
Březen Procáková Eva 2:1
Únor Bednárková Monika 2:0
Únor Goldstein Igor 2:0
Únor Maniur Tomas 2:0
Únor Balusova Petra 2:0
Leden Dolkoš Dominik 0:2
Leden Kalvar Tomáš 0:2
Leden Kotassek Martin 2:0
Leden Riegel Jiří 0:2
Prosinec Krul Tomáš 1:2
Prosinec Kučerová Martina 0:2
Prosinec Pernica Josef 0:2
Prosinec Vencl Radek 0:2
Prosinec Schreier Petr 2:0
Listopad Marec Ján 2:0
Listopad Křižanová Božena 2:0
Listopad Holásek Ladislav 2:0
Listopad Vašenka Michal 0:2
Říjen Procáková Eva 2:0
Říjen Holásek Ladislav 2:0
Říjen Hošek Pavel 0:2
Říjen Velčovský Adrian 0:2
Září Vítek Martin 2:1
Září Hájek Jiří 0:2
Září Schwarz Stanislav 0:2
Září Vencl Radek 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Budiš Pavel 2:Sc
Červenec/Srpen Maťovka Marek 2:1
Červenec/Srpen Horáková Tereza 0:2
Červenec/Srpen Hust Tomas 2:Sc
Červen Procáková Eva 2:1
Červen Schwarz Stanislav 1:2
Červen Smékalová Monika 1:2
Červen Montag Marek 0:2
Květen Tota Martin 2:1
Květen Kalvar Matěj 0:2
Květen Chalupa Vítězslav 0:2
Květen Sladovník Richard 2:Sc
Duben Vašenka Michal 0:2
Duben Vítek Martin 0:2
Duben Švec Rostislav 0:2
Duben Benada Radek 0:2
Duben Riegel Jiří 2:1
Březen Richtar Jan 0:2
Březen Riegel Jiří 1:2
Březen Kakáč Vladimír 2:0
Březen Kret Martin 0:2
Únor Pácl Petr 0:2
Únor Šablatura Lumír 0:2
Únor Kleibertová Věra 2:0
Únor Tota Martin 2:0
Leden Kubáček Vojtěch 0:2
Leden Šulc Zbyněk 0:2
Leden Vítek Martin 0:2
Leden Benada Radek 0:2
Prosinec Riegel Jiří 2:1
Prosinec Schwarz Stanislav 2:0
Prosinec Vančura Martin 2:1
Prosinec Vitasek Petr 0:2
Listopad Procáková Eva 1:2
Listopad Krul Tomáš 0:2
Listopad Benada Radek 0:2
Listopad Koval Jiří 0:2
Říjen Budiš Pavel 0:2
Říjen Miler Ctirad 0:2
Říjen Klemens Pavel 2:Sc
Říjen Kutěj Honza 0:2 1
Září Křižanová Božena 0:2
Září Kotásek Mirek 0:2
Září Kleibertová Věra 2:0
Září Horák Martin 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Hanzl Jiří 2:Sc
Červenec / Srpen Zdražilová Eva 2:Sc
Červenec / Srpen Kleibertová Věra 2:1
Červenec / Srpen Vítek Martin 1:2
Červenec / Srpen Klemens Pavel 2:Sc
Červen Kleibertová Věra 2:0
Červen Meier Vladimir 2:1
Červen Kučerová Martina 0:2
Červen Marec Ján 0:2 1
Květen Spáčil Antonín 2:Sc
Květen Velek Martin 0:2
Květen Riegel Jiří 0:2
Květen Mrajca Jiří 0:2
Duben Křižanová Božena 0:2
Duben Vojíř Josef 2:Sc
Duben Fajmon Jan 0:2
Duben Botor Milan 0:2
Březen Kalvar Matěj 2:0
Březen Kříž Dušan 2:Sc
Březen Sobek Jan 2:Sc
Březen Petřík Tomáš 0:2
Březen Kleibertová Věra 2:0
Únor Borová Petra 0:2
Únor Strapáčová Blanka 2:0
Únor Klemens Pavel 2:0
Únor Vojíř Josef 0:2
Únor Uher Radim 1:2
Leden Holeš Jiří 0:2
Leden Kučerová Martina 0:2
Leden Křižanová Božena 0:2
Leden Procáková Eva 0:2
Prosinec Hrčka Libor 0:2
Prosinec Vokál Daniel 0:2
Prosinec Marec Ján 1:2
Prosinec Holeš Jiří 0:2
Listopad Lembard Ondřej 2:Sc
Listopad Šmíd Petr 0:2
Listopad Riegel Jiří 2:1 1
Listopad Horák Martin 0:2
Říjen Kubíček Michal 0:2
Říjen Horkel Zdeněk 0:2
Říjen Garba Dušan 0:2
Říjen Szarowski Zbyněk 0:2