110ebbaf48ede07dfa794c08411652ae1ab95d34_small

Tota Martin

Skupina Nadšenci 1D
Pohlaví muž
Věk 34 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 4 3 1 0 75.00%
2019/2020 32 12 19 1 37.50%
2018/2019 44 17 27 2 38.64%
2017/2018 44 22 22 0 50.00%
2016/2017 41 10 31 1 24.39%
Celkem: 165 64 100 4 38.79%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Bolom Fabio
Říjen Lach Tomáš
Říjen Kolmáš petr
Říjen Popek Roman
Září Kalvar Tomáš 2:0
Září Schwarz Stanislav 2:Sc
Září Grussmannová Jana 2:Sc
Září Pácal Miloslav 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Bedrlík David 2:0
Červenec-Srpen Doleček Jiří 2:Sc
Červenec-Srpen Vencl Radek 1:2
Červenec-Srpen Tepper Jakub 2:Sc
Březen-Červen Maretka Adam 1:2
Březen-Červen Pavlačik Ondrej Sc:Sc
Březen-Červen Michel Lukáš 1:2
Březen-Červen Veselý Roman 0:2
Únor Minarčík Tomáš 1:2
Únor Dvořák Marek 0:2
Únor Špánik Adam 2:Sc
Únor Vašíček Josef 1:2
Leden Maršíková Lenka 1:2
Leden Maťovka Marek 2:0
Leden Vašíček Josef 2:0
Leden Hrabcová Jana 2:0
Prosinec Wojkowský Radim 1:2
Prosinec Pácal Miloslav 0:2
Prosinec Augustin Michal 2:0
Prosinec Hanusek Jaroslav 2:Sc
Listopad Vašíček Josef 0:2
Listopad Chalupa Vítězslav 0:2
Listopad Kakáč Vladimír 2:0
Listopad Grussmannová Jana 2:0
Říjen Holík Pavel 2:Sc
Říjen Vašíček Josef 1:2
Říjen Kofránek Radim 0:2
Říjen Neubauer Jaroslav 1:2
Září Koběluš Jaromír 0:2
Září Vencl Radek 1:2
Září Pernica Josef 0:2
Září Kutěj Honza 0:2 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Novák Luboš 2:0
Červenec/Srpen Kovář Pavel 2:Sc
Červenec/Srpen Máj Tomáš 2:Sc
Červenec/Srpen Kubínek Jiří 2:0
Červen Čech Lumír 0:2
Červen Frydrychova Jana 0:2
Červen Holík Pavel 0:2
Červen Travinský Víťa 0:2
Květen Maťovka Marek 2:0
Květen Schwarz Stanislav 2:0
Květen Guniš Ondřej 1:2
Květen Maniur Tomas 1:2
Duben Mlčák Stanislav Sc:2
Duben Adamec Lukáš 0:2
Duben Holman Vít 0:2
Duben Holík Pavel 0:2
Březen Seget Martin 2:Sc
Březen Drtil Tomáš 0:2
Březen Václavík Petr 0:2
Březen Kalvar Tomáš 2:0
Únor Doleček Jiří 0:2
Únor Kalvar Matěj 0:2
Únor Matulová Táňa 1:2
Únor Cinkraut Jakub 0:2
Leden Lembard Tomáš 2:Sc
Leden Doleček Jiří 1:2
Leden Kubisz Michael 2:Sc
Leden Kalvar Tomáš 2:1
Prosinec Frydrychova Jana 0:2
Prosinec Kalvar Matěj 0:2
Prosinec Holík Pavel 0:2
Prosinec Kotassek Martin 0:2
Listopad Hric Jan 0:2
Listopad Kutěj Honza 0:2 2
Listopad Hrabec Tomáš 2:Sc
Listopad Soban David 0:2
Říjen Stočes Jan 0:2
Říjen Chalupa Vítězslav 2:0
Říjen Minarčík Tomáš 0:2
Říjen Kakáč Vladimír 2:0
Září Kakáč Vladimír 2:0
Září Maťovka Marek Sc:2
Září Pácl Petr 2:0
Září Kaloč Libor 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Bourek Luboš 2:1
Červenec / Srpen Pavelka Robin 1:2
Červenec / Srpen Procáková Eva 2:Sc
Červenec / Srpen Vítek Martin 2:Sc
Červen Kakáč Vladimír 2:0
Červen Pavelka Robin 2:0
Červen Vrána Josef 2:0
Červen Marec Ján 2:1
Květen Chalupa Vítězslav 1:2
Květen Kotassek Martin 1:2
Květen Kovář Pavel 2:0
Květen Pernica Josef 0:2
Duben Maťovka Marek 2:0
Duben Telecký Tomáš 0:2
Duben Koběluš Jaromír 0:2
Duben Knap Marián 2:Sc
Březen Schwarz Stanislav 0:2
Březen Balusova Petra 2:Sc
Březen Kovář Pavel 2:Sc
Březen Harabiš Michal 2:0
Únor Pácl Petr 2:0
Únor Harabiš Michal 2:0
Únor Pernica Josef 0:2
Únor Kromer Pavel 0:2
Leden Křístek Jan 2:Sc
Leden Knap Marián 0:2
Leden Maťovka Marek 2:0
Leden Bednárková Monika 2:Sc
Prosinec Maťovka Marek 2:1
Prosinec Bečák Patrik 0:2
Prosinec Michel Lukáš 0:2
Prosinec Bolom Fabio 0:2
Listopad Sepeši Marian 0:2
Listopad Pácal Miloslav 0:2
Listopad Ščigel Jiří 0:2
Listopad Švec Rostislav 0:2
Říjen Ausficírová Veronika 2:1
Říjen Maťovka Marek 0:2
Říjen Schreier Petr 2:1
Říjen Kotassek Martin 2:1
Září Minařík František 0:2
Září Bajger Marcel 0:2
Září Fousek Roman 0:2
Září Nociar Lukáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Vančura Martin 0:2
Červenec/Srpen Pernica Josef 1:2
Červenec/Srpen Holeš Jiří 0:2
Červenec/Srpen Pácl Petr 0:2
Červen Maťovka Marek 2:0
Červen Sepeši Marian 0:2
Červen Stanieková Magda 2:Sc
Červen Pernica Josef 0:2
Květen Guniš Ondřej 1:2
Květen Chalupa Vítězslav 0:2
Květen Sladovník Richard 2:Sc
Květen Kalvar Matěj 0:2
Duben Kleibertová Věra 2:0
Duben Plachký Jakub 2:0
Duben Balusova Petra 2:0
Duben Hust Tomas 1:2
Březen Chalupa Vítězslav 1:2
Březen Montag Marek 0:2
Březen Novák Luboš 1:2
Březen Hruzík Radim 0:2
Únor Kleibertová Věra 2:0
Únor Šablatura Lumír 0:2
Únor Pácl Petr 0:2
Únor Guniš Ondřej 0:2
Leden Kleibertová Věra 1:2
Leden Goldbricht Ivo 0:2
Leden Klimešová Petra 2:Sc
Leden Montag Marek Sc:2
Prosinec Klemens Pavel 2:Sc
Prosinec Kakáč Vladimír 2:0
Prosinec Sladovník Richard 0:2
Prosinec Marec Ján 1:2
Listopad Volná Monika 0:2
Listopad Procházková Iveta 0:2
Listopad Kakáč Vladimír 0:2
Listopad Vlosinská Andrea 0:2
Říjen Pernica Josef 1:2
Říjen Vančura Martin 0:2
Říjen Hruzík Lukáš 0:2
Říjen Sladovník Richard 0:2
Říjen Vencl Radek 0:2