Avatars_small

Kaloč Libor

Skupina Nadšenci 2D
Pohlaví muž
Věk 53 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 45 17 25 6 37.78%
2017/2018 46 14 31 8 30.43%
2016/2017 10 3 7 0 30.00%
Celkem: 101 34 63 14 33.66%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Botor Milan 2:0
Červenec/Srpen Guniš Ondřej Sc:Sc
Červenec/Srpen Prchal Dušan Sc:Sc
Červenec/Srpen Václavík Petr Sc:Sc
Červen Adamec Lukáš 2:Sc
Červen Vlček Lukáš 2:Sc
Červen Vašíček Josef 0:2
Červen Kalvar Matěj 0:2
Květen Ulman Vladimír 2:Sc
Květen Matulová Táňa 0:2
Květen Novák Luboš 0:2
Květen Kuboňová Lenka 2:Sc
Duben Michel Lukáš 0:2
Duben Teplan Peter 0:2
Duben Matulová Táňa 2:Sc
Duben Maťovka Marek 0:2
Březen Jančík Mikuláš 2:0
Březen Procáková Eva 2:1
Březen Sukeník Vladimír 0:2
Březen Lembard Tomáš 2:0
Únor Pácl Petr 0:2
Únor Kuboňová Lenka 2:Sc
Únor Lembard Tomáš 1:2
Únor Teplan Peter 0:2
Leden Neubauer Jaroslav 0:2
Leden Seget Martin Sc:2
Leden Wojkowský Radim Sc:2
Leden Guniš Ondřej 0:2
Prosinec Krul Tomáš 0:2
Prosinec Kalvarová Ivana 2:0
Prosinec Holman Vít 0:2
Prosinec Václavík Petr 2:Sc
Listopad Šimek Stanislav 2:Sc
Listopad Procáková Eva 2:0
Listopad Bedrlík David 2:1
Listopad Kowalczyk Ryszard 2:Sc
Listopad Kovář Pavel 0:2
Říjen Kučera Jan 0:2
Říjen Vychodil Tomáš 0:2
Říjen Lembard Tomáš Sc:2
Říjen Václavík Petr 0:2
Září Pácl Petr 2:Sc
Září Kakáč Vladimír 1:2
Září Tota Martin 0:2
Září Maťovka Marek 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kovář Pavel 2:0
Červenec / Srpen Kotassek Martin 0:2
Červenec / Srpen Kalvarová Ivana 0:2
Červenec / Srpen Schwarz Stanislav 2:0
Červen Kovář Pavel 1:2
Červen Bystroň Jan 2:Sc
Červen Schwarz Stanislav 0:2
Červen Kalvarová Ivana 2:0
Červen Kuboňová Lenka 2:0
Květen Prchal Dušan 0:2
Květen Kučerová Martina Sc:Sc
Květen Riegel Jiří 0:2
Květen Hrabec Tomáš 0:2
Duben Kotassek Martin 1:2
Duben Kalvarová Ivana 2:1
Duben Bartecká Jana 2:Sc
Duben Zinglar David 2:Sc
Březen Kučerová Martina Sc:2
Březen Novák Luboš 0:2
Březen Telecký Matyáš 2:Sc
Březen Vencl Radek 0:2
Únor Vašenka Michal 0:2
Únor Chrenová Karina 0:2
Únor Václavek Martin 2:Sc
Únor Kuboňová Lenka 2:0
Leden Zinglar David 0:2
Leden Balusova Petra 1:2
Leden Procáková Eva 2:0
Leden Kleibertová Věra 2:0
Prosinec Chrenová Karina 0:2
Prosinec Procáková Eva 2:0
Prosinec Mlčák Stanislav 0:2
Prosinec Ausficírová Veronika 0:2
Listopad Procházková Iveta 0:2
Listopad Minarčík Tomáš 0:2
Listopad Soban David 0:2
Listopad Chrenová Karina 0:2
Říjen Václavek Martin Sc:2
Říjen Kubáček Vojtěch Sc:2
Říjen Kučerová Martina Sc:2
Říjen Hruška Jakub Sc:2
Září Holman Vít 0:2
Září Urban František 0:2
Září Kotásek Mirek Sc:2
Září Fójcik Tadeusz 0:2
Září Kubáček Vojtěch Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Balusova Petra 2:0
Červenec/Srpen Kleibertová Věra 0:2
Červenec/Srpen Chalupa Vítězslav 0:2
Červenec/Srpen Horáčková Vladimíra 0:2
Červenec/Srpen Riegel Jiří 0:2
Červen Balusova Petra 1:2
Červen Horáková Tereza 0:2
Červen Horáčková Vladimíra 2:0
Červen Holásek Ladislav 0:2
Červen Hermann Patrik 2:Sc