3ea0453084a5b95ff52de0a408db8862ba1c44eb_small

Hrabec Tomáš

Skupina Nadšenci 3B
Pohlaví muž
Věk 46 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 4 1 3 0 25.00%
2018/2019 17 4 13 4 23.53%
2017/2018 37 26 10 1 70.27%
2016/2017 20 6 14 5 30.00%
2015/2016 45 21 21 3 46.67%
2014/2015 20 6 14 6 30.00%
Celkem: 143 64 75 19 44.76%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Procáková Eva
Říjen Blažej Štěpán
Říjen Němček David
Říjen Kaňok Robin
Září Čaja Patrik 1:2
Září Minár Marek 0:2
Září Pískala Jan 0:2
Září Ječmínka Marek 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Pácal Miloslav Sc:2
Prosinec Kubisz Michael Sc:2
Prosinec Vojtovič Daniel Sc:2
Prosinec Vencl Radek 1:2
Listopad Soban David 1:2
Listopad Hric Jan 0:2
Listopad Tota Martin Sc:2
Listopad Kutěj Honza 0:2 1
Říjen Koval Slávek 0:2
Říjen Pretsch Dalibor 1:2
Říjen Soban David 0:2
Říjen Černoch Petr 0:2
Říjen Klečková Stanislava 0:2
Září Mlčák Stanislav 2:1
Září Kučerová Iveta 2:0
Září Benada Radek 2:0
Září Holman Vít 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kubáček Vojtěch 2:Sc
Červenec / Srpen Huňka Jindřich 2:Sc
Červenec / Srpen Holman Vít 2:0
Červenec / Srpen Prchal Dušan 0:2
Červen Procáková Eva 2:0
Červen Nociar Lukáš 2:0
Červen Velčovský Adrian 2:0
Červen Pernica Josef 2:0
Květen Riegel Jiří 2:0
Květen Kučerová Martina 2:Sc
Květen Prchal Dušan 0:2
Květen Kaloč Libor 2:0
Duben Vašenka Michal 2:0
Duben Procházková Iveta 0:2
Duben Novák Luboš 2:0
Duben Prchal Dušan Sc:Sc
Březen Vokál Daniel 0:2
Březen Mlčák Stanislav 0:2
Březen Kalvar Matěj 2:0
Březen Urban František 0:2
Únor Koval Jiří 0:2
Únor Kotásek Mirek 2:0
Únor Holman Vít 2:1
Únor Novosad Martin 1:2
Leden Nociar Lukáš 2:0
Leden Pernica Josef 2:0
Leden Bečák Patrik 2:1
Leden Chrenová Karina 2:0
Prosinec Balusova Petra 2:0
Prosinec Hrabcová Jana 2:1
Prosinec Pácal Miloslav 1:2
Prosinec Pácl Petr 2:0
Listopad Křístek Jan 2:Sc
Listopad Bečák Patrik 1:2
Listopad Čvandová Ivana 2:1
Listopad Hrabcová Jana 2:1
Listopad Kalvarová Ivana 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Huňka Jindřich Sc:2
Leden Kvíčala Petr 0:2
Leden Kutěj Honza Sc:2 1
Leden Pulcer Pavel 1:2
Prosinec Horák Martin 0:2
Prosinec Szarowski Zbyněk 0:2
Prosinec Hopp Petr 0:2
Prosinec Moravec René 2:Sc
Listopad Kotásek Mirek 2:Sc
Listopad Otisk Tomáš 2:1
Listopad Kučerová Iveta 2:0
Listopad Miler Ctirad 0:2
Říjen Szarowski Zbyněk Sc:2
Říjen Blažej Štěpán Sc:2
Říjen Šmíd Petr Sc:2
Říjen Cvitanovič Alena 0:2
Září Holman Vít 2:1
Září Lalík David 2:Sc
Září Kubáček Vojtěch 1:2
Září Kučerová Iveta 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Bolom Fabio 1:2
Červenec / Srpen Kalvar Matěj Sc:Sc
Červenec / Srpen Riegel Jiří 2:Sc
Červenec / Srpen Procáková Eva 2:0
Červen Garba Dušan 1:2
Červen Otisk Tomáš 2:Sc
Červen Hrčka Libor 0:2
Červen Filipčík Pavel 0:2
Květen Bolom Fabio 2:0
Květen Vontor René 2:0
Květen Křižanová Božena 2:0
Květen Petřík Tomáš 2:1
Duben Karas Tomáš 0:2
Duben Hrčka Libor 2:0
Duben Drbal Martin 0:2
Duben Kolondra Vítězslav 0:2
Březen Lalík David 0:2
Březen Budiš Pavel Sc:Sc
Březen Vlček Jaroslav 1:2
Březen Slíva Radim 2:Sc
Únor Máj Tomáš 0:2
Únor Chrenová Karina Sc:Sc
Únor Kubíček Michal 1:2
Únor Merta Marek 2:Sc
Leden Otisk Tomáš 2:0
Leden Kučerová Iveta 1:2
Leden Marec Ján 2:1
Leden Vontor René 2:0
Prosinec Velek Martin 2:1
Prosinec Vlosinský Jiří 0:2
Prosinec Bolom Fabio 2:0
Prosinec Janoš Petr 0:2
Listopad Mrajca Jiří 2:0
Listopad Adamec Lukáš 1:2
Listopad Szarowski Zbyněk 0:2
Listopad Benda Michal 0:2
Listopad Křižanová Božena 2:0
Říjen Horák Martin 2:Sc
Říjen Vokál Daniel 2:1
Říjen Riegel Jiří 2:0
Říjen Li Fusheng 0:2
Září Miler Ctirad 0:2
Září Pulcer Pavel 1:2
Září Lembard Ondřej 2:Sc
Září Velek Martin 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Bolom Fabio Sc:2
Leden Hrnčárková Zuzana Sc:2
Leden Blažej Štěpán Sc:2
Leden Kučerová Iveta Sc:2
Prosinec Oborný Tomáš Sc:2
Prosinec Pala Přemysl Sc:2
Prosinec Ptáček Josef 0:2
Prosinec Chrenová Karina 0:2
Listopad Navrátilová Adéla 2:0
Listopad Vojíř Josef 2:1
Listopad Tračík Štěpán 2:0
Listopad Ludvik Lukáš 1:2
Říjen Kolbábek Jakub 0:2
Říjen Kolondra Vítězslav 0:2
Říjen Procáková Eva 2:0
Říjen Kleibertová Věra 2:0
Září Bajger Jindřich 0:2
Září Klečková Stanislava 0:2
Září Husník Tomáš 2:Sc
Září Holain Jan 0:2