Avatars_small

Pácal Miloslav

Skupina Přeborníci 4A
Pohlaví muž
Věk 45 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 4 4 0 0 100.00%
2019/2020 33 8 18 13 24.24%
2018/2019 46 21 25 6 45.65%
2017/2018 44 26 18 0 59.09%
Celkem: 127 59 61 19 46.46%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 5 1 3 0 20.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Dolkoš Dominik
Říjen Soban David
Říjen Hlavatý Jiří
Říjen Sukeník Vladimír
Září Grussmannová Jana 2:Sc
Září Schwarz Stanislav 2:Sc
Září Kalvar Tomáš 2:0
Září Tota Martin 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Bourek Luboš Sc:Sc
Červenec-Srpen Maniur Tomas Sc:2
Červenec-Srpen Markant Jáchym Sc:Sc
Červenec-Srpen Machalla Vojtěch Sc:Sc
Březen-Červen Paleček Tomáš Sc:Sc
Březen-Červen Nožka Kamil Sc:Sc
Březen-Červen Zinglar David Sc:Sc
Březen-Červen Kučerová Iveta 2:0
Březen-Červen Detáry Jakub Sc:Sc
Únor Maniur Tomas Sc:2
Únor Lyko Pavel Sc:2
Únor Maretka Adam Sc:2
Únor Konkolský Roman Sc:2
Leden Habrnál Libor 1:2
Leden Lyko Pavel 0:2
Leden Švábek Michal 0:2
Leden Pavlačik Ondrej 1:2
Prosinec Tota Martin 2:0
Prosinec Hanusek Jaroslav 2:Sc
Prosinec Augustin Michal 2:0
Prosinec Wojkowský Radim 2:Sc
Listopad Maťovka Marek 2:0
Listopad Holík Pavel 0:2
Listopad Kalvar Matěj 0:2
Listopad Lembard Tomáš 2:0
Říjen Kalvar Matěj Sc:2
Říjen Holman Vít 1:2
Říjen Habrnál Libor 0:2
Říjen Doleček Jiří 2:Sc
Září Vildomcová Lucie 0:2
Září Vychodil Tomáš 0:2
Září Holman Vít 1:2
Září Serbus Michal 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Václavík Marek 2:Sc
Červenec/Srpen Michel Lukáš 2:0
Červenec/Srpen Procáková Eva 2:Sc
Červenec/Srpen Matulová Táňa 2:0
Červen Bourek Luboš 2:0
Červen Neubauer Jaroslav 2:Sc
Červen Kofránek Radim 1:2
Červen Doleček Jiří 2:0
Květen Papachristodoulou Nikos Sc:2
Květen Hruška Jakub Sc:2
Květen Sukeník Vladimír Sc:2
Květen Kalvar Tomáš Sc:2
Duben Vojtovič Daniel 0:2
Duben Prchal Dušan Sc:2
Duben Bakeš Radim 0:2
Duben Cvitanovič Alena Sc:2
Březen Papachristodoulou Nikos 0:2
Březen Vildomcová Lucie 2:0
Březen Maťovka Marek 2:0
Březen Kubáček Vojtěch 2:1
Únor Vašíček Josef 1:2
Únor Krul Tomáš 0:2
Únor Vojtovič Daniel 0:2
Únor Szarowski Zbyněk 0:2
Leden Čech Lumír 2:0
Leden Žeravík David 0:2
Leden Prchal Dušan 2:Sc
Leden Cvitanovič Alena 1:2
Prosinec Hrabec Tomáš 2:Sc
Prosinec Vojtovič Daniel 0:2
Prosinec Vencl Radek 1:2
Prosinec Kubisz Michael 2:Sc
Listopad Rohovský Petr 0:2
Listopad Komár Marcel 1:2
Listopad Mlčák Stanislav 1:2
Listopad Lyko Pavel 2:Sc
Listopad Bolom Fabio 2:Sc
Říjen Mlčák Stanislav 0:2
Říjen Sepeši Marian 2:0
Říjen Maniur Tomas 2:0
Říjen Hruška Jakub 0:2
Říjen Holásek Ladislav 0:2
Září Rucký Daniel 0:2
Září Holásek Ladislav 2:1
Září Václavek Martin 2:0
Září Špaňhel Viktor 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Vašíček Josef 2:0
Červenec / Srpen Hájek Jiří 2:Sc
Červenec / Srpen Koběluš Jaromír 1:2
Červenec / Srpen Křižanová Božena 2:0
Červen Serbus Michal 2:0
Červen Michel Lukáš 2:0
Červen Hrabcová Jana 2:0
Červen Kňazovčík Jiří Jan 2:1
Květen Volný Martin 0:2
Květen Kosňovský Radim 0:2
Květen Bolom Fabio 0:2
Květen Kalvar Tomáš 0:2
Duben Kotásek Mirek 2:1
Duben Soban David 1:2
Duben Holman Vít 1:2
Duben Kubáček Vojtěch 0:2
Březen Procházková Iveta 0:2
Březen Bolom Fabio 2:0
Březen Benada Radek 2:0
Březen Kalvar Tomáš 2:0
Únor Soban David 0:2
Únor Verner Adam 2:0
Únor Pecuch Jiří 0:2
Únor Kalvar Matěj 1:2
Leden Mlčák Stanislav 2:1
Leden Urban František 0:2
Leden Neumann Karel 2:0
Leden Vašenka Michal 2:1
Prosinec Pácl Petr 2:0
Prosinec Balusova Petra 2:Sc
Prosinec Hrabec Tomáš 2:1
Prosinec Hrabcová Jana 2:0
Listopad Tota Martin 2:0
Listopad Švec Rostislav 0:2
Listopad Ščigel Jiří 0:2
Listopad Sepeši Marian 2:1
Říjen Kalvarová Ivana 2:0
Říjen Vašenka Michal 2:0
Říjen Goldstein Igor 2:0
Říjen Sepeši Marian 0:2
Září Minarčík Tomáš 2:Sc
Září Balusova Petra 2:0
Září Velčovský Adrian 0:2
Září Chovanec Martin 0:2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Novák Luboš 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Meluzínová Monika 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Riemel Daniel 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Hruška Jakub 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Wanke Kateřina 0:2