Avatars_small

Kubulus Tomáš

Skupina Nadšenci 1A
Pohlaví muž
Věk 39 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 36 13 23 6 36.11%
2014/2015 45 20 25 3 44.44%
Letní badmintonování 2014 9 6 3 0 66.67%
2013/2014 15 11 4 0 73.33%
Celkem: 105 50 55 9 47.62%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Holman Vít Sc:2
Květen Kubáček Vojtěch Sc:2
Květen Kučerová Iveta 0:2
Květen Drbal Martin 0:2
Duben Budiš Pavel 2:Sc
Duben Riegel Jiří 2:0
Duben Chrenová Karina 2:0
Duben Borová Petra 2:0
Březen Vokál Daniel 1:2
Březen Filipčík Pavel 1:2
Březen Máj Tomáš 0:2
Březen Mlčák Stanislav 2:1
Únor Kučerová Martina 2:1
Únor Kučerová Iveta 1:2
Únor Pešl Vít 1:2
Únor Petruška Kamil 2:Sc
Leden Filipčík Pavel 0:2
Leden Huňka Jindřich 0:2
Leden Garba Dušan 1:2
Leden Vokál Daniel 2:0
Prosinec Slíva Radim 0:2
Prosinec Li Fusheng 0:2
Prosinec Kříž Dušan 2:Sc
Prosinec Kolondra Vítězslav 1:2
Listopad Pala Přemysl 2:1
Listopad Chrenová Karina 2:1
Listopad Koval Slávek 0:2
Listopad Miler Ctirad 0:2
Říjen Kříž Petr 0:2
Říjen Horčičák Tomáš 0:2
Říjen Budiš Pavel 2:0
Říjen Křižanová Božena 2:0
Září Mlčák Stanislav Sc:2
Září Májová Renáta Sc:2
Září Nociar Lukáš Sc:2
Září Pala Přemysl Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Chrenová Karina Sc:2
Červenec / Srpen Hrnčárková Zuzana 2:1
Červenec / Srpen Záveský Petr Sc:2
Červenec / Srpen Hájek Jiří Sc:2
Červen Plachký Jakub 2:Sc
Červen Miler Ctirad 2:1
Červen Májová Renáta 0:2
Červen Merta Marek 1:2
Květen Křižanová Božena 2:0
Květen Chrenová Karina 2:0
Květen Herejk Zdeněk 1:2
Květen Fuks Petr 2:0
Duben Blažej Štěpán 1:2
Duben Horčičák Tomáš 2:0
Duben Hajný Jan 0:2
Duben Bakeš Radim 0:2
Březen Mikeska Jan 2:0
Březen Hrnčárková Zuzana 2:0
Březen Boštík Kamil 0:2
Březen Pavlík Libor 2:0
Únor Blažej Štěpán 0:2
Únor Beck Jiří 2:0
Únor Vlček Jaroslav 0:2
Únor Merta Marek 1:2
Leden Cvitanovič Alena 0:2
Leden Lalík David 2:1
Leden Mlčák Stanislav 2:0
Leden Porubský Martin 0:2
Prosinec Kolbábek Jakub 2:1
Prosinec Vlček Jaroslav 2:Sc
Prosinec Spáčil Lukáš 0:2
Prosinec Závada Tomáš 0:2
Listopad Máj Tomáš 0:2
Listopad Halfar Pavel 0:2
Listopad Stachovič Martin 1:2
Listopad Grohman Stanislav 0:2
Listopad Plachký Jakub 0:2
Říjen Pala Přemysl 1:2
Říjen Cunda David 0:2
Říjen Mlčák Stanislav 2:0
Říjen Budiš Pavel 2:1
Září Halfar Pavel 0:2
Září Mikeska Jan 2:0
Září Procáková Eva 2:0
Září Hric Roman 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Marec Ján 2:0
Srpen Chreno Petr 0:2
Srpen Májová Renáta 1:2
Srpen Záveský Petr 2:0
Srpen Mlčák Stanislav 2:1
Červenec Králová Anna 2:0
Červenec Herejk Zdeněk 2:0
Červenec Halfar Pavel 0:2
Červenec Porubský Martin 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Mikulecký Oldřich 0:2
Červen Křižanová Božena 2:1
Červen Jakel Radim 0:2
Červen Kňazovčík Jan 0:2
Květen Židková Dana 2:0
Květen Seidler Přemysl 2:Sc
Květen Gembík Michal 1:2
Květen Křižanová Božena 2:0
Duben Mayerová Petra 2:0
Duben Hric Roman 2:1
Duben Kučerová Martina 2:0
Duben Kubáček Vojtěch 2:0
Březen Němec Pavel 2:1 1
Březen Formánek Ivo 2:Sc
Březen Balážová Kateřina 2:0