Avatars_small

Špaňhel Viktor

Skupina Nadšenci 1C
Pohlaví muž
Věk 46 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 32 16 16 5 50.00%
2017/2018 41 22 19 3 53.66%
2016/2017 34 16 17 6 47.06%
Celkem: 107 54 52 14 50.47%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 6 3 3 0 50.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Prchal Dušan Sc:2
Květen Václavík Marek 0:2
Květen Máj Tomáš 1:2
Květen Holásek Ladislav 0:2
Duben Kaloč Marek 0:2
Duben Šefčík Petr 2:Sc
Duben Stočes Jan 0:2
Duben Hric Jan 0:2
Březen Krul Tomáš 2:0
Březen Gelnar Roman 2:Sc
Březen Neubauer Jaroslav 2:0
Březen Kalvar Matěj 2:0
Únor Kučerová Iveta 2:0
Únor Mlčák Stanislav 2:0
Únor Vildomcová Lucie 2:0
Únor Bakeš Radim 0:2
Leden Vojtovič Daniel 2:1
Leden Adamec Lukáš 2:1
Leden Gelnar Roman 1:2
Leden Komár Marcel 0:2
Prosinec Komár Marcel 0:2
Prosinec Kubíček Michal 2:1
Prosinec Cvitanovič Alena 2:1
Prosinec Vildomcová Lucie 2:0
Listopad Holman Vít 2:0
Listopad Novák Luboš 2:0
Listopad Wojkowský Radim 2:0
Listopad Kaloč Marek 0:2
Září Václavek Martin Sc:2
Září Rucký Daniel Sc:2
Září Pácal Miloslav Sc:2
Září Holásek Ladislav Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Mlčák Stanislav 2:0
Červen Faruzel Petr 1:2
Červen Filipčík Pavel Sc:2
Červen Stočes Jan Sc:2
Květen Cinkraut Jakub 0:2
Květen Rohovský Petr 2:1
Květen Bakeš Radim 1:2
Květen Hruzík Lukáš 1:2
Duben Minarčík Tomáš 2:0
Duben Bolom Fabio 2:0
Duben Li Fusheng 2:Sc
Duben Bakeš Radim 2:0
Březen Bečák Patrik 2:0
Březen Klečková Stanislava 0:2
Březen Holman Vít 2:0
Březen Koval Jiří 0:2
Březen Kosňovský Radim 2:0
Únor Hošek Pavel 1:2
Únor Velčovský Adrian 2:0
Únor Fajmon Jan 2:Sc
Únor Kříž Petr 2:Sc
Leden Novák Luboš 2:0
Leden Janíček Tomáš 2:0
Leden Krul Tomáš 2:0
Leden Velčovský Adrian 0:2
Prosinec Vítek Martin 2:0
Prosinec Vašenka Michal 2:0
Prosinec Minarčík Tomáš 2:0
Prosinec Kalvar Tomáš 2:0
Listopad Krul Tomáš Sc:2
Listopad Hošek Pavel 1:2
Listopad Horák Martin 0:2
Listopad Botor Milan 0:2
Říjen Filipčík Pavel 1:2
Říjen Goldbricht Ivo 0:2
Říjen Šindelka Jan 0:2
Říjen Krul Tomáš 0:2
Září Procáková Eva 2:0
Září Krul Tomáš 1:2
Září Kalvar Matěj 2:1
Září Vančura Martin 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Botor Milan 1:2
Červenec/Srpen Mlčák Stanislav 2:0
Červenec/Srpen Urban František 2:0
Červenec/Srpen Pecuch Jiří 1:2
Červen Holeš Jiří 2:0
Červen Vokál Daniel Sc:2
Červen Kubáček Vojtěch 2:0
Červen Fójcik Tadeusz Sc:2
Květen Janíček Tomáš 0:2
Květen Kotásek Mirek Sc:2
Květen Moják Petr Sc:2
Květen Procházková Iveta 0:2
Duben Šindelka Jan 2:1
Duben Botor Milan 2:1
Duben Hájek Jiří 2:0
Duben Holeš Jiří 2:0
Duben Vokál Daniel 0:2 2
Leden Adamec Lukáš 0:2
Leden Kolondra Vítězslav 0:2
Leden Májová Renáta 0:2
Leden Vavruša Martin Sc:2
Prosinec Filipčík Pavel Sc:Sc
Prosinec Karas Tomáš 1:2
Prosinec Huňka Jindřich 2:Sc
Prosinec Kubíček Michal 0:2
Listopad Májová Renáta 2:1
Listopad Kňazovčík Jan 1:2
Listopad Vavruša Martin 1:2
Listopad Muryc Lukáš 2:Sc
Listopad Kahún Patrik 2:Sc
Říjen Kotásek Mirek 2:0
Říjen Fójcik Tadeusz 2:0
Říjen Kubáček Vojtěch 2:0
Říjen Holman Vít 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Jakel Radim 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Čigáš Kamil 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Budiš Pavel 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Kopečný Marcel 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Ptáček Josef 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jiří 0:2