Avatars_small

Chreno Petr

Skupina Přeborníci 3B
Pohlaví muž
Věk 50 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 25 8 16 3 32.00%
Letní badmintonování 2014 9 3 6 2 33.33%
2013/2014 43 23 20 0 53.49%
2012/2013 4 4 0 0 100.00%
Celkem: 81 38 42 5 46.91%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Únor Vaníček Dalibor 0:2
Únor Litschmann Aleš Sc:2
Únor Ptáček Josef Sc:2
Únor Petruška Kamil Sc:Sc
Leden Plachý Martin 2:0
Leden Kostka Zdeněk 2:0
Leden Spáčil Lukáš 2:0
Leden Klečková Stanislava 0:2
Prosinec Vašíček Jiří 0:2
Prosinec Plachký Jakub 1:2
Prosinec Cunda David 0:2
Prosinec Kahún Patrik 2:Sc
Prosinec Holain Jan 0:2
Listopad Trnka René 0:2
Listopad Bakeš Radim 2:1
Listopad Kňazovčík Jan 1:2
Listopad Fojtášek Radim 2:1
Říjen Kyselý Petr 0:2
Říjen Václavík Marek 0:2
Říjen Oswald Petr 0:2
Říjen Priesol Daniel 0:2
Září Židek Václav 2:0
Září Vaníček Dalibor 2:Sc
Září Minkovič David 0:2
Září Kahún Patrik 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Májová Renáta 1:2
Srpen Kubulus Tomáš 2:0
Srpen Mlčák Stanislav Sc:2
Srpen Marec Ján 2:0
Srpen Záveský Petr 2:0
Červenec Kahún Patrik 0:2
Červenec Bakeš Radim Sc:2
Červenec Procák Vladimír 0:2
Červenec Lach Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Vlček Jaroslav 2:0
Červen Richtar Jan 2:0
Červen Nociar Lukáš 2:0
Červen Plachý Martin 0:2
Květen Petruška Kamil 1:2
Květen Spáčil Lukáš 0:2
Květen Mikulecký Oldřich 2:0
Květen Trnka René 1:2
Duben Kyselý Petr 1:2
Duben Kahún Patrik 2:Sc
Duben Priesol Daniel 0:2
Duben Minkovič David 1:2
Březen Kukučka Pavel 2:1
Březen Stachovič Martin 0:2
Březen Ščigel Jiří 1:2
Březen Rubeš Pavel 1:2
Březen Václavík Marek 0:2
Únor Brokeš Jiří 2:1
Únor Vaníček Dalibor 2:0
Únor Chrenová Karina 2:1
Únor Chovanec Martin 1:2
Únor Kozelský Martin 2:1
Leden Tauber Lukáš 2:1
Leden Máj Tomáš 2:0
Leden Plachký Jakub 2:0
Leden Židek Václav 0:2
Prosinec Barabáš Ladislav 0:2
Prosinec Kyselý Petr 2:Sc
Prosinec Minkovič David 2:Sc
Prosinec Franek Pavel 1:2
Listopad Riedl Pavel 0:2
Listopad Řehánek Ladislav 2:Sc
Listopad Ščigel Jiří 0:2
Listopad Oswald Petr 0:2
Říjen Minkovič David 0:2
Říjen Vaníček Dalibor 2:1
Říjen Židek Václav 2:0
Říjen Franek Pavel 2:1
Říjen Bajgar Lukáš 2:0
Září Králová Lucie 2:Sc
Září Horčičák Tomáš 2:0
Září Minkovič David 0:2
Září Jakel Radim 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Tračík Štěpán 2:0
Červen Naar Lukáš 2:Sc
Červen Jančar Tomáš 2:0
Červen Máj Tomáš 2:0