Avatars_small

Koval Slávek


hlavně přežít

Skupina Přeborníci 2A
Pohlaví muž
Věk 50 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 9 3 6 1 33.33%
2018/2019 47 30 17 0 63.83%
2017/2018 17 6 11 4 35.29%
2016/2017 46 20 26 6 43.48%
2015/2016 45 33 12 0 73.33%
Celkem: 164 92 72 11 56.10%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 9 5 4 0 55.56%
2016/2017 40 21 19 0 52.50%
2015/2016 49 25 20 0 51.02%
2014/2015 31 16 13 0 51.61%
2013/2014 48 29 14 0 60.42%
Celkem: 177 96 70 0 54.24%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Padrta Karel
Listopad Oswald Petr
Listopad Waliszewski Petr 0:2
Listopad Oborný Tomáš
Listopad Szarowski Zbyněk
Říjen Oswald Petr Sc:2
Říjen Horkel Petr 0:2
Říjen Riedl Michal 2:1
Říjen Kaloč Marek 0:2
Září Hošek Pavel 2:Sc
Září Zeman Marek 2:Sc
Září Bembenek Pavel 0:2
Září Chylík Lukáš 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Procák Vladimír 0:2
Červenec/Srpen Fójcik Tadeusz 2:0
Červenec/Srpen Gulas Jan 2:1
Červenec/Srpen Karas Tomáš 1:2
Červen Habrnal Jaroslav 2:Sc
Červen Šimko Jáchym 1:2
Červen Pindur Petr 1:2
Červen Vlosinský Jiří 2:0
Červen Rucký Daniel 2:Sc
Květen Šimko Jáchym 0:2
Květen Czepiec Marian 2:0
Květen Juračka Robert 2:Sc
Květen Bembenek Pavel 2:Sc
Duben Šimko Jáchym 0:2
Duben Litschmann Aleš 2:0
Duben Riedl Michal 1:2
Duben Hanzl Jan 2:Sc
Březen Fójcik Tadeusz 0:2
Březen Fajmon Jan 2:Sc
Březen Rucký Daniel 1:2
Březen Li Fusheng 1:2
Únor Horkel Petr 1:2
Únor Czepiec Marian 0:2
Únor Zeman Marek 2:Sc
Únor Hošek Pavel 2:1
Leden Šmajstrla Miroslav 0:2
Leden Hlavatý Jiří 2:Sc
Leden Pustka Jiri 2:0
Leden Kusin Patrik 0:2
Prosinec Třos Milan 2:0
Prosinec Krkoška Libor 0:2
Prosinec Rucký Daniel 2:0
Prosinec Blažej Štěpán 2:0
Listopad Bakeš Radim 2:0
Listopad Travinský Víťa 2:1
Listopad Rucký Daniel 0:2
Listopad Bečák Patrik 2:0
Listopad Procák Vladimír 2:1
Říjen Hrabec Tomáš 2:0
Říjen Černoch Petr 2:1
Říjen Pretsch Dalibor 0:2
Říjen Klečková Stanislava 2:0
Říjen Soban David 2:0
Září Horáková Tereza 2:0
Září Kalvar Matěj 2:0
Září Franek Pavel 2:Sc
Září Minarčík Tomáš 2:0 2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Riedl Michal 1:2
Prosinec Horkel Petr Sc:2
Prosinec Kusin Patrik Sc:2
Prosinec Trnka Tomáš 2:0
Listopad Spáčil Lukáš Sc:2
Listopad Riedl Michal 2:1
Listopad Zeman Marek Sc:2
Listopad Broulík Aleš 0:2
Říjen Třos Milan 2:1
Říjen Hopp Petr 0:2
Říjen Karas Tomáš 2:0
Říjen Zeman Marek 0:2
Říjen Kratochvíl Jan 2:Sc
Září Kožela Lukáš 2:0
Září Holain Jiří 0:2
Září Oswald Petr 1:2
Září Lach Tomáš 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Horkel Petr Sc:2
Červenec/Srpen Vojtěšek Petr 2:Sc
Červenec/Srpen Špála Tomáš 2:Sc
Červenec/Srpen Hrabec Radomír Sc:2
Červen Kubín Vašek Sc:2
Červen Kožela Lukáš Sc:2
Červen Gamrot Daniel Sc:2
Červen Hruška Roman Sc:2
Květen Mlýnek Roman 2:0
Květen Pelikán Aleš 1:2
Květen Vojtěšek Petr 0:2
Květen Horkel Zdeněk 2:1
Duben Třos Milan 2:0
Duben Pindur Petr 0:2
Duben Baldrman Ondřej 2:Sc
Duben Lach Tomáš 1:2
Březen Zeman Marek 0:2
Březen Broulík Aleš 0:2
Březen Hruška Roman 0:2
Březen Kratochvíl Jan 0:2
Únor Třos Milan 2:0
Únor Lach Tomáš 1:2
Únor Špála Tomáš 2:1
Únor Bembenek Pavel 1:2
Únor Vlosinský Jiří 2:0
Leden Hruška Roman 0:2
Leden Gottwald Tomáš 0:2
Leden Horkel Zdeněk 0:2
Leden Durlák Ivo 1:2
Prosinec Procák Vladimír 2:0
Prosinec Pelikán Aleš 2:1
Prosinec Brokeš Jiří 2:0
Prosinec Vojtěšek Petr 2:0
Listopad Tourek Jaroslav 2:Sc 1
Listopad Vašek Martin 0:2
Listopad Benda Michal 0:2
Listopad Gamrot Daniel 0:2
Říjen Stachovič Martin 2:0
Říjen Pelikán Aleš 1:2
Říjen Broulík Aleš 1:2
Říjen Vojtěšek Petr 2:1
Říjen Padrta Karel 2:0
Září Hrabec Radomír 2:0
Září Horkel Zdeněk 0:2
Září Třos Milan 2:1
Září Priesol Daniel 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Bonobo Milan 2:0
Červenec / Srpen Pelikán Aleš 2:Sc
Červenec / Srpen Priesol Daniel 2:1
Červenec / Srpen Zeman Marek 0:2
Červen Kostka Zdeněk 2:0
Červen Pustka Jiri 2:0
Červen Voborník Radim 2:Sc
Červen Hajný Jan 2:0
Květen Priesol Daniel 2:0
Květen Pelikán Aleš 1:2
Květen Vašíček Jiří 1:2
Květen Janoš Petr 1:2
Duben Holain Jiří 0:2
Duben Ptáček Libor 0:2
Duben Stachovič Martin 2:1
Duben Chrobák David 0:2
Březen Vlček Vojtěch 1:2
Březen Hajný Jan 2:0
Březen Pelikán Aleš 2:0
Březen Broulík Aleš 2:1
Únor Macura Jiří 2:0
Únor Plachý Martin 2:Sc
Únor Maceček Jan 1:2
Únor Bakeš Radim 2:0
Leden Fojtášek Radim 2:0
Leden Porubský Martin 2:0
Leden Pustka Jiri 1:2
Leden Kostka Zdeněk 2:Sc
Prosinec Petruška Kamil 2:Sc
Prosinec Maceček Jan 1:2 1
Prosinec Franek Pavel 2:0
Prosinec Záveský Petr 2:1
Prosinec Vlček Jaroslav 2:0
Listopad Chrenová Karina 2:0
Listopad Miler Ctirad 2:0
Listopad Kubulus Tomáš 2:0
Listopad Pala Přemysl 2:0
Říjen Vojíř Josef 2:0
Říjen Procáková Eva 2:0
Říjen Adamec Lukáš 2:0
Říjen Drbal Martin 2:0
Září Kaleta Jakub 2:Sc
Září Vontor René 2:0
Září Chrobák David 0:2
Září Garba Dušan 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Bystroň Jan 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Plecák Martin 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Rožek Petr 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Karas Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Balwar David 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Kolek Martin 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Novák Luboš 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Vašíček Karel 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Chylík Lukáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Kovář Ivo 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Bajger Marcel 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Chylík Lukáš 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Trojek Igor 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Blažej Štěpán 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Zbranek Antonín 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Březina Josef 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Heidler Jakub 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Bonobo Milan 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Bartl Roman 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Šmajstrla Miroslav 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Harazim David 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Bartl Roman 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Ondrušek Bronislav 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Mlýnek Roman 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Vašek Martin 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Chrobák David 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Vitásek Tomáš 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Kolek Martin 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Chylík Lukáš 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Hruzík Lukáš 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Dvořák Milan 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Bonobo Milan 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Gulas Jan 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kořená Michaela 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Ondrušek Bronislav 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kolesár David 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kolesár Radek 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Chylík Lukáš 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Kořená Michaela 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Šamánková Dorka 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Kaloč Marek 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Hrabec Radomír 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Seidler Přemysl 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Bartl Roman 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Pulcer Pavel 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Vlček Vojtěch 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Gulas Jan 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Ptáček Josef 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kolesár Radek 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Ondrušek Bronislav 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Harazim David 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Botor Milan 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Gulas Jan 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Mičánek David 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Vašek Martin 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Hála Martin 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Ondrušek Bronislav 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Bartl Roman 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Libor 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Vlček Vojtěch 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Špála Tomáš 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Botor Milan 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Hála Martin 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Kremzer Filip 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Stoczek Radek 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Seidler Přemysl 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Stoczek David 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Baldrman Ondřej 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Chrobák David 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Harazim David 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Huňka Jindřich 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Panak Petr 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Otisk Tomáš 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Chrobák David 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Pelikán Aleš 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Ondrušek Bronislav 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Harazim David 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Machura Miroslav 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Hála Martin 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Chrobák David 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Ciesarík Stanislav 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Spáčil Antonín 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Vašek Martin 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Kučerová Iveta 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Kremzer Filip 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Chrobák David 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Vašek Martin 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Vlček Vojtěch 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Grapa Matěj 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Harasim Tomáš 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Chrobák David 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Josef 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Jílka Martin 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Švábek Michal 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Stoczek David 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Bosak Rostislav 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Vašek Martin 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Brokeš Jiří 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Plecák Martin 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Tourek Jaroslav 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Vaníček Dalibor 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Ptáček Josef 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek Radek 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jiří 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Židek Václav 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Smékal Petr 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Seidler Přemysl 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Čigáš Kamil 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Václavík Marek 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Padrta Karel 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Máj Tomáš 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Procák Vladimír 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Novák Ctibor 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Starý Lukáš 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Plaček Honza 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Šlahorek Tomáš 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jiří 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Pavlásek Martin 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Kaloč Marek 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Branc Petr 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Špála Tomáš 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Gulas Jan 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Fojtík Radim 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Bodrog Miroslav 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Šubertová Marcela 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Bulejko Tomáš 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Buron Jiří 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jiří 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Grapa Matěj 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Řeháček Tomáš 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Plaček Honza 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Herejk Zdeněk 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Stachovič Martin 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Procák Vladimír 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Bryndač Pavel 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Václavík Marek 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Mlýnek Roman 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Tužinský Miroslav 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Svrček Jan 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Warmuž Jiří 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Plaček Honza 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Kornel Martin 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Kožela Lukáš 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Hruška Roman 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Bitta Jan 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Celárek Ondřej 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Kožela Lukáš 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Mlýnek Roman 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Šmajstrla Miroslav 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Polach Jaromír 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Veltšmíd Tomáš 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Warmuž Jiří 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Barabáš Ladislav 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Kahún Patrik 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Kučerová Martina 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Bodrog Miroslav 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Kahún Patrik 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Krkoška Libor 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Jakel Radim 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Židek Václav 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Setlová Petra 2:0