Avatars_small

Padrta Karel

Skupina Jednotlivci A
Pohlaví muž
Věk 41 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 20 11 9 0 55.00%
2018/2019 25 16 9 0 64.00%
2016/2017 46 22 22 8 47.83%
2015/2016 9 0 6 9 0.00%
Celkem: 100 49 46 17 49.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 12 6 6 0 50.00%
2018/2019 6 3 3 0 50.00%
2015/2016 13 7 5 0 53.85%
2014/2015 49 26 21 0 53.06%
2013/2014 14 10 3 0 71.43%
Celkem: 94 52 38 0 55.32%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Kaloč Marek 2:1
Leden Hanzl Jan
Leden Franek Pavel 0:2
Leden Mikuláš David
Prosinec Rucký Daniel 1:2
Prosinec Zeman Marek 0:2
Prosinec Kaloč Marek 2:0
Prosinec Chylík Lukáš 2:Sc
Listopad Koval Slávek 2:Sc
Listopad Szarowski Zbyněk 2:0
Listopad Oswald Petr 2:Sc
Listopad Waliszewski Petr 0:2
Listopad Oborný Tomáš 1:2
Říjen Procák Vladimír 2:1
Říjen Oborný Tomáš 1:2
Říjen Vlosinský Jiří 0:2
Říjen Kusin Patrik 2:1
Září Czepiec Marian 2:0
Září Kusin Patrik 2:0
Září Waliszewski Petr 1:2
Září Fójcik Tadeusz 2:1
Září Fajmon Jan 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Vlosinský Jiří 2:1
Červenec/Srpen Kusin Patrik 0:2
Červenec/Srpen Pustka Jiri 2:1
Červenec/Srpen Trnka Tomáš 2:1
Červen Franek Pavel 0:2
Červen Trnka Tomáš 2:1
Červen Juračka Robert 2:Sc
Červen Bembenek Pavel 2:Sc
Květen Zeman Marek 1:2
Květen Hric Jan 2:0
Květen Hanzl Jan 2:Sc
Květen Litschmann Aleš 2:1
Duben Pretsch Dalibor 2:0
Duben Botor Milan 2:0
Duben Telecký Tomáš 2:1
Duben Krkoška Libor 2:1
Březen Krkoška Libor 2:0
Březen Franek Pavel 0:2
Březen Maceček Jan 0:2
Březen Procák Vladimír 2:1
Únor Fójcik Tadeusz 1:2
Únor Li Fusheng 0:2
Únor Maceček Jan 1:2
Únor Pustka Jiri 1:2
Únor Procák Vladimír 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Májová Renáta Sc:2
Červenec/Srpen Panak Petr 2:Sc
Červenec/Srpen Litschmann Aleš Sc:2
Červenec/Srpen Blažej Štěpán Sc:2
Červen Riedl Michal 2:1
Červen Třos Milan 2:0
Červen Bajger Marcel 1:2
Červen Kostka Zdeněk Sc:Sc 3
Červen Soban David Sc:Sc
Květen Lanča Jaroslav Sc:2
Květen Spáčil Lukáš 2:1
Květen Vlosinský Jiří 2:1
Květen Gulas Jan 2:1
Duben Stachovič Martin 2:1
Duben Maceček Jan 2:1
Duben Fajmon Jan 1:2
Duben Chylík Lukáš 2:1
Březen Kusin Patrik 2:0
Březen Kostka Zdeněk 2:0
Březen Janoš Petr 1:2
Březen Spáčil Lukáš 0:2
Únor Priesol Daniel 0:2
Únor Tourek Jaroslav 1:2
Únor Oswald Petr Sc:2
Únor Baldrman Ondřej 1:2
Leden Horkel Petr 0:2
Leden Hanzl Jan 0:2
Leden Gulas Jan 2:1
Leden Solanský Petr Sc:2
Prosinec Priesol Daniel 2:0
Prosinec Špála Tomáš 2:1
Prosinec Lanča Jaroslav 2:Sc
Prosinec Kostka Zdeněk 2:0
Listopad Hrabec Radomír 2:0
Listopad Horkel Zdeněk 1:2
Listopad Vojtěšek Petr 0:2
Listopad Třos Milan 2:0
Říjen Pelikán Aleš 2:1
Říjen Vojtěšek Petr 2:1
Říjen Stachovič Martin 2:0
Říjen Broulík Aleš 0:2
Říjen Koval Slávek 0:2
Září Oswald Petr 1:2
Září Pindur Petr 0:2
Září Benda Michal 2:Sc
Září Gamrot Daniel 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Budiš Pavel Sc:2
Leden Machura Miroslav Sc:Sc
Leden Riegel Jiří Sc:2
Leden Hájek Jiří Sc:Sc
Prosinec Skácel Petr Sc:2
Prosinec Kotásek Mirek Sc:2
Prosinec Růžička Lukáš Sc:2
Prosinec Vrubelová Kateřina Sc:Sc
Prosinec Borová Petra Sc:2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 5. SINGLY 2019/20 Vildomcová Lucie 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY 2019/20 Harazim David 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY 2019/20 Tomášek Libor 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY 2019/20 Vychodil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY 2019/20 Solanský Petr 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY 2019/20 Lusczak Pavel 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY 2019/20 Wanke Kateřina 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY 2019/20 Lach Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY 2019/20 Šotola Roman 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY 2019/20 Kičmer Jan 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY 2019/20 Mikušek hynek 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY 2019/20 Chrobák David 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Herejk Zdeněk 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Botor Milan 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Bečák Patrik 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Wanke Kateřina 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Bajger Marcel 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Holain Jiří 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Celárek Ondřej 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Stoczek David 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Harazim David 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Josef 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Vlček Vojtěch 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Spáčil Antonín 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Solanský Petr 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Hála Martin 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Vašek Martin 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Pelikán Aleš 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 1:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Sedláček Petr 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Blažej Štěpán 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Vašek Martin 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Harazim David 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Ptáček Josef 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Chrobák David 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Vadas Jaroslav 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Procák Vladimír 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Kučerová Martina 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jiří 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Vašek Martin 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Máj Tomáš 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Ptáček Josef 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Warmuž Jiří 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Škola Petr 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Starý Lukáš 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Kučerová Martina 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Mlynář David 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek David 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jiří 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Vaníček Dalibor 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Smékal Petr 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Kremzer Filip 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Čigáš Kamil 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Koval Slávek 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Plaček Honza 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Mlynář David 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Chrobák David 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Plaček Honza 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Kaloč Marek 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Starý Lukáš 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Novák Ctibor 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Svrček Jan 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Porubský Martin 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Nociar Lukáš 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Ciesarík Stanislav 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Veltšmíd Tomáš 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Zeman Marek 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Zůbek Jiří 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Kolondra Vítězslav 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Boštík Kamil 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Lach Tomáš 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Gelnar Marek 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Janák Jiří 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Bryndač Pavel 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Stará Lucie 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Zůbek Jiří 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Fuks Petr 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Cenkner Pavel 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Plecák Martin 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Ščigel Jiří 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Vaníček Dalibor 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Vavrečka Pavel 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Jakel Radim 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Černý Martin 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Kremzer Filip 2:0