A1c52e8101303bc97b628fd2cad1ac8b4c5d5dd7_small

Klečková Stanislava

Skupina Přeborníci 4A
Pohlaví žena
Věk 43 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 9 1 8 2 11.11%
2017/2018 47 23 24 8 48.94%
2016/2017 45 22 23 0 48.89%
2015/2016 44 18 25 2 40.91%
2014/2015 44 25 19 1 56.82%
Letní badmintonování 2014 9 6 3 1 66.67%
Celkem: 198 95 102 14 47.98%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 18 7 11 0 38.89%
2014/2015 12 5 6 0 41.67%
2013/2014 12 3 9 0 25.00%
Celkem: 42 15 26 0 35.71%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Pretsch Dalibor Sc:2 2
Říjen Soban David Sc:2
Říjen Černoch Petr 1:2
Říjen Koval Slávek 0:2
Říjen Hrabec Tomáš 2:0
Září Hošek Pavel 0:2
Září Li Fusheng 1:2
Září Pretsch Dalibor 1:2
Září Kňazovčík Jan 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Szarowski Zbyněk Sc:2
Červenec / Srpen Bečák Patrik Sc:2
Červenec / Srpen Žeravík David Sc:2
Červenec / Srpen Vavruša Martin Sc:2
Červen Rucký Daniel Sc:2
Červen Oswald Petr Sc:2
Červen Bečák Patrik Sc:2
Červen Pretsch Dalibor Sc:2
Květen Fójcik Tadeusz 2:1
Květen Krejčí Martin 1:2
Květen Kozelský Martin 2:Sc
Květen Horák Martin 2:Sc
Duben Minařík František 2:1
Duben Peterek Jakub 2:1
Duben Kret Martin 1:2 2
Duben Cinkraut Jakub 2:1
Březen Holman Vít 2:0
Březen Špaňhel Viktor 2:0
Březen Koval Jiří 2:0
Březen Kosňovský Radim 2:0
Březen Bečák Patrik 0:2
Únor Szarowski Zbyněk 0:2
Únor Kutěj Honza 2:Sc
Únor Krejčí Martin 0:2
Únor Pretsch Dalibor 0:2
Leden Kret Martin 2:1 2
Leden Stočes Jan 2:0
Leden Rohovský Petr 2:1
Leden Peterek Jakub 2:0
Prosinec Faruzel Petr 2:1
Prosinec Fousek Roman 1:2
Prosinec Minařík František 1:2
Prosinec Juračka Robert 0:2
Listopad Oborný Tomáš 2:1
Listopad Krkoška Libor 0:2
Listopad Vavruša Martin 2:0
Listopad Litschmann Aleš 0:2
Říjen Faruzel Petr 2:0 2
Říjen Procák Vladimír 0:2
Říjen Vavruša Martin 2:1
Říjen Hrabec Radomír 0:2
Říjen Pelikán Aleš 0:2
Září Karkoška David 2:1
Září Szarowski Zbyněk 0:2
Září Kňazovčík Jan 2:0
Září Rohovský Petr 2:0
Září Bakeš Radim 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Kostka Zdeněk 2:Sc
Červenec/Srpen Oborný Tomáš 0:2
Červenec/Srpen Fousek Roman 0:2
Červenec/Srpen Krkoška Libor 0:2
Červen Grohman Stanislav 2:0
Červen Pustka Jiri 2:Sc
Červen Vlosinský Jiří 2:1
Červen Karas Tomáš 1:2
Květen Žeravík David 2:0
Květen Travinský Víťa 0:2
Květen Urban František 2:0
Květen Pretsch Dalibor 2:1
Duben Vavruša Martin 1:2
Duben Rohovský Petr 2:1
Duben Franek Pavel 2:Sc
Duben Krejčí Martin 1:2
Březen Žeravík David 2:0
Březen Szarowski Zbyněk 1:2
Březen Krkoška Libor 0:2
Březen Krul Tomáš 2:Sc
Březen Křístek Vladimír 2:Sc
Únor Vlček Jaroslav 2:0
Únor Kotásek Mirek 2:0
Únor Kňazovčík Jan 0:2 1
Únor Hopp Petr 0:2
Leden Szarowski Zbyněk 2:0
Leden Fajmon Jan 1:2
Leden Lalík David 2:0
Leden Rohovský Petr 0:2
Prosinec Chmiel Adam 2:1
Prosinec Šindelka Jan 2:0
Prosinec Kučerová Iveta 2:0
Prosinec Czepiec Marian 1:2
Listopad Krejčí Martin 0:2
Listopad Bakeš Radim 1:2
Listopad Hlavatý Jiří 0:2
Listopad Blažej Štěpán 1:2
Říjen Holeš Jiří 2:0
Říjen Lalík David 2:0
Říjen Václavek Martin 2:0
Říjen Pulcer Pavel 1:2
Září Krejčí Martin 0:2
Září Pustka Jiri 0:2
Září Blažej Štěpán 0:2
Září Kolondra Vítězslav 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Fajmon Jan Sc:Sc
Červenec / Srpen Szarowski Zbyněk 2:Sc
Červenec / Srpen Hopp Petr 0:2
Červenec / Srpen Spáčil Lukáš 0:2
Červen Adamec Lukáš 1:2
Červen Bakeš Radim 2:0
Červen Karas Tomáš 0:2
Červen Huňka Jindřich 2:0
Květen Záveský Petr 2:0
Květen Pretsch Dalibor 2:Sc
Květen Adamec Lukáš 2:1
Květen Lalík David 1:2
Duben Porubský Martin 0:2
Duben Bakeš Radim 0:2
Duben Brokeš Jiří 1:2
Duben Hanzl Jan 0:2
Březen Hála Martin 0:2
Březen Kostka Zdeněk Sc:2
Březen Plachý Martin 0:2
Březen Cvitanovič Alena 2:1
Únor Minkovič David 2:Sc
Únor Fojtášek Radim 0:2
Únor Li Fusheng 0:2
Únor Smékal Petr 2:Sc
Leden Májová Renáta 2:Sc
Leden Benda Michal 0:2
Leden Kříž Petr 2:0
Leden Slíva Radim 2:Sc
Prosinec Svrček Jan 0:2
Prosinec Kahún Patrik 2:0
Prosinec Kříž Petr 1:2
Prosinec Smékal Petr 0:2
Listopad Kolbábek Jakub 2:0
Listopad Blažej Štěpán 2:0
Listopad Kříž Dušan 2:Sc
Listopad Horčičák Tomáš 2:0
Říjen Blažej Štěpán 1:2
Říjen Kolondra Vítězslav 2:1
Říjen Kostka Zdeněk 0:2
Říjen Májová Renáta 1:2
Září Kňazovčík Jan 1:2
Září Cvitanovič Alena 1:2
Září Spáčil Lukáš 0:2
Září Zůbek Jiří 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Vašek Martin 0:2
Červenec / Srpen Kříž Dušan Sc:2
Červenec / Srpen Riedl Pavel 2:Sc
Červenec / Srpen Grohman Stanislav 2:Sc
Červen Vašíček Karel 2:0
Červen Spáčil Lukáš 2:Sc
Červen Mlynář David 1:2
Červen Hajný Jan 0:2
Květen Holain Jan 2:Sc
Květen Cvitanovič Alena 0:2
Květen Litschmann Aleš 0:2
Květen Kozelský Martin 0:2
Duben Merta Marek 2:1
Duben Porubský Martin 2:0
Duben Mlynář David 1:2
Duben Cvitanovič Alena 1:2
Březen Máj Tomáš 1:2 3
Březen Kříž Dušan 1:2
Březen Naar Lukáš 0:2
Březen Trnka René 1:2
Únor Stachovič Martin 0:2
Únor Zeman Marek 2:Sc
Únor Kňazovčík Jan 2:1
Únor Priesol Daniel 1:2 6
Leden Plachý Martin 2:0
Leden Spáčil Lukáš 1:2
Leden Kostka Zdeněk 2:1
Leden Chreno Petr 2:0
Prosinec Drastich Lukáš 2:0
Prosinec Hric Roman 2:0
Prosinec Cvitanovič Alena 2:0
Prosinec Guznar Jan 2:0
Listopad Lalík David 2:1
Listopad Fuks Petr 2:0
Listopad Kostka Zdeněk 0:2
Listopad Kolbábek Jakub 0:2
Říjen Kučerová Martina 2:0
Říjen Marec Ján 2:0
Říjen Zeman Marek 1:2
Říjen Hájek Jiří 2:0
Září Holain Jan 2:0
Září Hrabec Tomáš 2:0
Září Bajger Jindřich 2:1
Září Husník Tomáš 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Máj Tomáš 2:0
Srpen Blažej Štěpán 2:0
Srpen Halfar Pavel Sc:2
Srpen Bakeš Radim 1:2
Červenec Májová Renáta 1:2
Červenec Záveský Petr 2:1
Červenec Smékal Petr 2:0 3
Červenec Raška Štěpán 2:0
Červenec Kučerová Iveta 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Cinkraut Jakub 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Kolek Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Merta Marek 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Skoupil René 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Harazim David 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Riedl Michal 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Novák Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Hruška Jakub 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Adamec Lukáš 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Holásek Ladislav 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Chylík Lukáš 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Goldbricht Ivo 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Popek Roman 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Řehák Rostislav 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Trojek Igor 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Harazim David 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Juračka Robert 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Karas Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kočí Zdeněk 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Budiš Pavel 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Máj Tomáš 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Zůbek Jiří 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Priesol Daniel 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Chrobák David 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Kolondra Vítězslav 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Boštík Kamil 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Kofránek Radim 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Ptáček Josef 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jiří 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Tužinský Miroslav 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Řeháček Tomáš 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Herejk Zdeněk 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Vavrečka Pavel 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Plachký Jakub 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jiří 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Buglová Tereza 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Herejk Zdeněk 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Plachký Jakub 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Vlček Vojtěch 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Jakel Radim 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Veltšmíd Tomáš 0:2