Avatars_small

Kožela Lukáš

Skupina Přeborníci 1A
Pohlaví muž
Věk 36 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 17 5 12 4 29.41%
2016/2017 46 24 21 4 52.17%
2013/2014 49 23 26 1 46.94%
2012/2013 29 17 12 0 58.62%
Zkušební kola 12 11 1 0 91.67%
Celkem: 153 80 72 9 52.29%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 13 4 9 0 30.77%
2013/2014 49 27 21 0 55.10%
Celkem: 62 31 30 0 50.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Hanzl Jan Sc:2
Prosinec Czepiec Marian Sc:2
Prosinec Třos Milan Sc:2
Prosinec Gulas Jan Sc:2
Listopad Chylík Lukáš 2:1
Listopad Kusin Patrik 2:0
Listopad Pustka Jiri 2:0
Listopad Vlosinský Jiří 2:0
Říjen Riedl Michal 1:2
Říjen Spáčil Lukáš 0:2
Říjen Pustka Jiri 2:1
Říjen Kusin Patrik 0:2
Říjen Vlosinský Jiří 1:2
Září Koval Slávek 0:2
Září Oswald Petr 0:2
Září Lach Tomáš 0:2
Září Holain Jiří 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Oswald Petr 2:Sc
Červenec/Srpen Gulas Jan 2:1 1
Červenec/Srpen Zeman Marek 2:Sc
Červenec/Srpen Lanča Jaroslav Sc:Sc
Červen Gamrot Daniel 1:2
Červen Koval Slávek 2:Sc
Červen Kubín Vašek 0:2
Červen Hruška Roman 2:1
Květen Broulík Aleš 0:2
Květen Lach Tomáš 2:1
Květen Benda Michal 0:2
Květen Šmajstrla Miroslav 0:2
Duben Vojtěšek Petr 1:2
Duben Kratochvíl Jan 2:0
Duben Gamrot Daniel 2:1
Duben Gottwald Tomáš 0:2
Březen Holain Jiří 0:2
Březen Vlosinský Jiří 2:0
Březen Baldrman Ondřej 2:1
Březen Mlýnek Roman 2:0
Únor Grohman Stanislav 2:0
Únor Gulas Jan 2:1
Únor Kostka Zdeněk 0:2 2
Únor Hrabec Radomír 2:0
Leden Vojtěšek Petr 0:2
Leden Holain Jiří Sc:2
Leden Špála Tomáš Sc:2
Leden Tourek Jaroslav Sc:2
Prosinec Janoš Petr 2:1
Prosinec Krejčí Martin 2:0 2
Prosinec Gulas Jan 2:0
Prosinec Kornel Martin 2:Sc
Prosinec Bonobo Milan 1:2 1
Listopad Lanča Jaroslav 2:Sc
Listopad Mlýnek Roman 0:2
Listopad Solanský Petr 2:1
Listopad Brokeš Jiří 0:2
Říjen Vašek Martin 1:2
Říjen Kornel Martin 1:2
Říjen Holain Jiří 0:2
Říjen Hanzl Jan 2:1
Říjen Kratochvíl Jan 0:2
Září Lach Tomáš 2:1
Září Hruška Roman 0:2
Září Stachovič Martin 2:0
Září Moravec René 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Vaníček Dalibor Sc:2 1
Červen Rubeš Pavel 2:Sc 1
Červen Ščigel Jiří 0:2
Červen Slíva Radim 2:0
Červen Brokeš Jiří 2:1
Květen Procák Vladimír 1:2
Květen Černý Martin 1:2
Květen Šťastný Jiří 1:2
Květen Žák Patrik 2:Sc
Květen Gelnar Marek 1:2
Duben Žák Patrik 1:2
Duben Marušák Tomáš 0:2
Duben Tourek Jaroslav 2:Sc 1
Duben Kolesár David 0:2
Duben Lach Tomáš 0:2
Březen Lach Tomáš 2:1
Březen Marušák Tomáš 1:2
Březen Tourek Jaroslav 1:2
Březen Vybíral Aleš 2:1
Březen Černý Martin 2:0
Únor Černý Martin 0:2
Únor Lach Tomáš 1:2
Únor Marušák Tomáš 0:2
Únor Krkoška Libor 2:0
Únor Mlýnek Roman 2:0
Leden Mlýnek Roman 2:1
Leden Vybíral Aleš 2:1
Leden Tourek Jaroslav 2:1
Leden Lach Tomáš 1:2
Leden Marušák Tomáš 0:2
Prosinec Vlnieška Milan 0:2
Prosinec Krkoška Libor 2:1
Prosinec Vybíral Aleš 2:1
Prosinec Ščigel Jiří 2:0
Listopad Marušák Tomáš 0:2
Listopad Mlýnek Roman 0:2
Listopad Tourek Jaroslav 2:1
Listopad Lach Tomáš 0:2
Listopad Vybíral Aleš 2:0
Říjen Černý Martin 2:1
Říjen Vybíral Aleš 0:2
Říjen Lach Tomáš 1:2
Říjen Marušák Tomáš 1:2
Říjen Krkoška Libor 2:0
Září Lach Tomáš 0:2
Září Mlýnek Roman 2:0
Září Plecák Martin 2:0
Září Marušák Tomáš 0:2
Září Krkoška Libor 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Vybíral Aleš 2:1
Červen Černý Martin 2:Sc 1
Červen Plecák Martin 0:2
Červen Riedl Pavel 2:0
Květen Lyko Pavel 2:1
Květen Mlýnek Roman 0:2
Květen Durlák Ivo 0:2
Květen Plecák Martin 0:2
Duben Durlák Ivo 1:2
Duben Krkoška Libor 2:0
Duben Lyko Pavel 1:2
Duben Marušák Tomáš 2:0
Březen Krkoška Libor 2:0
Březen Černý Martin 2:0
Březen Vybíral Aleš 2:1
Březen Doležal Ondřej 2:0
Únor Setlová Petra 2:Sc
Únor Chrenová Karina 2:0
Únor Klega Pavel 2:0
Únor Farago Vojtěch 2:0
Únor Lyko Pavel 0:2
Leden Vybíral Aleš 2:1
Leden Mlýnek Roman 1:2
Leden Krkoška Libor 0:2 2
Leden Durlák Ivo 1:2
Prosinec Karpeta Petr 2:0
Prosinec Doležal Ondřej 2:1
Prosinec Durlák Ivo 0:2
Prosinec Krkoška Libor 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Křetinský David 2:0
Listopad Krkoška Libor 2:1
Listopad Durlák Ivo 0:2
Listopad Karpeta Petr 2:0
Říjen Křetinský David 2:0
Říjen Marec Ján 2:0
Říjen Krkoška Libor 2:1
Říjen Bajgar Lukáš 2:0
Září Habrnál Libor 2:0
Září Marsín Petr 2:Sc
Září Setlová Petra 2:0
Září Marec Ján 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Vašek Martin 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Vlček Vojtěch 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Celárek Ondřej 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Procák Vladimír 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Slíva Přemysl 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Herejk Zdeněk 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Solanský Petr 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek David 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Kremzer Filip 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Chrobák David 1:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Bodrog Miroslav 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Vaníček Dalibor 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Trojan Pavel 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Gelnar Marek 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Bembenek Pavel 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Plecák Martin 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Procák Vladimír 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Pindur Petr 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Teuchner Dan 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Grygar Petr 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Durlák Ivo 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Šmajstrla Miroslav 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Farago Vojtěch 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Weber Jiří 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Badal Aleš 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Vancos Jean 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Šmajstrla Miroslav 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Tourek Jaroslav 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Procák Vladimír 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Grapa Matěj 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Pindur Petr 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Plaček Honza 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Koval Slávek 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Šmajstrla Miroslav 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Svrček Jan 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Marušák Tomáš 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Klimek Vojtěch 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Koval Slávek 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Řeháček Tomáš 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Mlýnek Roman 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Kornel Martin 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Celárek Ondřej 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Kyselý Petr 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Bodrog Miroslav 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Tourek Jaroslav 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Šmajstrla Miroslav 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Šmajstrla Miroslav 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Kyselý Petr 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Lanča Jaroslav 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Mlýnek Roman 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Kahún Patrik 2:0