Avatars_small

Kubíček Michal

Skupina Nadšenci 1D
Pohlaví muž
Věk 34 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 46 22 24 0 47.83%
2017/2018 46 26 20 0 56.52%
2016/2017 47 25 21 2 53.19%
2015/2016 45 23 18 10 51.11%
Celkem: 184 96 83 12 52.17%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Vojtovič Daniel 2:Sc
Červenec/Srpen Kučerová Iveta 2:0
Červenec/Srpen Holásek Ladislav 2:0
Červenec/Srpen Kubáček Vojtěch 2:0
Červen Bakeš Radim 2:0
Červen Hruzík Lukáš 1:2
Červen Soban David 0:2
Červen Černoch Petr 1:2
Květen Serbus Michal 2:0
Květen Botor Milan 2:0
Květen Gelnar Roman 1:2
Květen Frydrychova Jana 2:1
Duben Kalvar Matěj 2:0
Duben Vychodil Tomáš 2:0
Duben Václavík Marek 2:0
Duben Rohovský Petr 0:2
Březen Filipčík Pavel 0:2
Březen Kňazovčík Jan 1:2
Březen Szarowski Zbyněk 0:2
Březen Černoch Petr 1:2
Únor Krejčí Martin 0:2
Únor Kiszka Bogdan 1:2
Únor Mikuláš David 2:1
Únor Černoch Petr 1:2
Leden Hruzík Lukáš 0:2
Leden Filipčík Pavel 2:0
Leden Litschmann Aleš 2:0
Leden Hruška Jakub 2:0
Prosinec Vildomcová Lucie 2:Sc
Prosinec Špaňhel Viktor 1:2
Prosinec Komár Marcel 2:0
Prosinec Cvitanovič Alena 2:0
Listopad Fójcik Tadeusz 0:2
Listopad Franek Pavel 0:2
Listopad Vašíček Josef 2:0
Listopad Stočes Jan 1:2
Listopad Maceček Jan 0:2
Říjen Fójcik Tadeusz 0:2
Říjen Filipčík Pavel 0:2
Říjen Kňazovčík Jan 2:1
Říjen Kiszka Bogdan 1:2
Říjen Bečák Patrik 0:2
Září Adamec Lukáš 2:0
Září Hruška Jakub 2:1
Září Kret Martin 1:2
Září Bečák Patrik 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Bolom Fabio 2:1
Červenec / Srpen Minarčík Tomáš 2:0
Červenec / Srpen Chalupa Vítězslav 2:0
Červenec / Srpen Sepeši Marian 2:0
Červen Szarowski Zbyněk 0:2
Červen Cinkraut Jakub 0:2
Červen Koval Jiří 2:Sc
Červen Urban František 2:1
Květen Velčovský Adrian 2:0
Květen Miler Ctirad 0:2
Květen Kučerová Iveta 2:0
Květen Horáková Tereza 2:0
Duben Novosad Martin 1:2
Duben Rohovský Petr 0:2
Duben Kňazovčík Jan 1:2
Duben Stočes Jan 2:1
Březen Soban David 2:1
Březen Peterek Jakub 0:2
Březen Kubáček Vojtěch 2:1
Březen Stočes Jan 2:1
Únor Peterek Jakub 0:2
Únor Hruzík Lukáš 0:2
Únor Moják Petr 2:1
Únor Adamec Lukáš 2:Sc
Leden Maceček Jan 0:2
Leden Karkoška David 2:Sc
Leden Travinský Víťa 1:2
Leden Krejčí Martin 0:2
Prosinec Karkoška David 1:2
Prosinec Šindelka Jan 2:0
Prosinec Koval Jiří 2:Sc
Prosinec Verner Adam 1:2
Listopad Fójcik Tadeusz 0:2
Listopad Pretsch Dalibor 2:1
Listopad Pecuch Jiří 2:1
Listopad Travinský Víťa 2:1
Říjen Hájek Jiří 2:0
Říjen Franek Pavel 1:2
Říjen Minařík František 2:0
Říjen Kříž Petr 1:2
Říjen Holman Vít 2:0
Září Kutěj Honza 2:1 1
Září Adamec Lukáš 0:2
Září Juračka Robert 1:2
Září Filipčík Pavel 2:0
Září Miler Ctirad 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Grošaft Jiří 2:0
Červenec/Srpen Horák Martin 1:2
Červenec/Srpen Hájek Jiří Sc:Sc
Červenec/Srpen Václavek Martin 2:0
Červen Žeravík David 0:2
Červen Szarowski Zbyněk 1:2
Červen Hruzík Lukáš 1:2
Červen Krejčí Martin 0:2
Květen Máj Tomáš 2:0
Květen Stočes Jan 2:0
Květen Kolondra Vítězslav 0:2
Květen Vlček Jaroslav 2:Sc
Duben Lalík David Sc:2
Duben Pulcer Pavel 2:1
Duben Žeravík David 2:0
Duben Pecuch Jiří 2:1
Duben Chmiel Adam 1:2
Březen Bakeš Radim 2:0
Březen Miler Ctirad 0:2
Březen Blažej Štěpán 0:2
Březen Riedl Michal 0:2
Březen Kolondra Vítězslav 0:2
Únor Franek Pavel 0:2
Únor Fójcik Tadeusz 2:0
Únor Urban František 2:0
Únor Koval Jiří 2:0
Leden Kusin Patrik 0:2
Leden Horák Martin 2:0
Leden Franek Pavel 0:2
Leden Li Fusheng 0:2
Leden Kňazovčík Jan 0:2
Prosinec Huňka Jindřich 2:Sc
Prosinec Karas Tomáš 0:2
Prosinec Filipčík Pavel 2:0
Prosinec Špaňhel Viktor 2:0
Listopad Meier Vladimir 2:1
Listopad Kolondra Vítězslav 2:Sc
Listopad Vokál Daniel 2:0
Listopad Máj Tomáš 1:2
Říjen Pretsch Dalibor 0:2
Říjen Máj Tomáš 2:0
Říjen Bolom Fabio 2:0
Říjen Vavruša Martin 2:1
Září Hanzl Jan 0:2
Září Pešl Vít 2:Sc
Září Václavek Martin 2:0
Září Garba Dušan 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Máj Tomáš Sc:2
Červenec / Srpen Kolondra Vítězslav Sc:2
Červenec / Srpen Pešl Vít Sc:Sc
Červenec / Srpen Drbal Martin Sc:Sc
Červen Krejčí Martin 1:2
Červen Oborný Tomáš Sc:2
Červen Hopp Petr 2:Sc
Červen Vlosinský Jiří 0:2
Květen Macura Jiří 2:Sc
Květen Porubský Martin 1:2
Květen Huňka Jindřich 2:0
Květen Bakeš Radim 2:0
Duben Vlček Jaroslav 2:0
Duben Hopp Petr 1:2
Duben Adamec Lukáš 2:1
Duben Kahún Patrik 2:Sc
Březen Záveský Petr 2:Sc
Březen Huňka Jindřich Sc:2
Březen Hanzl Jan 1:2
Březen Májová Renáta 2:Sc
Březen Blažej Štěpán 1:2
Únor Chrenová Karina 2:0
Únor Merta Marek 2:Sc
Únor Hrabec Tomáš 2:1
Únor Máj Tomáš 2:0
Leden Hrnčárková Zuzana 2:Sc
Leden Šulc Zbyněk 2:0
Leden Horák Martin 2:0
Leden Kotásek Mirek 2:0
Prosinec Otisk Tomáš 2:0
Prosinec Huňka Jindřich 0:2
Prosinec Szarowski Zbyněk 0:2
Prosinec Pulcer Pavel Sc:2
Listopad Li Fusheng 0:2
Listopad Drbal Martin 0:2
Listopad Hrčka Libor Sc:Sc
Listopad Budiš Pavel 2:0
Říjen Guniš Ondřej 2:0
Říjen Garba Dušan 2:0
Říjen Szarowski Zbyněk 2:1
Říjen Horkel Zdeněk Sc:2
Září Fójcik Tadeusz 0:2
Září Macura Jiří 0:2
Září Urbánek Vít Sc:Sc
Září Borová Petra 2:0