Avatars_small

Čech Lumír

Skupina Nadšenci 3C
Pohlaví muž
Věk 56 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 33 14 19 8 42.42%
2018/2019 37 22 15 1 59.46%
Celkem: 70 36 34 9 51.43%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Kičmer Jan Sc:2
Červenec-Srpen Moravec Petr Sc:2
Červenec-Srpen Konkolský Roman Sc:2
Červenec-Srpen Maršíková Lenka Sc:2
Březen-Červen Kutěj Honza Sc:2 1
Březen-Červen Schwarz Stanislav Sc:2
Březen-Červen Sukeník Vladimír Sc:2
Březen-Červen Chalupa Vítězslav Sc:2
Únor Cinkraut Jakub 2:0
Únor Soban David 0:2
Únor Štefek Martin 2:0
Únor Frydrychova Jana 0:2
Leden Adamec Lukáš 2:Sc
Leden Zinglar David 2:Sc
Leden Štefek Martin 2:0
Leden Kubínek Jiří 2:0
Prosinec Vychodil Tomáš 1:2
Prosinec Holásek Ladislav 2:0
Prosinec Cinkraut Jakub 0:2
Prosinec Habrnál Libor 0:2
Prosinec Sukeník Vladimír 0:2
Listopad Kučerová Iveta 2:Sc
Listopad Záruba Patrik 2:Sc
Listopad Veselý Roman 2:0
Listopad Cunda David 1:2
Říjen Stočes Jan 2:Sc
Říjen Botor Milan 0:2
Říjen Smékal Petr 0:2
Říjen Serbus Michal 0:2
Září Kalvar Matěj 2:1
Září Cvitanovič Alena 2:1
Září Mlčák Stanislav 2:0
Září Sepeši Marian 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Veselý Roman 2:0
Červenec/Srpen Frydrychova Jana 0:2
Červenec/Srpen Vildomcová Lucie 0:2
Červenec/Srpen Cvitanovič Alena 0:2
Červen Travinský Víťa 0:2
Červen Tota Martin 2:0
Červen Holík Pavel 2:Sc
Červen Frydrychova Jana 0:2
Květen Kutěj Honza 1:2 1
Květen Holík Pavel 2:Sc
Květen Šefčík Petr 0:2
Květen Telecký Tomáš Sc:2
Duben Guniš Ondřej 2:0
Duben Vencl Radek 2:1
Duben Wojkowský Radim 1:2
Duben Krul Tomáš 2:Sc
Březen Teplan Peter 2:0
Březen Pácl Petr 2:0
Březen Schwarz Stanislav 2:1
Březen Mlčák Stanislav 1:2
Únor Prchal Dušan 0:2
Únor Maniur Tomas 2:0
Únor Grochal Lumír 0:2
Únor Grulich Ladislav 2:0
Leden Pácal Miloslav 0:2
Leden Prchal Dušan 2:Sc
Leden Cvitanovič Alena 1:2
Leden Žeravík David 0:2
Prosinec Kovář Pavel 2:0
Prosinec Guniš Ondřej 2:0
Prosinec Sepeši Marian 2:0
Prosinec Maniur Tomas 2:0
Listopad Kučera Jan 2:0
Listopad Seget Martin 2:0
Listopad Kuboňová Lenka 2:Sc
Listopad Teplan Peter 2:Sc
Listopad Ulman Vladimír 2:0