Avatars_small

Duda Jiří

Skupina Nadšenci 1B
Pohlaví muž
Věk 48 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 38 22 15 2 57.89%
2022/2023 21 8 12 1 38.10%
Celkem: 59 30 27 3 50.85%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kičmer Jan 2:1
Červen Ston Kamil
Červen Schreier Petr
Červen Procák Vladimír
Květen Urban František 0:2
Květen Velkoborský Petr 2:Sc
Květen Bolom Fabio 2:1
Květen Koval Jiří 0:2
Duben Králová Anna 2:0
Duben Olbrecht Radek 2:Sc
Duben Kučerová Iveta 2:1
Duben Kakáč Vladimír 2:0
Duben Sohr Jakub 2:0
Březen Maceček Jan Sc:Sc
Březen Podlesný Tomáš 0:2
Březen Kubíček Michal 2:1
Březen Kubáček Vojtěch 1:2
Únor Vališ David 0:2
Únor Shevchenko Oleg 0:2
Únor Neubauer Jaroslav 2:0
Únor Metzová Silvie 2:0
Leden Bolom Fabio 2:1
Leden Mrkva Martin 0:2
Leden Vaníček Dalibor 1:2
Leden Konkolský Roman 1:2
Prosinec Holub Roman 2:Sc
Prosinec Schreier Petr 1:2
Prosinec Bolom Fabio 2:1
Prosinec Metzová Silvie 2:0
Listopad Maťovka Marek 2:0
Listopad Kowalczyk Jan 2:1
Listopad Maniur Tomas 0:2
Listopad Velkoborský Petr 2:0
Říjen Wojkowský Radim 2:0
Říjen Maniur Tomas 2:1
Říjen Urban František 1:2
Říjen Kučerová Iveta 2:Sc
Září Maniur Tomas 2:1
Září Vašíček Josef 0:2
Září Palenčík Matúš Sc:2
Září Mironidis Radek 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Sukeník Vladimír 0:2
Červenec - srpen Ston Kamil 0:2
Červenec - srpen Frydrychova Jana 0:2
Červenec - srpen Blažej Štěpán 0:2
Červen Blažej Štěpán Sc:Sc
Červen Pustka Jiri 0:2
Červen Filipčík Pavel 1:2
Červen Fréhar Radim 0:2
Květen Gombos Dušan 0:2
Květen Kiszka Bogdan 0:2
Květen Blažej Štěpán 2:Sc
Květen Oswald Petr 0:2
Květen Zeman Marek 0:2
Duben Kozubek Petr 2:Sc
Duben Wojkowský Radim 2:0
Duben Štarha Roman 2:0
Duben Michel Lukáš 2:0
Březen Pustka Martin 0:2
Březen Hruboň Tomáš 2:Sc
Březen Němček David 2:Sc
Březen Michel Lukáš 2:0