9abdc6041a364e9ab54efd699a6146d81d1ec419_small

Štarha Roman


bude sranda

Skupina Nadšenci 1C
Pohlaví muž
Věk 54 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 43 22 21 0 51.16%
2022/2023 37 18 19 0 48.65%
Celkem: 80 40 40 0 50.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Duda Jiří
Červenec - srpen Tomai Martin 1:2
Červenec - srpen Noga David 2:1 1
Červenec - srpen Bolom Fabio
Červen Bourek Luboš 2:0
Červen Augustin Michal 2:0
Červen Holek Radim 2:0
Červen Neubauer Jaroslav 1:2
Květen Michel Lukáš 2:1
Květen Vališ David 0:2
Květen Hruboň Tomáš 0:2
Květen Kičmer Jan 1:2
Duben Metzová Silvie 2:0
Duben Matějka Pavel 2:0
Duben Noga David 1:2
Duben Holek Radim 2:0
Březen Kučerová Iveta 1:2
Březen Maniur Tomas 0:2
Březen Wojkowský Radim 1:2
Březen Filipčík Pavel 0:2
Únor Bedrlík David 2:0
Únor Kozubek Petr 2:0
Únor Matějka Pavel 2:0
Únor Bakeš Radim 0:2
Únor Olbrecht Radek 0:2
Leden Maniur Tomas 0:2
Leden Krkoška Libor 2:Sc
Leden Kičmer Jan 2:Sc
Leden Filipčík Pavel 0:2
Prosinec Kowalczyk Jan 0:2
Prosinec Hlavatý Jiří 0:2
Prosinec Noga David 2:0
Prosinec Káňa Dominik 2:0
Listopad Pískala Jan 0:2
Listopad Bolom Fabio 0:2
Listopad Kičmer Jan 0:2
Listopad Maceček Filip 2:0
Říjen Augustin Michal 2:0
Říjen Michel Lukáš 2:1
Říjen Kotásek Mirek 2:0
Říjen Litschmann Aleš 0:2
Září Grulich Ladislav 2:Sc
Září Holman Vít 2:1
Září Káňa Dominik 2:0
Září Pavelka Robin 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Neubauer Jaroslav 1:2
Červenec - srpen Čech Lumír 2:Sc
Červenec - srpen Maniur Tomas 1:2
Červenec - srpen Holman Vít 0:2
Červen Augustin Michal 2:0
Červen Lacko Patrik 2:0
Červen Káňa Dominik 2:0
Červen Lafek Jiří 2:Sc
Květen Lafek Jiří 2:Sc
Květen Serbus Michal 0:2
Květen Kowalczyk Jan 0:2
Květen Litschmann Aleš 0:2
Duben Michel Lukáš 2:1
Duben Kozubek Petr 2:1
Duben Duda Jiří 0:2
Duben Wojkowský Radim 1:2
Březen Moravec Petr 0:2
Březen Serbus Michal 0:2
Březen Kiszka Michal 0:2
Březen Tomai Martin 0:2
Únor Maťovka Marek 2:0
Únor Pískala Jan 0:2
Únor Dolkoš Dominik 2:Sc
Únor Maniur Tomas 0:2
Leden Wojkowský Radim 0:2
Leden Kollárová Stanka 2:Sc
Leden Kozubek Petr 2:0
Leden Lacko Patrik 2:0
Prosinec Škuta Patrik 2:0
Prosinec Králová Anna 2:0 1
Prosinec Plíhal Filip 2:0
Prosinec Bedrlík David 2:0 2
Prosinec Kleibertová Věra 2:0 1
Listopad Kotásek Mirek 0:2
Listopad Majkus Filip 0:2
Listopad Kiszka Michal 0:2
Listopad Kowalczyk Jan 1:2